free web hit counter Skocz do zawartości
Kamciu8

HT - Korekta linii,młody wiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam cieplutko.Minęły prawie 3 lata odkąd założyłem tu konto i niestety nie byłoby tygodnia w którym nie pomyślałbym o tych obleśnych włosach.Od dawna myślałem o ich poprawieniu i myśli te podtrzymuję cały czas.Włosy ogólnie mam dobrę i gęste,jeśli spojrzeć by na górę czy tył włosów to wygląda to doskonale,niestety przód jest do wymiany.Linia jest krzywa,(głównie po lewej stronie) ale ona aż tak mi nie przeszkadza bo tego aż tak nie widać,w przeciwieństwie do prawej strony linii i skroni która jest łysa.Mam dość i jestem zdesperowany,ale co innego chcieć HT,a je rzeczywiście zrobić.Wiadomo,że nie jestem jakimś łysolem i stan nie jest mega zły,ale jestem też młody i fajnie byłoby wreszcie oczyścić umysł.Tym bardziej,że włosy takie mam też trochę z natury.Póki co napisze do paru klinik i zobaczę co odpiszą,znacie jakieś robiące HT dobrze w niewygórowanej cenie,w różnych przypadkach,bez minimalnej ilości graftów i mogące zrobić np.tylko jedną strone,głównie skroń ? Bo właśnie tutaj jest to rzucające się w oczy obleśne zakole.Najlepiej żeby płacić od grafta bo ubytek jest mały i to mi się bardziej opłaci.Zaletą u mnie na pewno jest bardzo dobry stan,wadą młody wiek,więc może być ciężko,żeby coś znaleźć.Przesyłam pare zdjęć i powiedzcie co sądzicie łysolki,pózniej mogę wstawić więcej zdjęć jak ktoś będzie chciał.

 

Linia włosów

https://zapodaj.net/26875cef51102.jpg.html

 

Góra :

https://zapodaj.net/92f0701eef712.jpg.html

 

Prawa strona (ble) :

https://zapodaj.net/8cfaddd4c49cc.jpg.html

 

Lewa strona :

https://zapodaj.net/352425634cda2.jpg.html

https://zapodaj.net/a6bdcba7e82e3.jpg.html - tu jest niby ok,ale zwróćcie uwagę na to,jak ta linia dziwnie i krzywo przebiega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez nikt nikomu nie broni robic jednej strony , to tylko twoja decyzja , jedna klinika sie zgodzi a druga nie , kwestia szukania dalej i niczego wiecej. Jezeli sledzisz to forum to wiesz ze robienie sobie poprawek w mlodym wieku kiedy ma sie niewielkie ubytki to przymus bycia na lekach na zatrzymanie lysienia bo za dwa -trzy lata mozesz zaczac lysiec naprawde i bedzie to wygladalo conajmniej dziwnie.

 

Musisz wiedziec ,ze robienie sobie ,,prostej lini'' jest mozliwe ,ale czesto wyglada nienaturalnie ,SZCZEGÓLNIE jezeli mowimy o tanich klinikach w ktorych wala trzywlosowe grafty na front i nie dbaja o kat sadzenia graftow i czesto sie to rzuca w oczy a przy prostej lini jeszcze bardziej podbija efekt dziwnego look'u . Owszem ,sa relacje gosci ktorzy maja prawie prosta linie po przeszczepie i wyglada to nawet ok ,ale z trzech lat siedzenia w tym temacie moge napisac ze to sa tylko wyjatki i maly procent.

 

Ja na twoim miejscu bym sie skupil na utrzymaniu tego stanu co masz przez nastepne lata na chemi a nie bawil w przeszczepy.....przeszczep to sa takie same kajdanki na zycie jak branie kredytu na mieszkanie zarabiajac SREDNIA KRAJOWA. Przeszczepy sa fajne ,ale kiedy go robisz to tak naprawde podpisujesz umowe na walke z lysieniem przez nastepne lata lekami i nie ma przepros ,szczegolnie jak jestes mlody.

 

Czy wiesz jak twoj organizm reaguje na chemie typi finasteryd albo dutasteryd ? byles na chemi przynajmniej rok zeby wiedziec ze nie masz zadnych ubokow ? jezeli nie byles to co zrobisz jak sobie walniesz przeszczep , zaczniesz lysiec dalej , wejdziesz na chemie dopiero wtedy i bedziesz mial uboki ? i wtedy przesczep na przodzie zostanie a dalej lyso ? za trzy lata zamiast pozbyc se kompleksow to zaczniesz wygladac jak dziwadlo przy takim przebiegu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem,że chce mieć prostą linie,chciałbym ją zaokrąglić czy trochę naprostować,albo jak pisałem zrobić tylko samą skroń po prawe stronie.W każdym razie na pewno nie chciałbym zrobić prostej jak od ołówka linii,chciałbym żeby wyglądało to naturalnie.To chyba nie są jakieś kosmiczne wymagania.

przeszczep to sa takie same kajdanki na zycie jak branie kredytu na mieszkanie zarabiajac SREDNIA KRAJOWA. Przeszczepy sa fajne ,ale kiedy go robisz to tak naprawde podpisujesz umowe na walke z lysieniem przez nastepne lata lekami i nie ma przepros ,szczegolnie jak jestes mlody.

