free web hit counter Skocz do zawartości
Pietrek689

Aestepool Clinic 4100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem ponad dwa tygodnie po przeszczepie włosów w Aestepool Clinic u dr Altana. Jak to mówią, gdzie diabeł nie może tam dr Altana wyśle, nikt nie chciał podjąć się moich jasnych włosów z topowych klinik tureckich (wg opinii google), w grudniu pisałem nawet do meditravel, gdzie zaproponowali mi 2500 graftów to dokładnie tyle, ile wszczepili jednemu ze swoich reklamujących w same zakola. Aisha, Aygin, Hairofistanbul wszystkie te kliniki napisały, że nie kwalifikuje się na przeszczep włosów.. Aestepool Clinic znalazłem całkiem przypadkowo na tym forum, w jakimś temacie ktoś wspomniał o tej klinice i to było jedyne info, reszta wujek google i okazało się, że mają nawet polskiego przedstawiciela.

 

Napisałem do nich pod koniec stycznia, a już na za tydzień miałem zabieg (zależało mi na czasie). Jeżeli chodzi o sam pobyt w Stambule to jest na najwyższym poziomie, jesteście prowadzeni za rączkę, z moim podstawowym angielskim dałem radę, bez polskiego tłumacza. Nie chcę się rozpisywać dokładnie jak to wszystko wygląda, ale pobyt jest idealnie opisany przez kolege, który prowadzi relacje na yt:

 

Zdjęcia:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój donor z dzisiaj, ale włosy w tym miejscu podcinałem już z dwa razy, nie zapuszczam dłuższych niż na zdjęciu, zniknie zaczerwienienie to nie będzie się rzucało w oczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak po mojemu na taka ilosc graftow jest dobrze.

Widze juz druga relacja z tej kliniki wyglada bardzo obiecujaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Niewiem czy sledziles mój wątek ale wydaje mi się że mamy podobne sytuacje i podobne włosy. Jedno bardzo ważne pytanie. Czy bierzesz finasteryd lub dutasteryd? Jak nie to czy zamierzasz brać? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc zdroworozsądkowo to trudne przypadki robią w tej klinice. Życzę solidnego odrostu, na razie wygląda to dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale linia nie wyglada naturalnie , nikt nie ma takiej linii , nawet jak sie lysieje na zakolach tylko. Tego tematu sie tutaj nie porusza ,ale czasami zeby linia wygladala naturalnie konieczne jest zrobienie ,,temple peaks'' czego wiekszosc klinik tureckich sie boi sie jak ognia bo zeby ,,temple peak's '' wygladaly naturalnie to potrzeba tylko jednowlosowych graftow , w innym wypadku z 10 metrow widac ze cos bylo majstrowane przy glowie. Dodatkowo istotny jest kat sadzenia graftow ktory przylega do skory a nie sterczy jak kaktus - to po prostu przekracza umiejetnosci w wiekszosci tureckich klinik. Im sie nie chce tego robic wiec robia linie ktora po bokach stara sie imitowac ,,temple peak'' co wyglada jak wyglada. Takich lini po turkach jest cala masa na necie. Dlatego dobra opcja w takich klinikach jest linia tzw ,,dziubek '' i wtedy to wyglada w miare naturalnie . Zabawa w zaokraglone linie czesto konczy sie tak jak na fotkach autora tematu , oczywiscie niektorym da sei to zrobic bo nie maja bardzo cofnietych temple peakow ale nie wszystkim. Na plus mozna zaliczyc ze odrost powinien byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta linia wyglądałaby spoko gdyby była 2 cm niżej, wiadomo że coś kosztem czegos, ważne żeby autorowi tematu się podobała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałeś wcześniej mikropigmentację?

 

Miałem wcześniej mikropigmentacje.

 

Linie doktor mi narysował faktyczne delikatnie niżej, ale powiedziałem, żeby dał wyżej, graftów nie było na tyle, żeby szaleć, no i jest coś co nawet doktor stwierdził, a tego na zdjęciach nie widać, mój szeroki łeb. Zresztą taką linie miałem jak byłem piękny i kudłaty. Co do samej linii? Nie wiem wydaje mi się normalna,

kiedyś czasami spotykałem osoby, które naturalnie miały dziwną linie, dobrym przykładem jest Wilczewski (mistrz europy w boksie), jak przychodził do fryzjera to jego linia wyglądała jakby ją ktoś narysował grubym flamastrem, a to natural.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bokser wlasnie ma piekna naturalna linie, takie powinienes miec zrobione mniej wiecej skronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A całość miałeś pobierane mechanicznie ? i wszczepiali za pomocą implantera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widac juz jej dokladny zarys, w 12 miesiacu bedzie miala taki sam ksztalt jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ten bokser wlasnie ma piekna naturalna linie, takie powinienes miec zrobione mniej wiecej skronie

 

no na zdjęciach fajnie naturalnie, ale w rzeczywistości mega dziwnie

 

A całość miałeś pobierane mechanicznie ? i wszczepiali za pomocą implantera ?

 

Pobierane były jakimś wiertełkiem tak jakby okrągłym, które wycina delikatnie włoski, ale robią to z mega dokładnością i cały czas sie pytają czy wszystko okej, dziury robi doktor, żeby gęstości nie zjebali pewnie, a później załoga wkłada w te miejsca grafty wydaje mi się, że pincetą, albo czymś podobnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja z nowego konta, za pare dni mija dokładnie rok od zabiegu, nic nie kombinowane zdjęcia robione pod oknem zeby bylo jak najlepsze światło, a oto efekty:

 

140397273_3545907032151599_6462768316272747970_n (1).jpg

140336335_1313085512410848_2404792842718999879_n (1).jpg

140168803_235068218109445_8557722698319375113_n (1).jpg

140541248_1143051692793042_2822975978453277949_n (1).jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...