free web hit counter Skocz do zawartości
emptybox

24 lata, NW 3- czas najwyższy z tym walczyć na poważnie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

To mój pierwszy post na forum.

Chociaż niektórzy z mojego otoczenia długo twierdzili że nie łysieję to jednak mam lustro i widzę... Zawsze miałem wysoką linie włosów.

Natomiast ostatni rok to mocne pogorszenie się stanu włosów. Na zakolach włosy zniknęły praktycznie ponadto ogólna gęstość była słaba. Wyniki z krwi, hormony ok.

Najpierw zacząłem od minoxidilu i szamponów na wypadanie włosów, odrost był a po 4-5 miesiącach przestało działać.

Obecnie stosuję :

- Minoxidil 5% dwa razy dziennie

- Finasteryd 1mg / dzień (od tygodnia dopiero)

- Nizoral dwa razy w tygodniu

- Szampon Novoxidyl trzy razy w tygodniu

- Dermaroller 0,5 mm (ale planuję przerzucić się na 1 mm) raz w tygodniu

- Biotyna - 1000 mg - dwa razy dziennie

Obecny stan włosów :

d50mDkkr.jpg

YG5HuLWr.jpg

Pozdrawiam, będę co jakiś czas wrzucać postępy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotki lepszej jakosci potrzeba, bo tu nic nie widac. Te mozesz usunac i wstaw normalne .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie wygląda to całkiem spoko. Coś jak u mnie tylko ja mam mocno przerzedzone jeszcze na czole po środku. Dużo tych rzeczy bierzesz. Ja miałem z Loxonem tak, że po 3 miesiącach przestał działać, ale była poprawa. Daj znać jakby coś znów zaczęło u ciebie wracać i czy finasteryd jakieś skutki uboczne przyniósł, bo może zastosuję podobną terapię, co ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...