free web hit counter Skocz do zawartości
xyaxbdqlufmubrhnja

28 lat - prośba o opinie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

 

5-6 lat temu zauważyłem delikatne zakola, które od tamtej pory systematycznie się powiększają, a ostatnio pojawiły mi się prześwity na koronie.

Lekarz oczywiście stwierdził łysienie androgenowe, więc podjąłem walkę - na początek Loxonem 5%.

Po kilku miesiącach zauważyłem poprawę, włosy były zdecydowanie grubsze i wydawały się gęstrze. Niestety po pewnym czasie, zauważyłem bardzo mocny łupież + suche czerwonawe plamy na głowie - lekarz stwierdził łojotokowe zapalenie skóry głowy i doradził odstawienie loxonu - rzeczywiście problem ustąpił, jednak włosy zaczęły znów wypadać. Oprócz tego, podczas stosowania Loxonu miewałem delikatne palpitacje serca i trochę mnie to zniechęciło.

 

Mimo wszystko, nie poddaję się i chcę zatrzymać wypadanie, a nawet myślę nad przeszczepem.

Jakie działania powinienem podjąć w moim przypadku? Czy warto decydować się teraz na przeszczep, czy może jednak mój przypadek jest tak "ciężki", że rok/dwa po przeszczepie reszta wypadnie?

No i ile graftów powinienem przyjąć, żeby to jakoś zaczęło wyglądać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezyk i korone mozesz odzyskac fin/dut jak malo to wtedy minox, ru badz cb dodatkowo. Zakola jedynie ht mysle ze 3000 graftow powinno zalatwic sprawe


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

finasteryd + przeszczep . Sam przeszczep nei ma sensu bo nadal bedziesz tracil wlosy i jest szansa ze tez te przeszczepione. Najperw wejdz na fina i zobacz w jakim stopniu gora ci zarosnie bo moze bedzie cie to zadowalalo i nie bedziesz musial robic przeszczepu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jezyk i korone mozesz odzyskac fin/dut jak malo to wtedy minox, ru badz cb dodatkowo. Zakola jedynie ht mysle ze 3000 graftow powinno zalatwic sprawe
Fin działa na język i odbudowuje przerzedzenia na jego froncie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fin dziala wszedzie na glowie , chodzi o to ,ze procent ludzi ktorzy maja dobre rezultaty na przodzie jest mniejszy od tych ktorzy maja dobre rezultaty na gorze i na koronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba powrót z NW3 lub NW2A do NW2 (na NW1 nie liczę i w sumie nawet nie chcę) na finie jest mało realny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazdy schemat lysienia i postep jest troche inny u kazdego czlowieka, szukasz odpowiedzi ktorej nikt ci nie udzieli. Zycie to nie programowanie ze jest tak albo nie. Czasami ktos ma cala mase zminiaturyzowanych wlosow/ duze przeswity na koronie ze odrasta ona do tego stopnia ze ktos postrony powie ze tam nie widzi lysienia . nw3A u kazdego bedzie troche innaczej wygladal. Inna osoba bedzie miala calkiem lysy placek na koronie i nigdy sie go nie ,,napawi'' ... Wszystko zalezy kiedy sie lysienie zlapie , i zacznie kuracje. Ludzie nie wiedza nawet co znaczy odrost po finie . Odrost po finie to po prostu wzmocnienie tych zminiaturyzowanych ,czesto tak cienkich ze prawie niewidocznych wlosow do jak najlepszego stanu. Nie ma czegos takiego jak odrost z lysego lba , no chyba ze ktos jest na kuracji dla transow bo takie juz relacje widzialem i rzeczywiscie efekty byly 10/10 na calej glowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samuel666 jesteś w stanie podać jakiś link do tych kuracji transów? Strasznie jestem ciekaw takich przemian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde. Faktycznie efekt niesamowity. Daje to tylko potwierdzenie tego, że za łysienie odpowiedzialne są hormony. Ciekawe czym się zajadają "panowie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na śniadanie:

bułeczka z finem, herbata z loxonem

obiad:

ziemniaczki z dutem, skwarek posypany Ru

kompot z kirklandu

podwieczorek:

mikrowłókna wstrzyknięte dożylnie

kolacja:

sandwicz z CB-03-01

microneedling całe ciało


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy,

 

zrobiłem kilka badań przed kuracją finem i o ile większość wyszła dobrze, to DHT wywaliło konkretnie poza skalę.

