free web hit counter Skocz do zawartości
Alan

[11.03.2020] 3500 - 4000 graftów, Metropolmed, Jack Strong H

Rekomendowane odpowiedzi

nie zawsze sie po ojcu dziedziczy zakres lysienia, u ciebie po prostu przeswity na koronie sa zbyt widocznie zeby przypuszczac ze juz nie bedziesz dalej lysial to po prostu widac jak na dloni . Narazie rob przod , pomysl o lekach i dalej mysl co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, no trudno będę walczył i zobaczymy co z tego wyjdzie. Jednego jestem pewien, będzie lepiej niż teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za odpowiedzi, nie wiem czy to jest ważne, ale przykładowo mój Tata jest teraz 50+ i jego łysina jest prawie na takim poziomie jak w wieku 28-30 lat, też szybko wyłysiał w młodości, a potem to wyhamowało.

 

Nie ukrywam, że bardziej zależy mi na tym żebym miał teraz włosy, w wieku 30+ już mogę być łysy, najwyżej zrobię jakąś mikropigmentacje żeby to jakoś wyglądało.

 

Nie chciałbym czekać dodatkowych 6+ miesięcy przed pierwszym zabiegiem.

 

Ty jesteś jeszcze tak młody, że w Twoim przypadku +/- 6 miesięcy w jedną czy drugą stronę nie gra żadnej roli. Najlepsze 15 lat życia dla mężczyzny dopiero przed Tobą. Zrobisz oczywiście co będziesz uważał za stosowne, ale w przypadku delikatnego donoru i dużych ubytków zastosowanie fina/duta 6 -8 miesięcy przed zabiegiem jest bardzo istotną rzeczą. Być może nawet kluczową jeżeli chodzi o rezultaty zabiegu. Pamiętaj, że donor ma ograniczony potencjał i warto zmaksymalizować szansę na udaną transplantację od każdej strony. Takie moje zdanie. Decyzja należy do Ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak, a dwa przy takim łysieniu i typie włosa w życiu nie pojechałbym do budżetowej kliniki jeszcze za 1600 euro gdzie pośrednik z tego ma dole. To chyba jakaś turecka klinika na poziomie i z warunkami jak u Prandeckiego w mieszkaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze 15 lat życia dla mężczyzny dopiero przed Tobą.

 

Haha, to już subiektywna opinia, dla mnie najlepsze lata życia to 18-26, ale z chęcią usłyszę dlaczego uważasz inaczej.

 

Co do kliniki, to już za późno, za 2 tygodnie wylatuje, może nie będzie tak źle. Wrzucę zdjęcia z całego zajścia i wspólnie ocenimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze 15 lat życia dla mężczyzny dopiero przed Tobą.

 

Haha, to już subiektywna opinia, dla mnie najlepsze lata życia to 18-26, ale z chęcią usłyszę dlaczego uważasz inaczej.

 

Co do kliniki, to już za późno, za 2 tygodnie wylatuje, może nie będzie tak źle. Wrzucę zdjęcia z całego zajścia i wspólnie ocenimy.

 

Jesli chodzi o najlepsze lata w zyciu.. mam 28 lat, jak mam byc szczery to nie widze praktycznie zadnej roznicy pomiedzy tym jak mialem te 20-26 lat a teraz.

 

Najlepsze lata w zyciu sa przez cale zycie, o ile czlowiek jest szczesliwy z tego zycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiek 18-26 to dla mężczyzny wiek szczenięcy, młodzieżowy - oczywiście ma to swoje plusy i to też jak najbardziej jest super czas, ale okres 25-40 lat to lata w których zazwyczaj ma się już jakąś dojrzałość życiową, ogarniętą psychikę + ciągle wygląda się młodo, więc można nawet bardziej korzystać życia .

 

Polecam posłuchać : https://www.youtube.com/watch?v=t78PKBJTQvI

 

Gość dobrze prawi o pewnych rzeczach. W latach 70-80-90-tych ludzie 40-paro letni uważali się za młodych. Dzisiaj 30 latkowie zamiast żyć pełną parą mają kryzys wieku "przed-średniego" co jest totalnym nieporozumieniem.

 

@Darko ja jestem po trzydziestce a czuje się jakbym miał 20 parę lat. Tak najważniejsze jest samopoczucie, pozytywna energia, chęć życia i rozwoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, coś w tym jest.

