free web hit counter Skocz do zawartości
majette

Dr.A's Clinic-Indie 2-7.11.2011 6239 grafts FUE+BHT

Rekomendowane odpowiedzi

Mega dobrze to wygląda majette. Nawet przy tak krótkich włosach nie widać żeby było coś robione, a widziałem twoje pisanki na głowie po kolasie. Jednym słowem tylko pozazdrościć i ciesz się z czupryny, wielki szacuneczek dla dr A's. Dobrze wydana kasa.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie powiedzialbym ze to zdjecia goscia ktory mial kiedykolwiek nawet male problemy z lysieniem-super wyszlo

Co z SABA zel?Zrobilbys jakies foto miejsca w ktorym sie polepszylo dzieki niemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko musze dokopac sie do fotek sprzed jakichs zeby bylo porownac mozna cokolwiek,ale powiem krotko ,jesli zel nadal tak bedzie dzialal to problem z łysieniem na górze bedzie u mnie zażegnany na dluzej,ciekawe tylko jak dlugo ,ale to napisze w temacie z betha

jestem zadowolony z pokrycia blizn oczywiscie ,jednak wlosy z brody sa czarne a te obok jaśniejsze,co przy ścięciu na 2mm widać,jednak to i tak lepsze niz pisanka którą mialem ,gdyby blizny pokryc wlosami z donoru albo moze z nóg byłoby wogóle niewidoczne moze


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niesamowity efekty, linia idealna a gestosc rowniez:) Az korci poleciec do tych Indii i zrobic sobie taka linie, ale to moze nie bedzie potrzebne, trzeba najpierw wyprobowac wszystkiego i pozniej ewentualnie sie zastanowic nad tym;p. Chociaz wiem, ze takie wlosy jak Ty masz to raczej tylko przeszczep zadna kuracja takiej lini nie odda;p


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

linia rewelacja, w życiu takiej nie miałem i mieć nie będę, w dodatku wygląda bardzo naturalnie. Ja na Twoim miejscu trochę zapuściłbym górę tak do około 4cm, na pewno wtedy przerzedzenia na górze głowy nie byłyby tak widoczne.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
linia rewelacja, w życiu takiej nie miałem i mieć nie będę, w dodatku wygląda bardzo naturalnie. Ja na Twoim miejscu trochę zapuściłbym górę tak do około 4cm, na pewno wtedy przerzedzenia na górze głowy nie byłyby tak widoczne.

 

O jakim przerzedzeniu mowisz? Facet ma piekna gore a przy krotkich wlosach posmarowanych zelem to praktycznie kazdemu bedzie lekko skore glowy widac... To normalne i nie wiem komu to przeszkadza...Pieknie to wyglada a Ty wymyslasz juz jakies dziwne rzeczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majette genialnie zrobione włosy. Narazie pozostaje mi tylko zazdrościć. Pozdrawiam

 

Czarnobialy6 ma absolutną rację. Włosy wyglądają świetnie, posiadaczowi dałbym maksymalnie 19-20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do genialnosci to bym nie przesadzal,ht nigdy nie zastapi naturalnie rosnacych gestych wlosow,ale stwarza dobra iluzje, trzeba też odpowiednią fryzurkę sobie dobrać jak juz sie wydało kupe pieniedzy i dbac o grubość włosów jesli sie ma cienkie tak jak ja /patrz wątek o dbaniu o włosy/


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
że osobom chętnym na ht w Indiach mogę zaoferować zupełnie nieodpłatnie i bezinteresownie pomoc ,mogę sie spotkac w Warszawie i pokazac efekty, podać wszelkie instrukcje ,nawet zarezerwować hotel blisko kliniki,pomóc kupić bilety, pomóc w korespondencji z kliniką , jestem to niejako winien losowi za to ,ze dał mi szanse pozbycia sie niemal kalectwa-oszpecenia ,oczywiście nie jestem reprezentantem tej kliniki i nie mam w tym żadnego interesu,wszelkie pytania merytoryczne mozecie nadal zadawac tutaj,postaraqm sie bardziej przysiaśc bo ostatnio troche zaniedbalem forum

 

Prosiłbym jednak żeby w sprawach korespondencji z kliniką jednak kontaktować się ze mną żeby nie robić niepotrzebnego bałaganu, bo póki co idzie nam to wszystko bardzo sprawnie (gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do umocowania - na oficjalnej stronie kliniki jest kontakt do mnie). Co do reszty, to choć czasem zdarzy mi się na pełnej organizacji wyjazdu coś zarobić to uważam, że bardzo fajnie że oferujesz taką pomoc, bo rozumiem że czasem dla każdego każdy grosz się liczy, sam zresztą w kwestiach hotelu i rzeczy, które nie wymagają ode mnie włożenia realnego wysiłku również podpowiadam nieodpłatnie (i tutaj już np. odradzam hotel w którym spałeś Ty, a potem spałem ja z glaciato, bo niestety "troszeczkę" oszukali nas na rachunku).

