free web hit counter Skocz do zawartości
AngelOnTheEarth

2020 rok -klinik jak grzybów po deszczu,co wybrać i dlaczego

Rekomendowane odpowiedzi

Posty przenioslem do nowego tematu(znajdowaly sie tutaj i zaczelismy zasmiecac temat wiec postanowilem zalozyc nowy viewtopic.php?f=23&t=4290&start=40) nie bede ich zmienial. Ogolnie zapraszam do dyskusji jaka klinike i dlaczego komus polecacie na dzien dzisiejszy biorac pod uwage jakosc vs cena

Moim zdaniem warto dodac do ht nawet 3x tyle jezeli ma w niej znajdowac sie doctor, maja dbac o donor , nie laduja w linie wielowlosowych a najwazniejsze po nieudanym ht nie wypna na pacjenta 4 liter. Stad wedlug mnie jezeli ktos podaje tu budzetowki niech poda powod dlaczego , poza cena i tym ,ze 1 na 20 ma fajny efekt. Ogolnie ht to ryzyko i pewnoscia sie nigdy nie ma,ale wyborem kliniki na pewno zmniejszymy prawdopodobienstwo wpadki.

Jezeli podajecie jakas klinike,zeby nie robic tez podajcie powody. Ogolnie temat otwarty do dyskusji. Oprocz obrazania , przeklenstw i chamstwa jakie obowiazuja na forum dla przypomnienia

 

 

 

Wizja tych co mieli ht a nie to zupelnie dwa swiaty. Tez przed ht mialem wiecej do powodzenia oraz bylem nastawiony na super efekty jakich naogladalem sie w necie. Realia sa zupelnie inne. Moim zdaniem efekt autora tematu jak najbardziej jest przyzwoity. Patrzmy na to co mial przed a to co ma teraz. Kto nie byl calkowicie lysy to nie zrozumie tego. U mnie mniejszy obszar bo nw 3 i tyle samo graftow poszlo wraz z poprawka. Zrobi sobie tyl i bedzie spoko to wygladac nie ma co w dyskusje wchodzic i sie klocic. Kazdy moze swoje zdanie wyrazic ,ale obrazania sie i chamstwa nie bedziemy tu tolerowac. Moim zdaniem ogolnie ht i wysyp byle jakich klinik to obecnie przeklenstwo. Szczegolnie uwazalbym na Turcje. Tam jedynie mozna leciec zrobic cos przy nw5-6 ,bo wyjdzie sporo taniej niz gdziekolwiek indziej ale do nw 2-3 zastanowilbym sie 100x . Szkoda,ze te renomowane kliniki zaczynaja brac przyklad z tych budzetowych i ostatnio ciezko znalezc dobra klinike. Ht zaczyna byc zabiegiem tak zwyklym,ze kliniki zaczely zdzierac kase i to ich priorytet a nie efekt i zadowolony klient.

Usunalem 2 posty , bez sensu wchodzicie w cos takiego. Kazdy swoje zdanie wyrazic moze a tak jak wspomnialem ten co nie mial ht a mial bedzie wyrazal zupelnie inne poglady. Najlepiej by gral w pilke ten co przed tv ja tylko ogladal a nic z footballem do czynienia w zyciu nie mial. Tak to podsumuje i tyczy sie to wszystkiego w zyciu


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż właśnie. Pisze taki ktoś, że widział HT z bliska i myśli, że to to samo jakby sam miał zabieg nie rozumiejąc, że tego nie da się porównać. A skoro ktoś jest estetą to dawno powinien HT zrobić a nie tylko o tym pisać.

Co do Turcji to do końca się nie zgodzę. Fakt jest taki, że jest tam teraz wysyp "klinik" techników działających nie do końca legalnie. Robią tam co chcesz bo nie biorą za to żadnej odpowiedzialności. I najpewniej niektóre adresy będą za jakiś czas po prostu znikać. W takie miejsce na pewno bym nie jechał bo lekarz jednak ma z tyłu głowy, że jak coś schrzani a nie spróbuje nawet poprawić to ryzykuje wszystkim tym co do tej pory osiągnął. Dlatego Koray zrobił Ci poprawkę za free. Co do tego z jakim NW jechać do Turcji to Ty Angel i ja jesteśmy tu przykładami z NW3. U Ciebie wiadomo jak wyszło a jakby było w innym miejscu to nie wiadomo. Ja jestem zadowolony już z tego co mam. Dlatego uważam,że tam można zrobić każde NW tylko nie w każdym miejscu a kluczem jest zminimalizowanie ryzyka nieudanego zabiegu, które istnieje gdziekolwiek HT się zrobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co slyszalem to tam latwo kazdy dr moze sobie zalatwic. Tylko pozniej problem ,ze taki ktos spieprzy komus cos powaznie to pociagna go do konsekwencji a otworza kliniki bez dr to wolna amerykanka i nic takim nie zrobisz. Za duzo tego wysypu tam i najgorsze nikt tego nie kontroluje.

