free web hit counter Skocz do zawartości
Alan

[11.03.2020] 3500 - 4000 graftów, Metropolmed, Jack Strong H

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli możesz wrzucaj dalej zdjęcia itd, jestem ciekaw efektu właśnie z metropolmed i jachstronghair ze względu na cene

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej Alan przeczytałem twoje forum i jak byłes na tym przeszczepie daj znać bo sam szukam kliniki.dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan chyba sobie odpuścił, a szkoda bo interesuje mnie ta klinika i efekt zabiegu XD oby pewnego dnia zawitał i pokazał co tam namoncili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200508-085546.jpg

20200508-085528.jpg

20200508-085512.jpg

20200508-085455.jpg

20200508-085437.jpg

20200508-085414.jpg

20200508-085359.jpg

 

-- 08 maja 2020, 9:01 --

 

Jutro minie 2 miesiące, nie widać tego dobrze na zdjęciach, ale na zakolach już odrastają mi włosy.

Wcześniej zakola były łyse jak kolano, teraz pod palcami czuję tam małe włoski.

Na tą chwilę jestem zadowolony, nic złego się nie dzieje.

 

-- 08 maja 2020, 9:02 --

 

Włosy jeszcze trochę mokre po prysznicu

 

-- 08 maja 2020, 9:14 --

 

20200508-091230.jpg

 

A tak wyglądało po miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że wstawiasz fotki. Dzięki temu forum jeszcze żyje . Od 3 do 6 miesiąca będzie odrost. Oby było dobrze . Wszedłeś na jakąś kurację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale to jest kolejna "klinika" techników bez lekarzy na terenie szpitala więc o lekach mówić nie będą.

Kolego sam jestem po przeszczepie u Marala i sugerując negatywy o danej klinice w ten sposób i z takimi argumentami jesteś trochę hipokrytą. Rozumiem że teraz musisz Marala wychwalać pod niebiosa bo za to masz bułę ale rób to uczciwie. Nie widzę różnicy między personelem u Marala a każdym innym który robi zabieg a jest jakoś tam przeszkolony (średnio to wiadomo). Maral podczas mojego zabiegu czy kolesi co byli ze mną ani raz nie wszedł sprawdzić czy młodziutke dziewczynki czegoś nie partaczą. Nawet chyba mi linii nie narysował. O lekach ani nie wspomniał, ja spytałem, powiedział nam (a byli z różnym stanem) że nie trzeba i odradza. Generalnie byłem rozczarowany rolą lekarza, która zaczyna i kończy się 3 zdaniami siedząc za biurkiem. Więc jak dla mnie żadna różnica. Zalecam troszkę obiektywizmu względem forumowiczów bo zaczyna mi się przypominać Piotruś z HDC


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mówisz o obiektywizmie to radzę trochę pomyśleć zanim coś napiszesz. Bijesz do mojej wypowiedzi i wypisujesz bzdury, które ciężko czytać. W tej "klinice" o której tu piszemy pobrali pacjentowi grafty powyżej linii łysienia a Ty nie widzisz żadnej różnicy pomiędzy nimi a personelom u Marala ? Też tak Ci zrobili ? To co uczynili to kompletny brak wiedzy i oszpecenie pacjenta, które powinno być karalne. Sam więc jesteś hipokrytą a Twój wpis ukazuje, że nie znasz podstaw HT albo celowo hejtujesz. Po drugie czy ja w mojej wypowiedzi w ogóle odnosiłem się do kliniki Marala w jakiś sposób ją tu wychwalając ? Słowa o tym nie ma, po co więc Twój wpis ? Bo teraz jako konsultant zdaniem takich jak Ty nie mam prawa wypowiedzieć się o przypadku kiedy ktoś działa na szkodę pacjenta ? Ten Twój obiektywizm to zamknięcie ust, ale nie tylko mi bo przeoczyłeś, że moja opinia jest taka sama jak innych tu komentujących w tym temacie. I będę się wypowiadał za każdym razem kiedy zobaczę działanie na szkodę pacjenta bo jako lekarza jest to nawet moim obowiązkiem. Ale Tobie najwidoczniej chodzi o coś innego. O kasę, bo zresztą o niej piszesz. Myślisz, że każdy ma taki sposób na życie jak Ty aby robić coś wyłącznie dla kasy ? Typowe polactwo.

