free web hit counter Skocz do zawartości
Alan

[11.03.2020] 3500 - 4000 graftów, Metropolmed, Jack Strong H

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż mówi się trudno, może z kilka miesięcy przejdę się na jakąś konsultacje w Polsce i tam realnie ocenią jak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówili mi, że mam bardzo dobry donor, bo mam szeroką głowę.

 

Niestety nie mówili Ci prawdy, nie masz nawet dobrego donoru ani grubych włosów.

 

Musze się zgodzić, klamczuszki z nich konkretne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smutno mi to słyszeć, no ale nic już z tym nie zrobię, ogólnie nadal jestem optymistycznie nastawiony i pełen wiary, że będzie to fajnie wyglądać.

Pozostaję mi stosowanie się do zaleceń i czekanie na magiczny 5 i 6 miesiąc.

Jeżeli będę nadal wyglądał słabo, to poratuje się jakąś renomowaną kliniką już bez względu na cenę, jak oni nic nie pomogą to gole się na łyso i zapominam o temacie.

 

Najbardziej boli mnie to, że przez te włosy nie wyglądam na swój wiek, to przeszkadza w życiu codziennym, a przede wszystkim w kontaktach z dziewczynami.

Chce tylko wyglądać jak przeciętny 24 latek, nie 40+, nie celuje w Norwood 0 I gęste włosy jak u modela.

 

-- 13 mar 2020, 3:10 --

 

Dorzucam trochę zdjęć, moje 5200

 

20200313-030817.jpg

20200313-030508.jpg

20200313-030428.jpg

 

-- 13 mar 2020, 3:11 --

 

Mój przyjaciel, 3700

 

20200313-030612.jpg

20200313-030734.jpg

20200313-030717.jpg

 

-- 13 mar 2020, 3:15 --

 

Zdjęcia zrobione po pierwszym myciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank będziesz wyglądał 100x lepiej głowa do góry, za pół roku będziesz miał znaczącą różnicę, ważne aby Tobie podobało się. Jak zdejmą Ci opatrunek to wstaw donor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia, prowadź wątek do końca Wygląda na schludną robotę.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia zrobione przed chwilą, 12:45, 14 Marca, zabieg zaczął się ok. 7 czasu polskiego 11 Marca.

 

 

20200314-124028.jpg

20200314-124050.jpg

 

20200314-124618.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ok. 6h z hakiem, na każdym etapie pracowały przy mnie 2-3 osoby.

 

20200314-130244.jpg

 

 

Jakieś odczucia?

Spieprzone czy dobra robota?

Jak teraz oglądam te zdjęcia, to mi się bardzo podoba, że wygląda bardzo gęsto z przodu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie wysoko pobierali te grafty , malo sie cos takiego widzi . czy udany zabieg czy nie to sie dowiesz za 6 miesiecy teraz nikt ci tego nie powie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ok tylko trochę wysoko pobrali no ale skądś musieli te 5200 graftów wziąć. Masz strasznie cienkie włosy i to nie hejt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w sumie się nie dziwię, że pobrali z tak dużej powierzchni. W końcu to aż 5200 graftów, do momentu zabiegu byłem nastawiony na jakieś tam 3800.

 

Może finasteryd, minoxidil i jakieś suplementy poprawią trochę grubość włosa?

Ewentualnie jakieś farbowanie w przyszłości na ciemniejszy odcień?

To nie jest tak, że im jaśniejszy włos tym się wydaje bardziej cienki i słabiej pokrywa głowę?

 

Ogólnie nie wiem czy wspominałem, ale sam lekarz zajmuje się tym 12 lat, był obecny przez większość czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Finasteryd to trzeba było brać ale rok albo minimum pół roku przed zabiegiem, loxon możesz używać to przyspieszy odrost i może Ci coś tam się poprawi ale pamiętaj że on działa tylko gdy go stosujesz regularnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, w najbliższych dniach zacznę edukację na temat tej całej chemii i suplementacji i powoli zacznę coś brać.

Teraz przez tą całą epidemie i tak nie mam jak się wybrać do dermatologa czy trychologa.

 

Bo ten cały Fin jest na receptę, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież za to co Ci zrobili z donorem powinni mieć poobcinane ręce. Łysiejesz w kierunku NW 5 wzwyż a oni z tego obszaru pobierali Ci grafty. Ale tak to właśnie wygląda jak się jedzie do "klinik" prowadzonych przez techników bo odpowiedzialności za to nie poniosą żadnej ( ich strona nie podaje informacji o lekarzu z 12 letnim doświadczeniem a prezentuje jedynie dyplom technika z 2019r) . Kolego koniecznie zaczynaj brać chemię i to szybko.

