free web hit counter Skocz do zawartości
Alan

[11.03.2020] 3500 - 4000 graftów, Metropolmed, Jack Strong H

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już 2,5 tygodnia po. Dawcza strefa świetnie się goi. Biorcza strefa bez strupków. Super to wygląda. Nowe włosy gęsto posadzone rosną jak szalone. Az szkoda że do 2 mcy wypadną. Na chwilę obecną wszystko zgodnie z planem.

 

-- 05 wrz 2020, 12:28 --

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia robione na przestrzeni ostatnich 7 dni po pierwszej wizycie u fryzjera, robione pod różnym kątem, w różne dni, w różnym oświetleniu, dziś mija 6 miesiąc.

Mam więcej włosów i lepszą linie włosów niż w wieku 18 lat

 

Polecam Jack Strong Hair i chociaż nie potrzebuje drugiego zabiegu, to jak wpadnie mi jakaś dodatkowa kasa to chyba się skusze na ponowną wizytę.

 

20200905-134533.jpg

20200905-134637.jpg

20200905-134719.jpg

 

 

Do porównania różnica na przestrzeni 6 miesięcy jak się komuś nie chce szukać:

 

20200225-173058.jpg

20200225-013906-1.jpg

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche słabe te zdjęcia bo nie pokazują całości , ogólnie to tak Ci sie zmienił kolor włosów czy coś farbowałeś ? linia ogólnie sztos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdę chwilę to postaram się zrobić jakieś fajne zdjęcia z każdej strony.

 

Też jestem mega zdziwiony, ale z jasnego brązu zmienił mi się kolor na jakiś bardzo ciemny brąz bez farbowania!

W sumie mi to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalna rzecz, że po HT włosy mają tendencję do przyciemnienia się nawet skrajnego. A co do aż tak wielkiej różnicy koloru włosów między fotkami, to myślę, że światło ma też duży wpływ.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alan gratuluje efektu. Przód już robi robotę, inny człowiek, oczywiście na plus. Samopoczucie i energia też pewnie dużo lepsze, a to najważniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjnie Ci to zrobili. Czyli widać, że dobra klinikę wybrałem. Już nie mogę się doczekać jak to u mnie będzie za pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich zdjęć ocena efektu jako całość jest niemożliwa. Można tylko powiedzieć że linia całkiem ok. Może nie jakoś mega gęsto posadzona ale uważam że stan początkowy a obecny to bardzo na plus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jest 2 Mc po, 10 proc włosów nie wypadła i rośnie, na resztę muszę chwilę poczekać. Jak będzie pół roku czyli za 4 mce, wrzucę fotę jak efekt. Narazie wszystko zgodnie z planem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20201012-134648.jpg

20201012-134630.jpg

20201012-134606.jpg

20201012-134506.jpg

20201012-134433.jpg

 

 

Właśnie mija 7 miesiąc, włosy są absurdalnie gęste, nigdy w życiu, nawet w wieku 13 lat nie miałem tyle włosów!

Zdjęcia zrobione godzinę po myciu, światło sztuczne od góry i od przodu.

 

W sumie nie potrzebuje kolejnego zabiegu, ale i tak chyba się skusze na kolejny, na tą chwilę polecam z całego serca tę klinikę!

 

Jeszcze z takich ciekawostek, to te włosy naturalnie mi stoją tak do góry i układają się tak ładnie bez żadnego żelu, jest to mega wygodne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny rezultat biorąc pod uwagę stan początkowy oraz fakt, że był to tylko jeden zabieg. To pokazuje jak dużo zależy od przeżywalności graftów w miejscu biorczym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
włosy są absurdalnie gęste, nigdy w życiu, nawet w wieku 13 lat nie miałem tyle włosów!

 

Nie ma czegoś takiego jak absurdalna gęstość włosów! A w wieku 13 lat z pewnością miałeś więcej włosów niż obecnie...

 

 

Jeszcze z takich ciekawostek, to te włosy naturalnie mi stoją tak do góry i układają się tak ładnie bez żadnego żelu, jest to mega wygodne

 

Bo były pewnie dobre kąty wszczepiania, a nie takie płaskie w przód.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile za to zapłaciłeś?

 

Bo na ich stronie internetowej widzę 1590 EURO za przeszczep do 5 tysięcy graftów i to jeszcze z opiekunem, transportem i hotelem.

Biorąc pod uwagę cenę do jakości to chyba wyszlo tutaj 10/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jest też 10/10 jeśli chodzi o wizualny efekt. To może pokazywać czego można się spodziewać jeśli przeżywalność graftów w miejscu biorczym jest wysoka. Efekt jest kurewsko dobry. Tyle w temacie. I mało mnie interesują prześwity pod natężeniem światła na poziomie 100,000 Ix. Jest mega dobrze, biorąc pod uwagę totalną glacę jako stan początkowy.

 

Natomiast w wieku 13 lat musiałeś mieć kilkakrotnie więcej włosów. I to nie podlega dyskusji .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, mam po prostu wrażenie, że nigdy nie miałem tak gęstych i przede wszystkim tak dobrej linii włosów.

 

Zapłaciłem 1590 Euro - 100 Euro zniżki, bo zabrałem ze sobą kumpla + cena biletów lotniczych, wiza wtedy już była za darmo.

Także za ,,grosze" poprawiłem znacznie jakość swojego życia, serio patrząc na radość jaką dają mi te włosy, to nie żałuje ani złotówki.

 

Z takich rzeczy, które stosowałem to tylko minoxidil, najpierw 2%, potem 5%, od miesiąca w sumie nie stosuje, no i szampon, który od nich dostałem, ale też się skończył.

Teraz znowu pewnie zakupie jakiś fajniejszy szampon i minoxidil, dodatkowo też od czasu do czasu nakładam na te włosy dosyć drogi olejek taki jak do brody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No efekt bez komentarza. Miazga niesamowita! Mega gratulacje!

Teraz tylko korone zrobic i masz glowe pelna wlosow. Graty!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się zdecyduje jeszcze w tym roku na przełomie listopada/grudnia tam pojechać. Podobno w listopadzie ma być jeszcze ta promocja za 1590 euro. Ze wstępnej analizy dają mi 4000 graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...