 

Ale co do Marala i jego zespołu to skoro sam wywołałeś ten wątek to trzeba napisać jak jest:

- Maral w trakcie HT nie wchodzi do gabinetów zabiegowych bo nie ma po co i nie rozumiesz dlaczego.Chyba wszyscy tu wiedzą, że Maral fizycznie HT nie wykonuje tylko je planuje i uzgadnia to z pacjentem. Gabinet gdzie robi się przeszczep jest jakby nie było polem operacyjnym i w trakcie jego trwania nie powinny tam wchodzić osoby, które do jego przeprowadzenie nie są tam niezbędne. Jak jest przeszczep w szpitalu to na salę operacyjną też wpada ktoś zapytać jak idzie ? Albo ma się zespół, który się dobrze przeszkoliło i mu ufa albo nie. Pomyśl trochę bo aż bolą oczy od bzdur które wypisujesz.

- skoro Ty nie pamiętasz czy Maral Ci linię narysował czy nie to coś w ogóle z zabiegu pamiętasz aby wypisywać takie historie ?

- ciekawe też jak Ty w ogóle możesz porównać kwalifikacje zespołu u Marala z innymi kiedy miałeś tylko jeden przeszczep ? I kto tu powinien być uczciwy wobec forumowiczów ?

- o tym, że Maral odradza branie leków to już zwyczajnie perfidnie kłamiesz albo czegoś nie zrozumiałeś. O lekach to nie mówi tylko on ale i jego personel po zabiegu następnego dnia. Mogło się zdarzyć, że Maral czy ktoś o lekach nie powiedział ani słowa ale na pewno nie mówią, aby ich nie brać. A jaki Ty sam masz efekt po zabiegu u Marala i tego jego wg. Ciebie słabo przeszkolonego zespołu to niech każdy sobie sam zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nikogo bronić ani stawać po którejś stronie wymiany argumentów, ale zobaczyłem Twój temat Wróbel i efekt u Ciebie po przeszczepie to petarda.


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- o tym, że Maral odradza branie leków to już zwyczajnie perfidnie kłamiesz albo czegoś nie zrozumiałeś. O lekach to nie mówi tylko on ale i jego personel po zabiegu następnego dnia. Mogło się zdarzyć, że Maral czy ktoś o lekach nie powiedział ani słowa ale na pewno nie mówią, aby ich nie brać. A jaki Ty sam masz efekt po zabiegu u Marala i tego jego wg. Ciebie słabo przeszkolonego zespołu to niech każdy sobie sam zobaczy.

 

Stary z angielskim radzę sobie naprawde dobrze, blisko 10 lat mieszkam w kraju gdzie używam go na codzień więc nie mów mi że czegoś nie zrozumiałem. Tak jak mówię nie wspomniał słowem o finasterydzie/dutasterydzie. Jak spytałem zbywczo powiedział że nie poleca. Pręta wbijam czy w to wierzysz czy nie ale nie nazywaj mnie perfidnym kłamcą. Leki jedyne o jakich mówił to paracetamol 500mg i antybiotyk, który dostajesz na odchodne. Mój przeszczep jest od początku wspomagany kuracją Dutasteryd+minoxidil+ketokonazol więc nie traktuj go jako przykład kunsztu kliniki. Co do osób które nie powinny wchodzić to wszedł z 2 razy pan który robił przeszczep w drugim pokoju pogawozyc i pośmiać się z tymi dwoma paniami więc hmmm... No ok znowu zmyślam. Tutaj pobrali za wysoko u Marala robią wiele innych błędów o których nie będę pisał bo już chyba o tym wspominałem a mój post to nie hejt, który mi podpinasz tylko opinia. Ile ty przeszczepów miałeś że takim fachowcem jesteś? Moją opinie opieram na swoich doświadczeniach i relacjach innych co dało mi do zrozumienia że kliniki tureckie budżetowe sa generalnie takie same. W jednej pobiora za wysoko, w drugiej zrobią nienaturalna linie, w trzeciej wsadza grafty kilkuwlosowe w linie oraz zły kąt sadzenia w trzeciej jeszcze coś. Może oni nie zrobili błędów które u Marala robia? Czas pokaże. Które są karygodne? Bo podejrzewam dla jednego może być karygodne pobranie za wysoko a dla drugiego np. Kilkuwlosowe w linii. Może wszystkie jednak są karygodne? Jak uwazasz?