 

 

Tutaj się zgadzam,robiąc takie małe HT już do końca jestem skazany na pilnowanie włosów.Nie wiem czy np.za 20 lat będzie mi aż tak na włosach zależało,czy będzie mi się chciało latać i robić kolejne przeszczepy,ale wtedy już nie będzie wyjścia i nie będę mógł tego olać i odpuścić.To właśnie wzbudza we mnie wątpliwości.Ale nie jest też powiedzane od razu,że na pewno będę mocno łysieć.Poza tym po prostu na tę chwile jestem nieszczęśliwy,a jestem młody i to chore że w tym wieku mam takie zmartwienia,a ciągnię się to od paru lat.HT by to wreszcie zmieniło i tyle.A martwić bym się zaczął później gdyby rzeczywiście zaczęło się coś dziać.Mógłbym zacząć brać chemie,której nigdy wcześniej nie brałem.Brałem tylko potężna biotyne,ale zrezygnowałem z niej przez to że na całym ciele więcej kłaków mi zaczęło rosnąć,w szczególności na nogach I nie mam 18 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczep w Twoim wieku i przy takim stanie to byłby ogromny błąd. Jesteś przewrażliwiony na punkcie swoich włosów bo wygląda to super. Samuel napisał Ci co i jak więc skoro chcesz coś poprawić zacznij od fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wystarczy wygolic boki maszynka na zero beza podstawki i problem moze zniknac, ja mialem podobny stan w wieku 16 lat, wygalalem boki i bylo ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie,że uważacie ze jest ok,ale wiem że tak nie jest.Wstawie jeszcze zdjęcie tego zakola na mokrych włosach,bardziej drastyczne.

https://zapodaj.net/82d2e9f04d6fc.jpg.html bok linii wraz ze skronią .

Jako marne pocieszenie wrzucam zdjęcie z 2012 roku,w którym widać już było zalążek tego świństwa.

https://zapodaj.net/876fcc31267b6.jpg.html- widać małą różnice między dolną częścią skroni a górną,teraz to postąpiło jeszcze.

Moim zdaniem to nie jest jakieś przesadzanie.Napiszę paru doktorkom,zobaczymy co odpiszą.

 

Dandinho,rok temu ściałem się bardzo króciutko na górze i boki na zero i wyglądało to niezle.Przede wszystkim miałem spokój,bo nic nie trzeba było poprawiać i układać,linia też lepiej wyglądała od razu.Mimo wszystko najlepiej czuje się w normalnej fryzurce z bokami na kilka mm i górą na kilka cm.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim dysponujesz budżetem? Proponowałbym zrobić jedynie jedno zakole, bo prawdopodobnie zaczesujesz włosy na bok. Jeśli chcesz zrobić zabieg w pl, to tylko u Przybylskiego. Nie dość, ze ma ceny w miarę rozsądne (jak na konkurencje) to robi to najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę,że ubytek nie jest duży i bogaty nie jestem,10 koła maksymalnie mógłby dać.Zakole mam jedno po prawej stronie.Po lewej po prostu linia jest krzywa,ale to bardziej jest genetyczne,a nie raczej jakieś zakole,choć to też mnie bardzo denerwuje i chciałbym to lekko zaokrąglić,ale nie jest to jakaś konieczność.Priorytetem jest prawej skroń,którą wstawiłem przed chwilą.U Przybylskiego nie wiem czy chciałbym zrobić,napisać mogę.Jak w PL to na pewno on,choć mało relacji z jego klinikii widziałem.Niektóre efekty były bardzo dobre,ale widziałem też średni(choć tam stany tych ludzi były też dużo gorsze niż u mnie) i gęstość na linii u niego chyba nie jest najwyższa.Musiałbym zobaczyć więcej relacji,tyle że jest ich mało.No i u niego przeszkodą tez bylby pewnie mój wiek,jak w większośći klinik pewnie zresztą.Rocznikowo mam 22 lata,ale jestem z końca roku,więc jakby robił zabieg latem,to miałbym pomiędzy 21 a 22 rokiem(wyglądam na jeszcze mniej)czyli słabo trochę,ale nie chce mi się już czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dandinho,rok temu ściałem się bardzo króciutko na górze i boki na zero i wyglądało to niezle.Przede wszystkim miałem spokój,bo nic nie trzeba było poprawiać i układać,linia też lepiej wyglądała od razu.Mimo wszystko najlepiej czuje się w normalnej fryzurce z bokami na kilka mm i górą na kilka cm.

