free web hit counter Skocz do zawartości
jurga70

Propecia plus Loxon 5%

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

stosuje propecia plus raz dziennie rano Loxon 5%. Mam pytanie czy taka opcja nie "gryzie się". Pytam ponieważ propecia stosuje już ponad 2 lata i rezultaty nawet zadowalające, włosy przestały mi wypadać. Od pół roku stosuje dodatkowo Loxon, za namową mojego kuzyna i widzę niestety, że włosy zaczęły ponownie wypadać. Ogólnie potwierdził to jeszcze lekarz, że stosowanie dodatkowo wcierek z "minoksydylem" powinno dodatkowo wspomóc kurację.

Czy jest taka możliwość, że po prostu ja tych leków nie mogę stosować jednocześnie . Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

loxon dodajesz jak liczysz na jakieś odrosty , wtedy trzeba się liczyć z efektem linienia , ale skoro ładujesz bloker to włosy powinieneś odzyskać nawet jeśli wypadną w jakiejś tam ilości. pytanie co sie stanie jak skończysz kuracje loxonem i zostawisz sam bloker , czy te ewentualne odrosty zostaną czy też wypadną po jakimś czasie , ale taka kuracja jest jak najbardziej 'normalna'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jurga70 dlaczego przeplacasz za propecie, kiedy za 12,5 zl masz finahit 1mg finasterydu, nie szkoda Ci tych pieniedzy wyrzuconych w bloto ? nabijasz kieszenie tym zdzierczym koncernom farmaceltycznym

 

 

po 2 latach przeplacania za propecie straciles 5 tys zl a gdybys kupowal finahit wydalbys 300 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...