free web hit counter Skocz do zawartości
milek892

Aestepool 4300 graftow

Rekomendowane odpowiedzi

I teraz pytanie co robić? Wejść na tego fina? Tylko czy jest coś do ratowania?

Nikt Ci nie powie co zrobić bo nikt nie wie czy łysienie będzie postępować czy nie. Po chemii na pewno nastąpi poprawa jakościowa, może ale nie musi nastąpić poprawa ilościowa na donorze i w rejonie korony. Decydując się na leki weź pod uwagę, że jak będą działać powinieneś brać jak najdłużej i mentalnie być przygotowanym na to co się stanie kiedy je odstawisz. Palmę to od razu przestań brać, jesteś trochę na forum to powinieneś doczytać, że nic ona nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otóż, właśnie. Kolega był łysy jak kolano a teraz ma zarys linii i pokryty w jakimś stopniu obszar łysienia. Potrzebny będzie jeszcze jeden zabieg na rejon korony ale zapewne zdaje sobie z tego sprawę. Nie wiem czy jest zadowolony z tego co już ma ale przypuszczam, że tak. Dla kogoś kto nie miał w ogóle włosów to jest ogromna różnica nie tylko wizualna ale także mentalna. Nikt kto ma minimalną wiedzę o Ht nie oczekuje przy NW 5 wzwyż super gęstości bo tego nie da się uzyskać i dlatego po prostu docenia, że nie jest już łysy. To bardzo cieszy. Powodzenia.

 

Wlasnie o to chodzi. Punkt patrzenia zalezy od punktu siedzenia. Ktos kto nie mial nic i teraz ma cos takiego to mega poprawa dla niego. Szkoda,ze nie kazdy moze to zrozumiec. Moim zdaniem super to wyglada w porownaniu do lysej glacy. Zrobi drugie ht , posypie wloknami i bedzie koles wygladal spoko a lysiny nikt kompletnej nie lubi, stad wszyscy na tem samym statku tu sie znajdujemy i walczymy.

 

Dziękuję za odpowiedźi. Więc tak po skończonych ok 8 msc lekarz oceni mój donor i podejmie decyzję czy kwalifikuje się do zabiegu. Jeśli wszystko będzie ok zabieg znowu zrobie w aestepool. Bo jestem bardzo zadowolony i z efektu który mam teraz i wogole z samej kliniki. Jesli lekarz mi odmówi wtedy będę szukał alternatywy. Kolejna sprawa to że oczywiście miałem i mam świadomość tego że byłem łysy jak kolano. A teraz mam włosy i jestem w szoku. Linia włosów była zrobiona na moje życzenie. Pierwotnie lekarz narysowal ja niżej ale stwierdziłem że lepiej trochę wyżej i mieć trochę większość gęstość ( ci co są całkowicie lysi pewnie mnie zrozumia). Kolejna sprawa to że po zabiegu rozważam mikropigmentacje na donor. Jakie wasze zdanie na ten temat? I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Nigdy nie brałem fina. Od momentu przeszczepu biorę tylko cynk biotyne i palmę sabalowa. I teraz pytanie co robić? Wejść na tego fina? Tylko czy jest coś do ratowania?

Na pewno cos jeszcze da sie pobrac z donoru wiec spokojnie znajdziesz klinike co zrobi Ci kolejne ht. Fin zawsze przydatny, decyzja nalezy do Ciebie,ale na wlosy na pewno pomoze i tak jak pisza , poprawi jakosc istniejacych i powstrzyma powiekszaniu sie "wianka".

O mikropigmentacji w white dots po ht sam kiedys bede rozwazal taka opcje takze z checia bym u kogos na tym forum zobaczyl jak to bedzie wygladac. Jezeli bys sie zdecydowal koniecznie podziel sie fotkami. Ogolnie na forum chyba nikt nie robil mikropigmentacji w donor i nie ma takiej relacji z fotkami?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy kolega miałby wejść w fina 1 mg/doba czy w duta np 0,5mg co 3 dni. Szansa na uboki porównywalna a na ducie jednak większe prawdopodobieństwo poprawy.