Mój wynik to 2017 pg/ml.

 

Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. W internecie trafiłem na dwie możliwości - przyjmowanie testosteronu (nigdy nie brałem) i guzy jąder (nie zauważyłem problemów).

Jak u Was wyglądał poziom DHT? Do jakiego lekarza warto się z tym udać? Dermatolog, czy może jednak endokrynolog?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy,

 

zrobiłem kilka badań przed kuracją finem i o ile większość wyszła dobrze, to DHT wywaliło konkretnie poza skalę.

Mój wynik to 2017 pg/ml.

 

Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. W internecie trafiłem na dwie możliwości - przyjmowanie testosteronu (nigdy nie brałem) i guzy jąder (nie zauważyłem problemów).

Jak u Was wyglądał poziom DHT? Do jakiego lekarza warto się z tym udać? Dermatolog, czy może jednak endokrynolog?

 

ile wyszedł ci testosteron?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy,

 

zrobiłem kilka badań przed kuracją finem i o ile większość wyszła dobrze, to DHT wywaliło konkretnie poza skalę.

Mój wynik to 2017 pg/ml.

 

Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. W internecie trafiłem na dwie możliwości - przyjmowanie testosteronu (nigdy nie brałem) i guzy jąder (nie zauważyłem problemów).

Jak u Was wyglądał poziom DHT? Do jakiego lekarza warto się z tym udać? Dermatolog, czy może jednak endokrynolog?

 

ile wyszedł ci testosteron?

 

Testosteron 5,92 ng/ml

Testosteron wolny 16,08 pg/ml

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drodzy,

 

zrobiłem kilka badań przed kuracją finem i o ile większość wyszła dobrze, to DHT wywaliło konkretnie poza skalę.

Mój wynik to 2017 pg/ml.

 

Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane. W internecie trafiłem na dwie możliwości - przyjmowanie testosteronu (nigdy nie brałem) i guzy jąder (nie zauważyłem problemów).

Jak u Was wyglądał poziom DHT? Do jakiego lekarza warto się z tym udać? Dermatolog, czy może jednak endokrynolog?

 

ile wyszedł ci testosteron?

 

Testosteron 5,92 ng/ml

Testosteron wolny 16,08 pg/ml

 

W jakiej skali są te wartości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedzeniem i dietą.

 

DHT przez dietę? Nie warto wybrać się na wszelki wypadek do urologa?

 

Badanie populacji w np. w Japonii, od czasu gdy popularne stały się fast foody odsetek łysiejących zwiększył się o 200 procent z 6,7 mln ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Daje to tylko potwierdzenie tego, że za łysienie odpowiedzialne są hormony.

 

Tak, ale tylko wtedy jeśli ktoś ma to łysienie w genach, bo widzisz, wątpię aby np. on (i inni jemu podobni) był/li na kuracji dla transów MTF

 

viewtopic.php?f=5&t=4227&p=56596#p56596

 

A ma/mają nawet linię w juszejpie. Nie jest też facetem pierwszej młodości.

 

Jeśli ktoś nie ma w genach łysienia w ogóle, to nawet żadne bomby i pompy androgenowe i przewlekłe koksowanie linii mu nie zepsują nawet na zakolach. Ani nawet wiek 100-u lat.

 

 

byly dwie relacje niedawno tutaj na forum chyba w dziale antydohtora

 

Nie wiedziałem, że mam tu swój dział. Ale pogadam z administracją w tej kwestii. lol

 

 

Podejrzewam, że to za lekka kuracja

 

Chyba tak...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...