free web hit counter Skocz do zawartości
lumpi

Przeszczep włosów-prośba o porady

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Panowie napiszę w skrócie bo trochę tego jest.Mam 33 lata, jestem zdecydowany na zabieg koniec tego roku albo max do lutego 2021 no chyba ze koronawirus uniemozliwi to troche pożniej.W marcu 2016 roku miałem zabieg w klinice w Krakowie w Osteomedzie jak się domyślacie była to najgorsza decyzja jaką podjąłem,wtopione 8 tys efekt zapalki wbite w gówno .Dopiero po odkryciu tego forum i przeczytaniu kilkuset wątków stałem się o niebo mądrzejszy ,w zyciu bym się nie zdecydował na zabieg w Polsce a wygladalo to tak wpsialem w wujka google przeszczep wlosow krakow wybrałem Osteomed zaklepalem termin i tyle w temacie .Zostało przeszczepione niby 600 graftow na przod metoda SAFER 2 kobiety które robiły zabieg zapewniały że efekt bedzę bardzo dobry hehe ogolnie panie sie nie znaja na tym moze pani Szlachcic była na paru wykladach za granica ogolnie zwykli partacze nie chce mi sie juz na ten temat pisac bo grzeja mi sie korki.Od 6 lat jestem na finasterydzie (Nezyr)przez 5 lat codziennie po 1mg od roku robie tak ze lykam co 2 dzien albo 2 dni biore 1 dzien przerwy i tak miksuje.Napewno lysienie w jakims stopniu ustapiło spowolniło, korona lekko sie odbudowala tak mi sie wydaje .W marcu 2018 bylem w Warszawie na konultacji u dr.Bisangi ocenil ze uda sie wyciagnac z donoru ok 5500-6000 graftow chciałem zeby ktos na zywo ocenil moj donor.Wysłałem też zdjecia do HDC online ocenili podobnie.Ze wzgledu na koszta szukam klinik tanszych i mam pare typow Aisha,Aestepool,Clinicana,Serkan Aygin.Gdyby nie dlugi heh dawno bym zrobil chociaz jeden zabieg i tak wlasnie wkoncu wychodze na prosta i moge cos zacząc myślec w koncu mam prawie 33lata jak nie teraz to kiedy.|Panowie jak oceniacie, co proponujecie jak to widzicie ?.Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 zabiegi, pierwszy na przod drugi na tyl i bedzie git

 

 

a te 600 gr z osteomedu to wypadlo ? bo jakos ich nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

one sa prawie nie widoczne troche jest wszczepionych w język cos tam odrosło na języku ale tak jak pisałem żenada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze u ciebie jest to do zrobienia z niezlym rezultatem ,zwlaszcza ze jestes na finie i na ciebie dobrze dziala. Mysle ze 3000 graftow na przod przy konserwatywnej lini + 1500 -2000 graftow na korone i bedziesz wygladal calkiem jak inny czlowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie 6 tys graftow to minimum. Zdajesz sobie sprawę że w Tureckich masowkach nie będa wstanie Ci pobrać tyle graftow co w porządnej klinice?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie masz racje ale na bogatsze kliniki mnie po prostu nie stać.Byly tu chyba 2 przykłady gdzie w tanich tureckich klinikach efekty petarda.Mam jeszcze okolo roku na decyzje wiec jak mi sie uda to jeden zabieg zrobie może w HDC na przód reszta tania turecka klinika.Mimo hejtu na HDC efekty fajne i robia graft już za 2 euro za tyle ile robi Andrej przybylski a tylko 2 relacje od niego.Zobaczymy czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byly tu chyba 2 przykłady gdzie w tanich tureckich klinikach efekty petarda.

I to jest właśnie najglupsze co można powiedzieć bo ht to nie jest kopiuj/wklej i zależy od tego co ma się na głowie (donor) a w przypadku Tureckich tanich klinik to loteria bo niewiadomo kto robi zabieg i jakie ma doświadczenie.

Od Przybylskiego jest tu więcej relacji a co do Hdc że mają fajne efekty to się zgodzę i cena 2 euro również atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem ale gdyby nie dlugi to dawno bym zrobil w dobrej klinice i nie mialbym problemu gdzie uderzyć .Za stary już jestem teraz albo nigdy.Ostatnie relacje z Aestopolu gdzie przeszczepili 4300 kolezka był lysy jak kolano a teraz efekt dla mnie bajka i grafty podobo sadzi sam doktor zadni technicy.Jak bede mial 25000 tysiakow do konca roku to zdecyduje się na HDC tylko czy 3000 graftow wystarczy na przód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

quote="lumpi"]Tak wiem ale gdyby nie dlugi to dawno bym zrobil w dobrej klinice i nie mialbym problemu gdzie uderzyć .Za stary już jestem teraz albo nigdy.Ostatnie relacje z Aestopolu gdzie przeszczepili 4300 kolezka był lysy jak kolano a teraz efekt dla mnie bajka i grafty podobo sadzi sam doktor zadni technicy.Jak bede mial 25000 tysiakow do konca roku to zdecyduje się na HDC tylko czy 3000 graftow wystarczy na przód?

 

 

A z ciekawości zapytam jakie sa ceny za graft w lepszych klinikach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie odpowiedni wiek , kuracja finem jest i w miarę dobrze działa. Podziel sobie na 2 zabiegi , najpierw góra , a później korona i będzie bajka. Sam się nie przekonasz jak się nie zdecydujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój donor wygląda ok. Powinno być dobrze przy względnie wysokiej linii. Faktycznie trzeba podzielić tonka 2 zabiegi. Mniej więcej w odstępie 8/12 miesięcy. Po pierwszym będziesz widział czy front jest ok. Wtedy zrobisz koronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie wątek alana, Jack Strong Hair w Turcji, cena za zabieg 1600euro w tej cenie zabieg do 5000tys graftów. Jeśli nie dysponujesz dużymi pieniędzmi to myśle że warto 2 zabiegi zrobisz za mniej niż 20tys gdzie w polsce przy tej cenie byś miał z 2tys graftów. A i efekty są całkiem przyjazne dla oka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...