 

 

przeciez mozesz miec gore kilka cm i boki na zero wtedy wyglada to najlepiej

 

 

Rocznikowo mam 22 lata,ale jestem z końca roku,więc jakby robił zabieg latem,to miałbym pomiędzy 21 a 22 rokiem

 

 

ja robilem zabieg majac 22 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

ja robilem zabieg majac 22 lata

 

Ciekawe,a możesz coś powiedzieć o nim - gdzie robiłeś,czy mieli jakieś zastrzeżenia i.t.d ? Jak efekt oceniasz.Możesz wstawić zdj,bo relacji nie przypominam sobie żebyś robił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja relacja z tego zabiegu byla na pierwszym forum z tego cyklu czyli lysienie info byl to rok 2007 zabieg byl wykonywany w klinice Kutasińskiego, zostalem wykutany na okolo 4000 plenów, to byl najwiekszy blad w moim zyciu jaki popelnilem, oszczecenie na wlasne zyczenie i w dodatku jeszcze za to zaplacilem

 

co do efektu - wielka dysproporcja gestosci miedzy wlosami natywnymi a przeczczepionymi, linia wlosow zrobiona pod zlym katem ( mialem mocno cofniete temple, a oni zamiast je wyciagnac do przodu polaczyli je z linia graftami kilkuwlosowymi) ogolnie efekt zapalek wbitych w gowno doslownie i w przenosni, oddal bym wszystkie pieniadze swiata zeby cofnac ten zabieg niestety sie ni da, starych graftow rowniez nie da sie wyciagnac bez pozostawienia sladow, a z racji tego ze nie toleruje fryzur z grzywka na czole i zaczesek na boki, tylko calkowice do tylu, i tu pojawia sie problem, stara linie trzeba wygalac co pare dni, tylko co z tego kiedy z bliska widac ze tam sa wygolone wlosy

 

 

czy mieli jakieś zastrzeżenia i.t.d ?

 

nie bylo zadnych zastrzezen wystarczylo mniec odliczona kwote cebulionow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek przemawia za tym,ze chce sie "idealne" wlosy. Wiek przemawia za tym ,zeby zrobic teraz ,bo kiedy sie nimi cieszyc skoro mlodosc najwazniejsza. Jednak nie ma tak kolorowego zycia. Robiac male ht licz sie z kuracja,ze bedziesz musial stosowac na amen i nie chce straszyc byl tu w asmed 25 latek,ktory robil juz 3 ht ,bo nie stosuje kuracji a ciagle lata na poprawki,bo mu lysina do gory ucieka a ma moze nw 1.5-2. Takze przemysl to dobrze. Jestes dorosly i wszelkie konsekwencje bedziesz dzwigal przez cale zycie sam.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym co się ostatnio dzieje w sieci ( naganianie na HT, na korekcję linii niezależnie od wieku i sytuacji) będzie tu coraz więcej tematów nie jak łysinę zakryć ale jak źle zaplanowane HT naprawić. U Marala też jest coraz więcej takich przypadków. Ludzie chcą robić 4 HT a nie mają 30 lat, leków brać nie chcą choć im się tłumaczy, że w takiej sytuacji już dawno powinni. Ale boją się o członki i co powie partnerka więc idą na całość. To się robi nagminne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszne to jest. Na 10 co robilo ht teraz u Koray'a 6-7 nie chce kuracji a on otwarcie o tym mowi,ze bez tego bedzie z czasem kiepsko .

Maja takie podejscie jak piszesz. Coz fajnie to teraz sie mowi,bo zrobia sobie ht i moze kilka lat pociagna na fajnych wlosach. Nie wrozymy czarnego scenariusza tylko takie sa fakty w 99% przypadkow bez kuracji lysienie pojdzie dalej


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tez prawda jest taka, ze nawet na kuracji (mowa o finie, ducie itp.) predzej czy pozniej lysienie tez pojdzie dalej. Z tym gownem niestety nie wygra sie nigdy w 100%.

