free web hit counter Skocz do zawartości
majette

Dr.A's Clinic-Indie 2-7.11.2011 6239 grafts FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

Na tych fotkach nie widać różnicy między graftami natywnymi a graftami z zarostu , które wszczepiono w donor .

No, nie widać, bo właściwie nic nie widać, kasza straszna, majette, bądź dobrym człowiekiem, użyj chociaż raz aparatu a nie kalkulatora. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 22 paź 2015, 23:09 --

 

Na tych fotkach nie widać różnicy między graftami natywnymi a graftami z zarostu , które wszczepiono w donor .

No, nie widać, bo właściwie nic nie widać, kasza straszna, majette, bądź dobrym człowiekiem, użyj chociaż raz aparatu a nie kalkulatora. Dzięki.

 

der: a to wiesz juz twój problem ,ja widze co trzeba,mojego canona sprzedałem bo zbieram na mikropigmentracje ,wiec sa tylko z telefonu

sugaar: na tej na fotce widac wyraźnie róznice wg mnie miedzy rodzajami włosów,chociaż na zywo mniej ,ale jednak

20151022_115539.thumb.jpg.23ede0f5d859692913599a009721dce1.jpg


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac , widac roznice, ale to szczegol, zapewne tylko ty wiesz o tym , bo nikt nie zwroci z pewnoscia na to uwagi.

Stan zajebisty i na tyle lat walki piekny happy end! Gratuluje i mozna sobie teraz spokojnie zyc z takimi wlosami;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
-- 22 paź 2015, 23:09 --

 

Na tych fotkach nie widać różnicy między graftami natywnymi a graftami z zarostu , które wszczepiono w donor .

No, nie widać, bo właściwie nic nie widać, kasza straszna, majette, bądź dobrym człowiekiem, użyj chociaż raz aparatu a nie kalkulatora. Dzięki.

 

der: a to wiesz juz twój problem ,ja widze co trzeba,mojego canona sprzedałem bo zbieram na mikropigmentracje ,wiec sa tylko z telefonu

sugaar: na tej na fotce widac wyraźnie róznice wg mnie miedzy rodzajami włosów,chociaż na zywo mniej ,ale jednak

Proszę Cię...

 

Myślisz że to zdjęcie czym było robione ?

http://zapodaj.net/1f472b95c462d.jpg.html

 

Odpowiem, telefonem oczywiście, takim nijakim za 600zł.

Intrygujące, że im więcej ktoś wydaje na przeszczep, tym mniej w kwestii zdjęć się od niego wymaga. Choć chyba powinno być odwrotnie, czyż nie ?

Tak mi się przypomniała relacja Alexa i jego fotki 20Mpix .. a i to było mało. Bo ktoś się doszukiwał w nich white dotsów, których nie było.

 

Cieszę się twoim szczęściem, nie mam w związku z tym żadnego problemu.

Ale fajnie by było zobaczyć efekt dobrej roboty (a nie tylko wyraz samozadowolenia choć chwała Ci i za to ), zwłaszcza takiej za 70 klocków, po latach (bo zwykle ludzie giną w akcji w trakcie relacji, albo kilka miesięcy po). Najlepiej nie w formacie i jakości fotek z Tele Tygodnia.

 

Tylko tyle i aż tyle. Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do BHT to rozumiem majette. mają one inną grubość,kolor, strukturę>nawet jak kąt wszczepień jest dobry to po wyrastaniu z głowy na parę mm zmieniają kąt i nie układają się jak te włosy z głowy.Zapuście brodę i zaobserwujcie po jak różnymi kątami one rosną.chociaż u ciebie po takich pisankach na głowie to mistrzowska robota dr As.Ja również jak bym wiedział to zastosowałbym na bliznie włosy z głowy a te BHT na koronę, bo tam one mi nie przeszkadzają bo mam je dłuższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, są grubsze,sztywniejsze, a na dodatek ciemniejsze od reszty, ale da się przeżyc ,to lepsze niż 1cm blizny bez włosów


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette u mojego lekarza są 3 preparaty ( chyba wszystkie na polskim rynku ) do mezoterapii na włosy i nie wiem który jest najlepszy . U Ciebie sprawdził się bardzo dobrze jeden z nich . Możesz napisać jego nazwę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...