 

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w tej "klinice" był lekarz, taka informacja na pewno byłaby na ich stronie. To jest klinika działająca pod przykrywką i dlatego działa na terenie szpitala. Jeśli człowiek, którego certyfikat widnieje na stronie przedstawiał się jako lekarz to zostałeś oszukany. Z tym jednak już nic nie zrobisz, mleko się wylało. Pomyśl poważnie o chemii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg mnie wstepnie popelniono tam trzy bledy:

 

- zdecydowanie zbyt duza ilosc graftow jak na jeden zabieg

 

- grafty pobierane zbyt wysoko , do miejsca do ktorego kiedys moze lysienie dojsc , dodatkowo miniaturyzacja moze tam zachodzic duzo szybciej niz w nizszych partiach glowy.

 

- w pierwszym zabiegu sadzenie graftow na korone w tak mlodym wieku jak wiadomo ze lysienie bedzie postepowac , naprawde malo sie takich akcji widzi nawet w turcji

 

 

musisz byc realista ,brac chemie zeby lysienie nie szlo dalej . Mysle ze bedziesz zadowolony jezeli gestosc bedzie przynajmniej srednia - bedzie duza roznica do tego stany ,,przed'' ale jak pisalem , musisz dbac tez o to co teraz masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan bądź dobrej myśli. Wskocz tak szybko jak to tylko możliwe na finasteryd i powinno być dobrze. Oczywiście, że lepiej by było gdybyś brał finasteryd albo dutasteryd 6-8 miesięcy przed zabiegiem, ale cóż teraz to już nie ma znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby w tej "klinice" był lekarz, taka informacja na pewno byłaby na ich stronie. To jest klinika działająca pod przykrywką i dlatego działa na terenie szpitala. Jeśli człowiek, którego certyfikat widnieje na stronie przedstawiał się jako lekarz to zostałeś oszukany. Z tym jednak już nic nie zrobisz, mleko się wylało. Pomyśl poważnie o chemii.

Przynajmniej robią linie jaka chce pacjent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do linii, to sytuacja wygląda tak, że oni zaproponowali mi linię, opowiedzieli mi dlaczego taka itd

 

Zdecydowałem się na taką jaką zaproponowali, ale gdybym chciał inną to mogli by mi nawet wszczepic te włosy na czoło. Z pewnością ekipa tam jest świadoma jak ważny jest przód. Można być kompletnie łysym z tyłu, ale z dobrym przodem nadal się będzie dobrze wyglądać, odwrotnie to już nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dolujcie chłopaka, podjął decyzję jaka podjął, ważne żeby on był zadowolony a jak będzie niezadowolony to będzie on a nie wy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma takiego zamiaru. Chodzi o to aby było dla niego lepiej a nie gorzej ( a mówienie tu będzie dobrze itp. nic nie zmieni) dlatego po tym co zrobili powinien tym bardziej zacząć brać chemię. A jego przypadek może posłuży innym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chcę nikogo dołować, ani krytykować, ale wiedza dla czytającycch osób forum, których jest za pewne wiele, tylko dużo jest niezarejestrowanych i nie udzielających się (wystarczy zobaczyć statystykę, ponad 1200 wyświetleń i tylko 70 komentarzy) jest bezcenna.

Sam autor również chce poznać opinię innych osób.

 

Dlatego również dopiszę, że pierwsze o czym pomyślałem gdy zobaczyłem zdjęcie donoru, to że grafty były pobierane zbyt wysoko. Dla pewności spojrzałem na fotki z pierwszej strony, z przed zabiegu i niech każdy sam oceni. Wydaje mi się, że przynajmniej 1/3 o ile nawet i nie 1/2 graftów była pobrana z obszaru objętego miniaturyzacją.

 

Jakie są szanse przeżycia przeszczepionego, zminiaturyzowanego włosa? Nie mam pojęcia, ale zacznij brać przynajmniej tego fina. Na pocieszenie dodam, że bardzo dużo klinik, nawet tych z górnej półki, pobiera grafty zbyt wysoko.

Edytowane przez Gość

Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobieranie graftow wysoko u 50 latka ktoremu korona nie lysieje i ma np nw3 to co innego niz pobieranie graftow u 24 latka ktory idzie w strone nw6. - to sa dwie kompletnie rozne rzeczy. Watpie zeby topowa klinika w pacjeta z jego stanem wlosow w taki sposob pobierala grafty choc moze jakies przypadki tam byly ,ale po prostu nie jest to NORMA. KTos kto to robil nie mial pewnie planu ani skilla zeby pobierac gesciej grafty na mneijszym obszarze. Jak wyzej pisalem w tym przypadku nie tylko wysoko pobierane grafty sa problemem ale tez ich ilosc . Jak sie nie ma skilla zeby pobierac grafty to sie robi po prostu mneijsza ilosc a nie idzie w zaparte i szkodzi tylko pacjetowi. Efekt moze bedzie ok ,ale robota nie jest robiona zgodnie ze ,,sztuka ''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zaczynam być powoli przerażony po tym co przeczytałem. Lepiej mi podpowiedzcie jak i gdzie najszybciej dostanę tego Fina

 

-- 15 mar 2020, 2:16 --

 

A co sądzicie o moim przyjacielu i jego zabiegu? Jest ode mnie starszy 2 lata bez miesiąca i ma dużo mniejsze łysienie. W sumie przed zabiegiem miał nawet niezłe włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...