 

To jest już kwestia do zdecydowania dla zainteresowanego po rozważeniu za i przeciw.

 

 

Generalnie przykład Milka pokazuje, że nawet przy NW 6 można coś osiągnąć. Już to co ma teraz na głowie to duża poprawa wyglądu i jeszcze większa poprawa samopoczucia - a to jest najważniejsze. A przecież powinno się jeszcze poprawić, bo raczej na czwartym miesiącu zagęszczanie się nie zakończy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedźi. Więc tak po skończonych ok 8 msc lekarz oceni mój donor i podejmie decyzję czy kwalifikuje się do zabiegu. Jeśli wszystko będzie ok zabieg znowu zrobie w aestepool. Bo jestem bardzo zadowolony i z efektu który mam teraz i wogole z samej kliniki. Jesli lekarz mi odmówi wtedy będę szukał alternatywy. Kolejna sprawa to że oczywiście miałem i mam świadomość tego że byłem łysy jak kolano. A teraz mam włosy i jestem w szoku. Linia włosów była zrobiona na moje życzenie. Pierwotnie lekarz narysowal ja niżej ale stwierdziłem że lepiej trochę wyżej i mieć trochę większość gęstość ( ci co są całkowicie lysi pewnie mnie zrozumia). Kolejna sprawa to że po zabiegu rozważam mikropigmentacje na donor. Jakie wasze zdanie na ten temat? I jeszcze jedna bardzo ważna kwestia. Nigdy nie brałem fina. Od momentu przeszczepu biorę tylko cynk biotyne i palmę sabalowa. I teraz pytanie co robić? Wejść na tego fina? Tylko czy jest coś do ratowania?

 

to ze byles lysy jak kolano to nie znaczy ze dalej nie bedziesz lysial ,szczegolnie na koronie bo masz stan jaki masz a masz ,,tylko'' 30 lat . Fin ten proces zatrzyma/bardzo spowolni , palma sandalowa kompletnie nic ci nie da ,to zwykle wyciaganie pieniedzy od naiwnych. Zrobisz przeszczep na korone a po dwoch latach dookola bedziesz mial lyse przeswity co bedzie wygladalo bardzo nienaturalnie.przeszczepu na korone i nie branie chemi to w twoim wypadku bardzo niemadre podejscie i powie ci to kazdy dobry lekarz od HT ktory mial setki pacjetow . po prostu na twojej koronie widac wyraznie ze masz duze szanse na nw7 a nw7 oznacza ze twoje boki ttez beda powoli szly w dol - takie sa fakty i uroki nw7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odpowiedźi. Wrzucam jeszcze zdjęcia z mokrymi wlosami. Następne po 5 miesiącu ok 10 marca. Jeśli chodzi o finasteryd lub dutasteryd nie jestem przekonany ani w jedną ani w drugą stronę. Muszę jakoś sam do tego dojść która drogę wybrac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez bym byl za finem. U mnie na finie zaczela sie poprawiac korona. (chwilowo mialem jakies sezonowe przerzedzenie mocne ale juz wracaja) Sadze, ze w stosunku do tego co bylo a do tego co moze Ci teraz wyrosnac po HT bedzie niebo a ziemia.

I tak sie zastanawiam jak u Ciebie z tylu wyciagneli 4000 graftow to sobie porownuje do moich ile by z tego wyciagneli. (akurat takie mialem na dluzszych wlosach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Jestem po 5 miesiącach od zabiegu. Wrzucam zdjęcia. Generalnie jak narazie wszystko zgodnie z planem Chciałbym poznać wasze opinie, oraz oceńcie mój donor, ile z niego można jeszcze wyciągnąć? Ponawiam również zaproszenie jakby ktoś był chętny pojechać ze mną na zabieg. W dwóch czy kilka osób zawsze raźniej Jak coś piszcie na pw Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co gora idzie bardzo ladnie, aby starczylo na gniazdo!

Jakos mam wrazenie, ze bardzo szybko Ci wlosy rosna.