 

Chciałbym jednak przestrzec przed jedną rzeczą, bo wiem że były takie pomysły. Rozumiem chęć oszczędzania i czasem dużą potrzebę wykonania zabiegu, którego mógłby się podjąć tylko dr Poswal, ale absolutnie nie ma możliwości wyjazdu bez znajomości języka angielskiego. W takim wypadku nie musicie korzystać oczywiście z mojej pomocy, możecie znaleźć znajomego/bliskiego, który język zna i z Wami poleci, ale jest to po prostu wymagane.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
majette super Ci zrobili , a ile wyniosl calkowity koszt tego dziela

 

hej, około 70 tys zł ale teraz wzrósł podatek no i kursy trochę inne walut ,mam nadzieje,że wkrótce ceny fue spadną , jakimś rodzajem nadziei jest klinika z Turcji właśnie, dlatego bardzo ważne z punktu widzenia użytkowników forum będą efekty Fue z Turcji ,a także efekt odważnej osoby z forum ,która jako kolejna zrobiłaby tam zabieg aby to wszystko uwiarygodnić,niestety spodziewam się licznych ataków z powodu ceny zabiegu, wiesz światem rządzi teraz pieniądz a łysienie to naprawdę złoty biznes dla wielu ludzi


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony kupa forsy ale jeśli ktoś ma wysokie dochody może sobie na to pozwolić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko u Ciebie w porządku po takim czasie? Dasz radę podrzucić zdjęcia aktualnego stanu (jeżeli nie publicznie to przynajmniej dla mojego wewnętrznego wglądu)?

 

Z drugiej strony kupa forsy ale jeśli ktoś ma wysokie dochody może sobie na to pozwolić

 

Niestety ceny faktycznie dla "przeciętnego Kowalskiego" są raczej zaporowe. Z jednej strony takie są realia rynkowe, z drugiej (to prywatna opinia!) rzeczywiście zastanawiam się czy dostęp do dobrych chirurgów powinien być tak ograniczony. Tak czy inaczej z racji na ilość chętnych szybko się 'price range' nie zmieni.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucam aktualny stan :

 

-- 22 paź 2015, 14:15 --

 

po latach walki stwierdzam ,ze tylko ht i potem mezoterapia ,wszystko inne to strata pieniedzy i zdrowia

zamierzam jeszcze zrobic uzupelnienie przeswitów nielicznych z blizn mikropigmentacja ,na dniach bedze mial zabieg jak dobrze pójdzie,takze zamieszcze byc może fotorelację

ogólnie po latach nie załuję napewno ,że zrobiłem ht , jedynie szkoda mi ,ze wykorzystalem na blizny zarost ,mogłem poprosić ,żeby na blizny wszczepiono mi tylko włosy z głowy a przód dogęszczano z zarostu ,gdyz odróżnia się on na bokach i z tyłu delikatnie, poza tym jest ok, górę ostatnio odbudowałem intensywną mezoterapią /3 miesiąc/ i zamierzam tylko na niej juz jechac do zgonu

 

powodzenia wszystkim ,ja wygrałem z tym gównem.....

1937504271_htafter4-1.thumb.jpg.0892cd55ff004af512c20c4b89ea61f5.jpg

2012172777_htafter4-3.thumb.jpg.eb74abbf293e4f0bd1fac4f272be0e7b.jpg

htafter4-2.thumb.jpg.a339062f3929d83016d0b97387abfc03.jpg

658041789_after45.thumb.jpg.4c5d34b2653b8edf0cfd1e0a786009ce.jpg

1394324452_after47.thumb.jpg.5d54628a36e1cb8c4e06365bf3cbef23.jpg

1814564407_htafter46.thumb.jpg.8f5e9ab28f343ade7411396ca4d37535.jpg

279847153_after48.thumb.jpg.7f8cb08b690ba37d7e516acb04828374.jpg


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekt niesamowity! Jak sądzisz, na jakim NW byłbyś teraz gdybyś nie robił żadnego HT? dobrze wnioskuję ze zdjęc z 1 strony że jakieś NW5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych fotkach nie widać różnicy między graftami natywnymi a graftami z zarostu , które wszczepiono w donor .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

majette:

 

zamierzam jeszcze zrobic uzupelnienie przeswitów nielicznych z blizn mikropigmentacja ,na dniach bedze mial zabieg jak dobrze pójdzie,takze zamieszcze byc może fotorelację

 

możesz napisać, gdzie będziesz ją robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...