free web hit counter Skocz do zawartości
kemilk

29 lat - prośba o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

postępującą zmianę linii włosów zaobserwowałem u siebie w wieku ok. 22 lat, obecny etap jest widoczny na załączonych zdjęciach.

Nigdy nie zażywałem żadnych środków farmakologicznych, które by temu zapobiegały. Zakola byłem w stanie zakryć grzywką, ale obecnie włosy w obszarze środkowej części tzw. "języka" zaczęły robić się, ekhm, krótsze, tzn. są krótsze od pozostałych o jakieś 2/3, ich faktura oraz gęstość nie wydają się mimo wszystko różnić od pozostałych, chociaż może to być tylko moja opinia, nie widzę przerzedzeń, a zaobserwowałem to około 1-2 lat wstecz.

Efekt tego doprowadził do moich rozważań o przeszczepie w obszarze "zakoli", jednak chciałbym zasięgnąć opinii ludzi, którzy mają większą wiedzę.

Jeżeli chodzi o gęstość i fakturę pozostałej części głowy, to nie zaobserwowałem żadnej zmiany przez lata.

Chciałbym zapytać was o przeszczep. Moje włosy nigdy nie były jakoś bardzo gęste, ale był twarde i sztywne. Oczywiście nie liczę na magiczną linię 15 latka, bo sam nie pamiętam, żebym kiedykolwiek taką posiadał. Jednocześnie wiem, że włosy z tyłu głowy nie są "nieskończone" i chciałbym zachować ich trochę na ewentualną przyszłość. Mam co do tego realne wymagania. Chodzi i poprawienie frontu czoła, a nie całkowitą jego zmianę. Chciałbym przynajmniej do 40 roku życia przestać martwić się o włosy, później myśleć, czy robić coś z tym więcej, oczywiście .

Będę wdzięczny za rady

Oczywiście mogę podlinkować dodatkowe zdjęcia

Link do zdjęć:

https://imgur.com/a/AfSnpxN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeszczep włosów na zakolach oraz jakaś dobra kuracja finem i generalnie zadbaniem o jakość włosa. jak fin zaskoczy to może następny przeszczep nie będzie konieczny bądź będzie , ale wydłuży twój czas 'młodej' fryzury. Podobna sytuacja jak u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...