Skocz do zawartości
bbh_blocked_dnftl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Members
Napisano

Właściwe pytanie zawarte w tytule. Moje włosy są naturalnie cienkie, strasznie matowe. Oczywiście nie liczę na cud, genetyki nie da się oszukać. Są na to jakieś olejki lub inne preparaty?

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • Members
Napisano

Nie wiedziałem, że mikrowłóknami można pogrubić sobie włosy. Patrz a tu czegoś nowego się na forum dowiaduję.

 

POGRUBIENIE WŁOSÓW TO NIE ICH ZAGĘSZCZENIE POPRZEZ POSYPKĘ!!!

 

A podobnych tematów i zapytań było już na forum więcej, np. tu: viewtopic.php?f=24&t=601 tylko nie trzeba być leniem śmierdzącym do potęgi czterdziestej ósmej razy 152 do minus szesnastej, i używać forumowej wyszukiwarki, która znajduje się w prawym górnym narożniku strony!

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

''Łómnisz herlajn''

Smart Hair - 3D Hair & Beard System | Character Creator

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...