free web hit counter Skocz do zawartości
Alan

[11.03.2020] 3500 - 4000 graftów, Metropolmed, Jack Strong H

Rekomendowane odpowiedzi

a mógłbyś zrobić zdjęcie z góry ? Patrząc na Twoje pierwsze zdjecie w temacie bedzie lepsze porownanie ale chyba jest ok jak na 3 miesiace, a jak tam blizny ? da rade gonic boki krotko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200611-103304.jpg

 

-- 11 cze 2020, 10:37 --

 

Niestety nie mam pod ręką nikogo, kto mógłby zrobić mi zdjęcie lepszej jakości.

Ogólnie moje odczucie jest takie, że aktualnie w 3 miesiącu wyglądam zdecydowanie lepiej niż przed zabiegiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odrost widac jest, proponowal bym narazie nie podnosic tych wlosow do gory i ich nadwyrezac bo je powyciagasz, narazie sa cienkie i delikatne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same mi się tak układają, nie używam żadnych żelów czy sprejów do włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na trzeci miesiąc to mega róznica xD , szczerze? nie spodziewałem się, czekam na dalszy rozwój wydarzeń ale póki co to można chwalic już na ten moment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinien być całkiem dobry efekt, biorąc pod uwagę stan początkowy, jakość włosów oraz, że to był jeden zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cokolwiek bedzie mozna powiedziec przy 5 albo 6 miesiacu , teraz widac ze masz odrost a to jest istotne, caly czas rosna ci nowe wlosy . badz przygotowany ze bedziesz musial trzymac wlosy na dlugosc minimum 5/6 cm zeby to jakos wygladalo. Przeszczep na niedlugich wlosach prawie zawsze wyglada jak ...... przeszczep z kilku metrow. Wyjatkami sa ludzie ktorzy mieli niewielkie ubytki i przeszczepy sie wtapiaja w reszte natywnych , ty do nich nie nalezysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za przypomnienie! Na chwilę zapomniałem, że byłem całkowicie łysy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20200709-021901.jpg

20200709-021923.jpg

20200709-022152.jpg

 

 

Za 2 dni będzie 4 miesiąc, zdjęcia robione pod mocnym światłem, na obecną chwilę zabieg uważam za udany, nawet jak następnych miesiącach nie wyrośnie mi nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, jak na 4 miesiąc i pamiętając Twój stan wyjściowy to jest bardzo dobrze. Od samego początku byłeś zadowolony, więc wyczuwam, że linia włosów zrobiła robotę, zresztą podobnie jak u mnie. Niebawem wrzucam swoją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale sztos , wyszło lepiej niż w niektórych drogich klinikach a efekty w opór zajebiste , chyba się skusze na Jacka za rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik jak na 4 miesiac jest spoko..jednak swiatlo robi wielka roznice. Kolega robi zdjecia przy mocnym swietle ale padajacym na tyl glowy, linia jest nie oswietlona. To bardzo podbija efekt ... przeszczep to iluzja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. W dniu 18.08.2020 miałem robiony przeszczep DHI w tej klinice. Załączam zdjęcia przed zabiegiem. Pobrano 3700 graftów. Wszystko przebiegło sprawnie około 9 h ze wszystkim. Klinika profesjonalna, kadra również, zobaczymy jakie będą efekty. Po 1000 na każde zakole i 1700 na koronę. W razie pytań piszcie.

 

-- 19 sie 2020, 5:27 --

 

Zdjęcia 1 dzień po operacji, trochę słabej jakości, takie światło w pokoju hotelowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. W dniu 18.08.2020 miałem robiony przeszczep DHI w tej klinice. Załączam zdjęcia przed zabiegiem. Pobrano 3700 graftów. Wszystko przebiegło sprawnie około 9 h ze wszystkim. Klinika profesjonalna, kadra również, zobaczymy jakie będą efekty. Po 1000 na każde zakole i 1700 na koronę. W razie pytań piszcie.

 

-- 19 sie 2020, 5:27 --

 

Zdjęcia 1 dzień po operacji, trochę słabej jakości, takie światło w pokoju hotelowym.

 

Ja na twoim miejscu bym jeszcze przeczekal nie masz dużych zakoli na tych zdjęciach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porownaniu do pierwszego zdjecia na poczatku tematu to naprawde efekt jest duzy. Choc powiem szczerze u mnie na same zakola poszlo 4000 graftow i gęstość jest taka sobie, wiec bede to dogęszczał. Linia wlosow na jednym ze zdjec wydaje sie krzywo. To efekt na zdjeciu? Bedziesz to jeszcze dogęszczał?

Dziwne ze na pierwszym zdjeciu to byles juz prawoe łysy a na kolejnych zaczesane na bok jest efekt jakbys mial wiecej wlosow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem nie pomyliłeś zdjęć ? bo ktoś wstawił relacje swojego zabiegu w tej samej klinice , swoją drogą do autora tego postu to mógłbyś założyć swój własny temat i go aktualizować bo zrobi sie zamieszanie. Tak czy siak czekamy na aktualizacje Alana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[attachment=1]IMG_20200822_150545.jpg[/attachment]4 dzień po zabiegu. Zaczęło swędzieć czyli się goi. Tył już mniej zaogniony i zaczyna zarastać włosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...