 

Wiec teraz rodzi sie pytanie:

Lepiej zrobic ht w mlodym wieku nawet bez tej kuracji i miec przynajmniej calkiem fajna mlodosc czy nie zrobic i miec i chujowa mlodosc i starosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiele osob jedzie na finie 10 czy 15 lat i nadal nie traca gruntu jakos bardzo wiec napewno mlodosc na kurcji mozna sobie kupic wszystko zalezy od genetyki i do tego ktora czesc glowy chcemy utrzymac , przod napewno jest trudniej statystycznie niz gore glowy i korone ktora najlepiej reaguje na fina czy duta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie cytujcie wczesniejszej calej

Wypowiedzi. Wiadomo ,ze kontynuowanie tematu jest. Inaczej jak ktos jakas czesc tylko chce zacytowac a czesto wiele osob robi ten sam blad i cytuja jedno po drugim

 

Dlatego właśnie najbardziej przechlapane mają osoby, które nie mają klasycznego NW, a NW A. Właśnie ze względu na kurację. Mając zwykłego NW można ratować się kuracją, w przypadku NW A ubytków kuracją się nie cofnie. Mając zakola na poziomie NW2 zwłaszcza przy niskim czole można jakoś wyglądać vide Martyniuk, a jakaś półłysa głowa, z łysym frontem bez języka i gęstym tyłem wygląda gównianie. Chociaż wiem, że dla Antka włosy Martyniuka i NW5A Kukiza to jedno i to samo gówno.

Moim zdaniem osoby z NW A są po prostu skazane na HT, jeśli chcą utrzymać co najmniej NW2 (nie NW2A).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdemu rozważającemu HT mówię o leczeniu farmakologicznym. Pacjent musi być poinformowany bo często widzę jak wyglądają głowy tych co mieli HT kilka lat wcześniej i wracają po więcej. Ludzie się po prostu od chirurgii plastycznej uzależniają myśląc, że to jest rozwiązanie w przypadku łysienia. Nie ma złotych reguł bo wiadomo, że każdy przypadek jest inny ale pewne zasady są. Druga sprawa to psychika pacjenta. Jak ktoś przez całe dotychczasowe życie miał włosy i je utrzymywał chemią to musi zrozumieć, że przyjdzie taki moment, że odstawi tabletki. Łysienie naturalne jest procesem rozłożonym na lata i człowiek powoli oswaja się ze swoim wizerunkiem w lustrze. Odstawienie leków to proces nagłej utraty włosów (ok 6 miesięcy) i bardzo ciężko jest się na to psychicznie przygotować. Generalnie ludzie, którzy zaczęli łysieć androgenowo ok 20rż powinni wiedzieć, że z wielkim prawdopodobieństwem włosy stracą. Zgadza się, że lekami łysienia się na zawsze na tą chwilę nie zatrzyma ale można je powstrzymać dobrze wyglądając, na zdecydowanie dłużej niż robiąc tylko kolejne HT. W wielu sytuacjach to powinno być leczenie skojarzone ( chirurgiczno - farmakologiczne). Takie są po prostu realia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do paru różnych klinik wraz z zdjęciami i póki co dostałem odpowiedz od między innymi Feriduniego :

https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/ ... e=5E955961

Tak jak przypuszczałem podziękował mi,ale zastanawia mnie ten fragment : "he believes it would be too risky at this stage due to the high existing density in your recipient area, there is too much risk for a postoperative and maybe permanent shock loss at this stage."

O co tu chodzi,mam za gęsty donor na przeszczep i włosy przeszczepione mogłyby uszkodzić natywne ?

Dostałem też odpowiedz od Doktorka Cinika.Piszą,że naprawią mi linię włosów,a oszacowano około 1000 graftów,ale nie specjalnie przemawiają do mnie efekty tej kliniki i raczej bym się na nią nie zdecydował.Ogólnie w Turcji tylko do niektorych klinik bym mogl isc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi im raczej o to, ze masz za duzo swoich, zdrowych wlosow na gorze glowy i zrobienie przeszczepu wiazaloby sie z ryzykiem uszkodzenia ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Freitas mógłby Ci zrobić bo jest sporo takich zabiegów u niego na yt ale z tego co wiem to on zawiesił klinikę czy cos takiego

 

-- 17 mar 2020, 16:59 --

 

A o hdc myślałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix,myślałem bo jak przeglądam HDC i widzę ich efekty,to dość dobrze to wygląda,ale trochę niesmak pozostaje po tej akcji z konsultantem.Napisać zawsze można,więc do niego może też się odezwe.A do Freitasa już pisałem i póki co o fotki poprosili i inne dane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać drobne przerzedzenia i miniaturyzację na Twojej linii więc moim zdaniem łysienie postąpi dalej. Tak jak koledzy pisali wcześniej, bez Fina albo duta ani rusz zwłaszcza jak chcesz robić sobie ht. Mam podobną sytuacje do Twojej, możesz sobie zobaczyć mój wątek i mam wrażenie, że obecnie jest u mnie trochę gorzej niż na zdjęciach które tam załączyłem mimo że jestem na finie ponad rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...