free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

cos na odrost oprocz minoxu

Rekomendowane odpowiedzi

Szczesc Boze ,

znacie cos na odrost wlosow z przodu oprocz minoxa,..tzn mam lekkie zakola oraz lekkie przezedzenia ,widze ze flutamid z minoxem nie pomaga zbytnio, bo walcze juz 10 lat i ubwywa powoli, sprzodu,jedynie co zauwzylem to te ktore zostaly to mam w miare grube ,a te ktore wypadly to wyrosly ,ale juz takie mechy , gdyby to bylo 50 na 50 to bym nie marudzil, lecz w ciagu 10 lat poszlo mi lini wlosow jakies 2 cm, i pozostalosci z lini wlosow zostala formie pojedynczych wlosow , to tak jakby ktos wlosy wyrywal pojedynczo,, i sa takie momenty jak ostatnio w styczniu , ze leca mi wlosy stan sie pogarsza ,poczym wlosy przestaja wypadac, ale te co wypadlo w miesiac nie odrosly ,tylko takie biale wloski

 

kuracja

 

biotyna

 

dutasteryd 10 lat od 6 miesiecy 0.5mg codziennie

 

minox flut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wsyzstko sie zaczelo kiedy glowa sie przetluszczala , wlosy dawniej mialem grube ,zmienila sie struktura wlosa ,nie wiem jak to mozliwe, po bokach mma takie biale kropki .jakbym kiedys mial tradzik chodz tam nigdy nie mialem syfow...i tak z biegiem czasu te wlosy robily sie coraz to delikatniejsze i zaczely mi nsie zakola lekkie robic oraz przod delikatnie tzn przezedzenie, po mimo iz szybko wystartowalem z minoxem najpierw z proscarem a pozniej dut, i z roku na rok idzie co raz to gorzej , Linie cofnela sie lacznie jakies 2 cm przez ten okres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobnie jak u mnie. Tyle, ze w moim przypadku wszystko sie popsuło w dosłownie 2 lata...

Za każdym razem zastanawia mnie te przetłuszczanie włosów. Prawie każdy kto doświadczył androgenówki miał na początku z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie strasznie sie przetłuszczają i również uważam że ma to wpływ na kondycje włosa i na jego wypadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raz na 2 tygodnie używam zoxin medu. Najpierw robiłem ten okres 2 tygodni i teraz profilaktycznie. Włosy to może nie tak dobre miejsce żeby określać przetłyszczanie sie skóry. Ja bardziej patrze na okolice nosa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie strasznie sie przetłuszczają i również uważam że ma to wpływ na kondycje włosa i na jego wypadanie.

 

Fin/dut bardzo pomaga na przetluszczajace sie wlosy/skore. Od kiedy go stosuje nie mam z tym juz problemow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie po 10 latach zrezygnować z Minoxa z fluttem? I cisnąć tylko na ducie codziennie? Bo po 10 latach ja nie widzę poprawy wręcz przeciwnie większe wycięcia i słaba linia, nie widzę ani jednego. Nowego włosa na Lini, a może min szkodzi jest ktoś taki ze miał?

 

-- 12 maja 2020, 16:32 --

 

Z przetłuszczaniem nie mam problemu bo biorę izotek,i sucho. Od roku ale się psuje, czy jest coś innego dobrego na odrost? Czy brać dalej minoks no widzę gołym okiem że linia czoła się cofnela jakieś 2 cm, i to sobie nie wkrecam przez te 10 lat, nawet moja żona zauważyła większe wcięcia, głowa czy minoks pitoli, czy co boję się, że poleci wtedy calkiem... Już nie wiem please pomocy

 

-- 12 maja 2020, 16:55 --

 

Foto - czarna linia to dawna linia wlosow, i tak się cofa coraz mniej i tak wyżej, pyt przez minoks? Czy lepiej bez czy to. Możliwe by nic nie działał lub szkodzil? Gdy zacząłem stosować to miałem delikatne wciecia, a teraz po całości sprzodu

 

-- 12 maja 2020, 16:57 --

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matheoyzf musialem pozmieniac ostatni post ,bo przeklinasz strasznie. Nastepnym razem nie bede zmienial tylko usuwal takie posty. Prosze o kulturalne wyrazanie sie bylo o tym 100x juz

 

Odnosnie tego, ze w 10 lat straciles przod to niestety bywa czesto. Tez przez 12 lat kuracji zakola powiekszaly mi sie coraz bardziej. Mysle,ze minox moze tu miec cos wspolnego. Im bardziej go lalem to stan coraz bardziej z czasem sie pogarszal. Rzucilem go calkiem po 12 latach i nie zapeszajac narazie na plus od tego czasu. Flut to mocny i dobry lek. On powinien pomagac utrzymac przod, tu troche sie dziwie,ze jednak nie daje rady.

Jezeli zrezygnujesz z minixa i fluta,pomimo stosowania duta codziennie dobrze jak cos na ten przod bys dodal. Ru/CB ,bo przod jednak ciezko utrzymac to warto cos dodatkowo tam lac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz w sobie ten przeklęty gen łysienia jak każdy z tego forum także cofanie się lini z czasem jest raczej nie uniknione. Przeskocz na duta i zobacz co się będzie działo. Tylko z głową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...