Wiadomo,ze ht nigdy pewnosci sie nie ma jednak patrzac na kliniki, ktore byly topowe a to co od 2-3 lat sie dzieje to rece opadaja( Koray,BHR,Poswal) .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tytuł dr w Turcji nie załatwisz na rynku, trzeba zrobić studia i dlatego tak wiele jest klinik techników działających pod przykrywką. Gdyby było jak piszesz to byłoby tam mnóstwo lekarzy od HT a tak nie jest. Pełno za to jest "klinik" techników i zauważ, że na ich stronach w necie nie ma żadnych zdjęć personelu. A wiesz dlaczego ? Bo jak się robi smród ( a prędzej czy później robi się zawsze bo taka jest natura zabiegów plastycznych) to znika strona i ci sami ludzie otwierają kolejną "klinikę" pod inną nazwą i adresem. Co do jakości zabiegów w drogich klinikach to wtopy były zawsze tyle, że kiedyś bardziej dbali o reputację. Teraz zaczynają mieć to gdzieś bo pacjentów i tak jest mnóstwo. O wiele więcej niż jeszcze 2 lata temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozliwe,ze cos w tym jest. Stad tak czesto nazwy zmieniaja. Chore dla mnie takie cos. Powinni zabronic otwierania klinik bez posiadania dr w niej i bylo by po sprawie. Ktos bylby za to chociaz odpowiedzialny a tak duchy robia i pozniej znikaja bez konsekwencji ,zeby otworzyc sobie cos podobnego pod inna nazwa.

Wlasnie wiekszy popyt niz 2 lata temu. Dziwi mnie to bo for o lysieniu tez nie brakuje a mimo to ludzie lataja do tych co przestali dbac o renome. Przeciez jezeli kogos zabieg schrzanili i 4 litery wypchali na niego to mnie rowniez moze to spotkac. Tym bardziej,ze malych pieniedzy czesto nie placimy


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawo tureckie wyraźnie mówi, że klinikę HT może otworzyć lekarz ze specjalizacją z chirurgii plastycznej. I te kliniki w których pracują technicy są pootwierane na lekarza ale jego tam nigdy nie będzie. On dostaje co miesiąc w łapę swoją prowizję a jak robi się smród to chłopcy znikają a lekarzowi nic nie zrobią bo przecież on HT nie wykonywał i nie miał świadomości, że ktoś za jego plecami to robił ( w końcu w necie nigdzie na stronie takiej klinki danych żadnego lekarza nie ma). I tak w kółko.