Czyms podlewasz/ cos bierzesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale przód jest ważny, przód robi robote, góre to chocby srednio wyszla to olac, dosypie posypką i gitara


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no na taki obszar i 4300 graftow zrobilo naprawde swietna robote. Obszar nw 4 ladnie pokryty. W pewnym sensie juz z tym wygrales, bo przod masz zrobiony a tyl reszta graftow jakos rozrzuca i bycie lysym a cos takiego to sam najlepiej pewnie czujesz spora roznice


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jan ,bo problem trzeba zrozumiec i isc na kompromis a nie na sile trzymac sie jednego, ze musi byc nisko i gesto. Z pustego to i Salomon nie naleje. To tak jakby tylko na swiecie kazdy musial byc miliarderem,bo ponizej juz nie zadowalaja czlowieka inne sumy. Dla jednego 10k zl bedzie sporo a dla innego milion malo.

Badzmy ludzmi i realistami, a nie zyjmy marzeniami i opowiesciami.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja to chyba za dużo oglądałem tematy antka, dlatego się nie wypowiem

 

To po co w ogóle Twój wpis sugerujący ( nie wypowiem się ale się wypowiem), że jest źle na głowie kolegi ? Ma rezultat adekwatny do tego co można u niego uzyskać i jest BARDZO ZADOWOLONY ( i słusznie ) wbrew opiniom youtuberów i juszejpowskich hejterów. Następny mądry teoretyk co ocenia czyjąś głowę i sytuację a HT nigdy nie miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety, mamy tutaj kilka takich forumowych przypadków. Co do efektu, to nawet nie ma co się rozwijać, niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do slavo:

1. Jestem tzw. estetą.

2. Jeszcze raz ci powtórzy bo chyba nie dotarło to, że miałeś przeszczep nie znaczy że jesteś specem w tej dziedzinie - gdybyś takim był to wynalazłbyś lek.

3. Mam znajomego który zrobił sobie przeszczep z którym mieszkałem przez rok po jego przeszczepie i widziałem każdy etap wzrostu itd. z bliska.

 

Do Angela:

1. j.w.

2. Moje podejście znasz, nie jestem za tym żeby robić uszejpa, sam jak oglądam zdjęcia z dzieciństwa to zawsze miałem wysokie czoło. Ale jednego nie zniese słabej gęstosci. Ciągle to powtarzam że wolałbym mieć porządnie zrobione nw3, aniżeli rozsiane 20 graftów na cm2 na nw7 - nienawidzę zaczesek, a takie rozsianie tylko i wyłącznie do tego się sprowadza, nie możesz mieć włosów za krótki, za długich jedyne co masz to zarys lini i podziurawioną głowę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o branie czegokolwiek to tak jak wspomniałem wcześniej biotyna cynk, masowałem głowę olejkiem arganowym, i używam szamponu z kliniki. Staram się zdrowo odżywiać, nie palę. Za namową paru osób spróbowałem te włosy zagęścić mikrowłóknami. Przedstawiam efekt. Zdjęcia z lampą i bez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na czas i obecny efekt mozna smialo mowic, ze zabieg UDANY.

Coraz bardziej podobaja mi sie relacje z tej kliniki.

+ dalej jestem w szoku jak szbyko rosna Twoje wlosy.

Pokazalbys szampon/ podal jego nazwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry rezultat. To pokazuje jak powinno wyglądać 4000 graftów na takim obszarze jak zabieg jest udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi. Jesteś zadowolony? Jak tak sobie zobaczyłem 1 stroną a ostatnią. To spora różnica. Zapewne się cieszysz bardzo. Pozostaje jeszcze zrobić koronę

Ale już teraz można pozować przodem facjaty do zdjęć


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że jestem zadowolony. Została ta korona. Klinika dr Altana zaproponowała mi 2000 graftow. Jak myślicie wystarczy? Będzie to jakoś wyglądać? Czy według was z mojego donoru da się jeszcze więcej wyciągnąć? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...