W sumie nie mam na co narzekać, podróżuje, mam fajne auto, powoli kończę porządne studia, na powodzenie u kobiet też nie narzekam (chociaż czuję, że spadło wśród młodszych, wzrosło wśród starszych, co mi średnio odpowiada), ale... czuję, że już nic ciekawego mnie w życiu nie spotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycie zaczyna sie po studiach , wtedy wychodzi kto jak potrafi sam sobie radzic w zyciu , w pracy i z codziennymi problemami. Sporo moich kolegow ze studiow kilka lat po studiach zmieniali sie w negatywne i malo energiczne osoby bo po prostu codziene czynosci , rutyna ich przygniataly. Studia to przedszkole z masa wolnego czasu gdzie ktos ci planuje grafik dnia w porownaniu do tego co bedzie po nich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młodość i to kiedy mamy najlepsze lata życia zależy w dużej mierze od tego jakie mamy priorytety. Jeśli ktoś jest np. sportowcem, to w wielu dyscyplinach "starość" szybko go dopada. Kiedy ktoś lubi młode kobiety, to niestety sprawa wygląda podobnie. Pomimo zauważalnego ogarnięcia życiowego i obecnie podobnego stanu na głowie, jak kilka lat temu, jest mi znacznie trudniej poderwać dwudziestkę teraz niż kiedyś, bo jestem po 30 i to dla większości jest problem. Jeśli ktoś lubi "mamuśki", za hobby ma np. grę w szachy czy wędkarstwo, to najlepsze lata może mieć koło 50 i później. Dla mnie najlepsze lata zdecydowanie były do mniej więcej 27-28 r.ż, kiedy moje rysy twarzy były jeszcze w miarę młodzieńcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie najlepsze lata zdecydowanie były do mniej więcej 27-28 r.ż, kiedy moje rysy twarzy były jeszcze w miarę młodzieńcze.

 

ja mam zupelnie odwrotnie czym wiecej lat i mniej wlosow na glowie tym mniej lat mi dawano, w wieku 34 lat z dosc duzymi zakolami i przerzedzonym paskiem miedzy nimi dziołchy myslaly ze mam 23

 

 

Pomimo zauważalnego ogarnięcia życiowego i obecnie podobnego stanu na głowie, jak kilka lat temu, jest mi znacznie trudniej poderwać dwudziestkę teraz niż kiedyś, bo jestem po 30 i to dla większości jest problem.

 

 

wydaje Ci sie, wiekszosc mlodych i glupich kóz woli starszych gosci od siebie, chyba ze trafisz na te ktore wola mlodszych od siebie

 

poza tym nie lepiej poszukac takiej kolo 30 ? ktora ma wyzsze libio i wie jak sie dzojstikiem obslugiwac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wydaje Ci sie, wiekszosc mlodych i glupich kóz woli starszych gosci od siebie, chyba ze trafisz na te ktore wola mlodszych od siebie

 

poza tym nie lepiej poszukac takiej kolo 30 ? ktora ma wyzsze libio i wie jak sie dzojstikiem obslugiwac ?

 

Wolą starszych od siebie o 2,3,5 lat, a 10 - 15 to dla nich już za dużo, wręcz dziadek i fuj czasem można usłyszeć.

Co z tego, że taka koło 30 ma wyższe libido i potrafi się dzojstikiem obsługiwać jak znacznie mniej mnie podnieca ? Wolę 20-tkę która leży jak kłoda i ochotę ma raz na tydzień niż napaloną 30-tkę, bo ja wtedy nie mam na nią tak często ochoty i odczuwam znacznie mniejszą przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Haha, coś w tym jest.

W sumie nie mam na co narzekać, podróżuje, mam fajne auto, powoli kończę porządne studia, na powodzenie u kobiet też nie narzekam (chociaż czuję, że spadło wśród młodszych, wzrosło wśród starszych, co mi średnio odpowiada), ale... czuję, że już nic ciekawego mnie w życiu nie spotka.

 

daj znać jak CI idzie i nie znikaj z forum po kilku miesiącach jak zacznie ci coś odrastać bo większość gargameli tak robi. Wchodzą poczytać czerpać wiedze ale dalej już nic nie przekazują. Twoja relacja pomoże też podjąć decyzję innym także poświęć czas i zdawaj relacje na bieżąco. Jestem ciekaw jaka będzie jakość.