A dlaczego ludzie jadą w dane miejsce pomimo wszystko? Bo jest coraz większa presja dookoła nas w kontekście wyglądu. Wszyscy chcą wyglądać młodo mimo wieku i ryzykują. Wolą zaryzykować nić wyglądać źle. A że wybór staje się coraz trudniejszy gdzie robić HT to głupieją. Poradziłbyś komuś jakąś klinikę na 100% ? Nie ma takiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ladnie leca w kolki. Nie odwazylbym sie do takich klinik pojechac i zrobic ht. Max w Turcji to Keser badz Asmed nad jakimi sie zastanawialem i to wszystko. Polecilbym na 100% Hasson and Wong jezeli nie wspomniales,ze kasa jest problemem. Poza nimi zrobil bym porzadny research dla Couto, Ferudiniego i jak nie Hasson to ich.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma kliniki w której jest 100% szans na zadowalający odrost bo chirurgia plastyczna jest nieprzewidywalna. Jedyne kryterium selekcji pomiędzy klinikami to 100% podejście i zaangażowanie aby zabieg był udany. Ale człowiek jest tylko człowiekiem, jeden dzień ma lepszy inny nie. To jest po prostu zawsze ryzyko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne ,ze jest ryzyko,ale w zyciu w niczym nigdy nie ma sie pewnosci nie chodzi tu tylko o chirurgie plastyczna. Ogolnie chodzi zawsze o zmniejszenie ryzyka. Wiadomo,ze wybierajac dla przykladu taki Hasson Wong a jakakolwiek budzetowke w Turcji to efekt oraz prawdopodobienstwo udanego zabiegu wiadomo gdzie bedzie wieksze. Rowniez gdzie wieksze doswiadczenie,lepsza technika, rozeznanie itp itd. Stad ten temat powstal. Mimo,ze wybralem srednia klinike,ale jeszcze wtedy byla w topie i mialem nieudany zabieg to podejmujac sie ht (cofajac czas a majac obecne doswiadczenie po ht) nie odwazylbym sie wybrac "gorszej"wrecz przeciwnie szukalbym lepszej i drozszej ,bo moim zdaniem grafty ma sie jedne i glowe a do kasy mozna dojsc, szczegolnie przod najwazniejszy,zeby to nw 3 ladnie pokryc i linie,skronie dobrze miec zrobione, chociaz po obszarem nw 3.... znowu bym nie wybral tych klinik slabszych,bo nie dbaja o donor i to jest dla mnie ich pieta achillesowa


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ja mogę z czystym sumieniem polecić klinikę Aestepool w Stambule. Naprawdę jestem bardzo zadowolony z moich efektów. W klinice cały czas jest Dr Altan. To on osobiście wykonuje kluczowe momenty zabiegu. Dla mnie właśnie to było kluczowe przy wyborze kliniki. Reszta też super hotel obsługa szpital itd. Cena myślę że te jest bardzo konkurencyjna. Tak jak wspomniałem w moim wątku viewtopic.php?f=23&t=4290 będę leciał jeszcze raz do tej kliniki zrobić 2 przeszczep. Terminu jeszcze nie mam ustalonego. Ale jakby ktoś coś to piszcie na pw. W kilka osób zawsze raźniej. Poza tym ja już tą drogę raz przeszedłem, Więc pewnie mogę pomóc doradzić itp. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo,ze wybierajac dla przykladu taki Hasson Wong a jakakolwiek budzetowke w Turcji to efekt oraz prawdopodobienstwo udanego zabiegu wiadomo gdzie bedzie wieksze. Rowniez gdzie wieksze doswiadczenie,lepsza technika, rozeznanie itp itd.

 

Każda klinika ma ok 10% zabiegów nieudanych. To pokazuje statystyka. Z tego ok. 5% to sytuacje kiedy zabieg się udał ale pacjent nie jest zadowolony z efektu ( przyjechał z nastawieniem bo w sieci widział zdjęcia, że przy takiej łysinie i liczbie graftów u kogoś wyszło to lepiej - cześć pacjentów nie potrafi zrozumieć, że to nie jest "kopiuj - wklej" procedura i jest mimo wszystko rozczarowana). Reszta to sytuacje kiedy efekt ewidentnie jest słaby. Ile z tego to wina kliniki, ile po stronie pacjenta często nie sposób ustalić. Dlatego jeśli klinika ( nie ważne jaka w kontekście ceny) jest na rynku długo, nie zmienia nazw, techników, lekarzy i ma różne zdjęcia z efektami na swojej stronie to tym się należy kierować. Jeśli na stronie jakiejś kliniki pokazane są tylko super rezultaty to ewidentnie zostały wyselekcjonowane. Nie chodzi mi przy tym o to aby pokazywali zabiegi wyraźnie nieudane ( bo wiadomo, że nikt tego nie robi) tylko takie nie do końca idealne ale za to realne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jeżeli chodzi o przsaczepy w PL to naprawdę tylko Przybylski? I jest on chociaż wart polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę tylko Przybylski, choć jeszcze nie wiadomo tak na 100% jak z efektami.


Fin 1mg ED od grudnia 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prawdę tylko Przybylski, choć jeszcze nie wiadomo tak na 100% jak z efektami.

 

Czas pokaże w Marcina temacie mocno miał wyskubany donor a luudek ostatnio coś pisał że mu sie posypał przeszczep

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak grafty wypadna z jakiegos tam powodu w czasie wzrostu czyli przed 12 miesiacem to juz nie odrosna nigdy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...