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90 % wyników przeszczepów, które są tutaj przedstawione jest wspomagane chemią i będąc na forum już tyle czasu powinieneś o tym wiedzieć. Myślę, że wiele osób po HT biorąc leki bardzo chciałoby takiego efektu jaki masz więc to jest zasługa kliniki gdyż samo branie chemii nie gwarantuje niczego jeśli HT był zrobiony źle.

 

To, że do innego pokoju zabiegowego weszła osoba wykonująca zabieg w innym pokoju to normalne co robią. Jest jedna techniczka i ona wysyła kogoś aby sprawdził na jakim etapie jest personel przy innym pacjencie. Chodzi o to aby grafty jak najszybciej trafiły na miejsce i to trzeba trochę zaplanować aby nie było sytuacji, że sobie schną bo robi akurat nakłucia komuś innemu. Gdybyś znał turecki to byś załapał i niepotrzebnie nie tworzył herezji.

 

W Ht liczy się odrost, po to się to robi. Pobieranie graftów za wysoko to nie jakiś tam sobie kosmetyczny błąd typu grafty wielowłosowe, czy dyskusyjna linia. To jest podstawowy brak wiedzy i nigdzie się z tym jeszcze nie spotkałem bo pacjent znaczną część tak przeszczepionych włosów straci. Lepiej mieć grafty wielowłosowe w linii ale je mieć a tego, że nie widzisz pomiędzy tym różnicy nie chce mi się Ci tłumaczyć bo i tak widzę, że nie ma to sensu. To, że za bardzo do estetycznych aspektów w tanich klinikach się nie przykładają to fakt i każdy powinien sobie z tego zdawać sprawę jednak wszystkie kliniki w Turcji nie są takie same i nie dają podobnych rezultatów.

 

Co do leków to po zabiegu prócz p/bólowych i antybiotyku dostaje się jeszcze lek p/obrzękowy. Odnośnie np. fina to mało mnie interesuje co Tobie rzekomo Maral powiedział bo wiem co mówił mi zanim zostałem konsultantem. On wie, że chemia w leczeniu łysienia ma sens. HT miałem 4 ( w tym 2 spieprzone w PL) a przy wielu byłem. Nie chce mi się dłużej z Tobą gadać bo nie widzę w tym sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możecie sobie założyć inny wątek na takie dyskusje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci powiem że to jak oni równomiernie rozmieścili te 5000 gr to mistrzostwo świata i że pokryli prawie całą głowę. Gęstość może nie jest imponująca ale nie jest też zła i jeżeli masz dużo wielowłosowych to jak zrobisz zaczeskę to powinno być naprawdę przyzwoicie. Ja jestem po dwóch zabiegach łącznie 4500gr i mam pokryty tylko połowę głowy. Z tego co widzę to donor jeszcze starczy na jakieś 1500-2000 gr bo przednie boki masz nietknięte. Wg mnie będziesz zadowolony z efektu zwłaszcza że już pojawia się odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200513-114908.jpg

20200513-114859.jpg

 

2 miesiące i 3 dni, tak wyglądają moje zakola, które były łyse jak kolano.

 

-- 13 maja 2020, 12:16 --

 

Tutaj dla porównania zdjęcie przed.

 

20200513-120317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200524-152714.jpg

 

2.5 miesiąca, na tą chwilę wyglądam już lepiej niż przez przeszczepem.

 

Co do chemii, to na tą chwilę tylko Alocutan Forte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie niezle

 

 

Alocutan Forte taka nazwe powinny miec tabletki na potencje albo opozniajace wytrysk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, no zawsze każdy ma bekę z tej nazwy.

 

Dla niewtajemniczonych jest to najzwyklejszy minoxidil 5%, tańsza wersja loxonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie ok , najistotniejsze to miec dobry odrost na lini bo ona jest kluczowa w wygladzie twarzy. Kolejne 1,5 -2 miesiace beda kluczowe . Boki glowy spokojnie mozesz podboli golarka na powiedzmy 3-5 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś ciągle pisał że tanio i tanio , z tego co widzę to całkiem spoko jeszcze gość który jest na miejscu mi dużo zdjęć wysyła na whatsupie i cena jest całkiem spoko nawet jak kryzys się skończy to ma zostać taka jaka jest , ciężko z Hajsem a widzę że klinka całkiem w porządku myślę że na wiosnę za rok ja się tam wybiorę i też zdam relacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...