Zaznaczam sobie powiadomienie na maila jak bedziesz cos dodawał

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że forum wróciło do życia, już się bałem, że nie będę miał komu zdać relacji. Dzisiaj dzień wylotu, będę na miejscu ok. 19:30 czasu lokalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na lotnisku zgarnął nas kierowca, do hotelu jechaliśmy godzinkę naprawdę wypasionym Mercedesem V Klasą, hotel też super, 4 gwiazdki, ma wszystko co trzeba.

 

-- 11 mar 2020, 0:30 --

 

O 7:00 śniadanie, 7:30 rozmowa z opiekunem w hotelu, o 7:50 wyjazd do szpitala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz proszę czy są jakieś problemy logistyczne itp.

Ja wylatuję w sobotę do Stambułu, niestety wszędzie mnie teraz szczują problemami z wirusem, możliwością odwołania lotu itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o kwestie logistyczne, to wszystko jest ok.

Temperaturę sprawdzal nam tylko podczas przesiadki w Kijowie.

 

20200311-194232.jpg

 

Oto zdjęcie kilka godzin po zabiegu, udało się zrobić 5200 graftów, podobno bardzo dużo 3-4 włosowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow , poszli po calosci glowy mimo ze jestes jeszcze mlody i widac ze twoja korona dalej lysieje co widac na pierwszej stronie po przezedzeniach w dolnej czesci korony. zobaczymy za kilka miesiecy ale mysle ze sama linia u ciebie zrobi duza wizualna roznice . LEki bedziesz jakies bral zeby dalej ci wlosy nie lecialy i przeszczep za kilka lat jak juz kilku osobom ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje brać Fina + Minox + biotyna + inne suplementy.

Niezależnie od wyniku tego zabiegu, kolejny planuje na początek 2020 roku. Jeżeli będzie wszystko dobrze z tym przeszczepem, to na drugi wracam do nich. Jak przeszczep jednak nie wyjdzie, to poszukam jakiejś najbardziej wypasionej i polecanej tutaj kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ile ci jeszcze graftow zostalo . Przy zabiegu 5000 graftow podczas jednej sesji donor zazwyczaj dostaje po dupie ,szczegolnie w tanich klinikach gdzie o to nie dbaja. Jak dobrze pojdzie ot jeszcze 1000 graftow masz zapasu co i tak mega roznicy nie zrobi. Dlatego topowe kliniki zazwyczaj robia 3000 graftow maximum na jedna sesje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno jestem pierwszym Polakiem, któremu udało się przeszczepić ponad 5000. Mówili mi, że mam bardzo dobry donor, bo mam szeroką głowę. Mój przyjaciel, który ze mną przyjechał dostał 3700 graftów na przód.

 

Powiedzieli mi, że z mojego donora można będzie wyciągnąć jeszcze 2000-3000 graftów + 500-1000 z brody.

 

Ogólnie cała ekipa była bardzo zadowolona z tego zabiegu i szczerze było to po nich widać.

 

-- 12 mar 2020, 9:23 --

 

Czy można jakoś zmienić nazwę tematu z 3500-4000 graftów na 5200 graftów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety ,ale takie rzeczy mowia wiekszosci w klinikach. po prostu mowia to co klient chce uslyszec , ich teoria o szerokiej glowie jest srednio trafiona , dlaczego ? bo u ciebie widac na dole korony przeswity i dlatego nie moga tam pobierac graftow ,,wysoko'' co samo w sobie jest ograniczeniem w pobraniu duzej ilosci graftow , reszte sobie sam dopowiedz.

 

Gdybys byl hiszpanem z dobrym donorem to bym nawet tego nei negowal ale twoja charakterystyka wlosow miesci sie raczej blizej polskiej sredniej niz hiszpanskiej co widac na fotkach na 1 szej stronie. Polskie wlosy i ,,hiszpanskie'' to dwa swiaty i dwa rozne efekty jezeli chodzi o przeszczep. O brodzie sie nei wypowiem bo to temat malo znany . Zanim wejdziesz na loxon to zacznij od finasterydu a potem dopiero loxon - po kilku miesiacach najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówili mi, że mam bardzo dobry donor, bo mam szeroką głowę.

 

Niestety nie mówili Ci prawdy, nie masz nawet dobrego donoru ani grubych włosów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...