free web hit counter Skocz do zawartości
szklisty

33 lata, łysienie od 24 roku życia

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli byś chciał zwiększyć szansę na odrost to możesz rozważyć dodanie do kuracji dutasterydu 0,5 mg doustnie np chociaż 1-2 razy w tygodniu. Albo zamiast finasterydu brać sam duta, który jest skuteczniejszy, ale to już Twoja decyzja. Wiedz tylko, że jest taka opcja potencjalizacji kuracji.

 

Dzięki, zapisałem się jutro do Dermatologa i spróbuję wycisnąć receptę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz dermatologowi zdjecia przedstawiajace progres jakby zaczal cos biadoczyc :P

Poki co to kozacko sie zapowiada, czekam z niecierpliwoscia na dalszą relację :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trafiłem na bardzo ogarniętą Panią Dermatolog - teleporada.

 

Pani Dermatolog powiedziała, że na teleporadzie nie wystawi mi Dutasterydu, jednak uważa, że 0,5mg 1/2 razy na tydzień jest dobrym pomysłem.

Na razie powiedziała abym połączył Lumigan (krople do oczu na Jaskrę) z Minoxidilem co wzmocni kurację.

Dostałem Nezyr, na Łojotokowe Zapalenie Skóry Clobex i Stieprox.

 

Dziś o 19 mam wizytę w Centrum Medycznym więc może wtedy dostanę receptę.

 

Co myślicie o tym Lumiganie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skutkach ubocznych Lumiganu jest napisane, że może nastąpić wydłużenie, pogrubienie i zagęszczenie rzęs...Może coś w tym być, może trzeba to dodawać do różnych wcierek ? Tylko ile tego trzeba dodać do np buteleczki 50ml ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pani Dermatolog powiedziała, że na teleporadzie nie wystawi mi Dutasterydu, jednak uważa, że 0,5mg 1/2 razy na tydzień jest dobrym pomysłem.

 

Dziś o 19 mam wizytę w Centrum Medycznym więc może wtedy dostanę receptę.

 

I co dostałeś tę receptę na dutasteryd ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie jest tak źle bo finasteryd wypisuje

 

5 mg ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak fina bez problemu nawet 5mg aczkolwiek twierdzi, że nie ma sensu bo działa tak jak 1mg lub dawka 1mg jest wystarczająca. Jednak duta już nie chciał za nic przepisać ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak fina bez problemu nawet 5mg aczkolwiek twierdzi, że nie ma sensu bo działa tak jak 1mg lub dawka 1mg jest wystarczająca.

 

Po ciulu fest... Nawet kastracja nie jest wystarczająca w wielu przypadkach... ale nie o tym, przecież jak byk kuźwa widać na wykresach skuteczności fina różnicę między dawką 1 i 5 mg! A poza tym skoro 1 mg wystarczy to dlaczego nie jest taka dawka stosowana w leczeniu przerostu prostaty?

Po prostu lekarskie świnie chcą aby nie było tej skuteczności i tyle!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Śpieszę z aktualizacją.

 

Nadal używam Polaris Nr 9, jednak zamiast 5 psiknięć tylko 3. Jest to związane z tym, że nie można nigdzie dostać Polaris 9 lub 10 więc oszczędzam produkt licząc na dostępność. Jeśli nie będzie to możliwe, zakupię Polaris nr 11. Źle to wygląda - bo zamiast regularnego leczenia tym samym produktem, zmieniam je średnio co miesiąc.

 

Wspominałem o tym, że chcę dostać receptę na Dutasteryd. Niestety nie udało się, trafiłem na dermatologa, który przy NW5-NW6 a może nawet już NW7 chciałby najpierw stosować wcierki bo leczenie Finasterydem to jest dopiero "potem" xD Straszne głąby z tych naszych lekarzy. Dlatego też zakupię produkt z nieoficjalnych dystrybucji.

 

Włosów jest coraz więcej. Te z tyłu głowy zagęszczają się bardzo dobrze i "dorasta drugi włos", te bliżej języka nabierają objętości. Rosną nadal włosy na zakolach i poprawia się linia. Jestem zadowolony.

 

Dalej stosuję Finasteryd. Od jutra rozpoczynam rolowanie głowy igłami o długości 0,5mm. Następnie przejdę na 1mm raz na 2-3 tygodnie. Co 3-4 dzień roluje głowę 0,2mm.

 

W planach mam zakup kolagenu jako maskę nakładaną na 20 minut.

Wróciłem na siłownię (ciężary), mam nadzieje, że nie przyniesie to negatywnych konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga! Trzymamy kciuki za jeszcze lepszy efekt,ale juz udowodniles ,ze warto atakowac lysienie z grubszej rury i mozna wiele wskorac. Niech biora przyklad z tego tematu,bo jak widac mozna z tym go... walczyc i nie tylko utrzymywac a nawet wiele odzyskac.

Co do duta i leczenia lysienia jak widac w Polsce wciaz ciemnogrod i jeden na kilkunastu dopiero ogarniety. Spokojnie,jestes na tym forum to problemu z dostaniem fina,duta nie bedzie wiekszego. Ewentualnie zmien dermatologa, pokaz zdjecia przed i po oraz opakowanie po tych lekach moze zrozumie,ze z lysieniem nie ma zabawy i trzeba dzialac, kazdy dzien na wage zlota a nie czekac na nw 6.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na siłownię (ciężary), mam nadzieje, że nie przyniesie to negatywnych konsekwencji.

oficjalnie siłka nie wpływa na kondycję włosów, ja mam inne odczucia. Wiadomo zależy też jaki trening jaka dieta i jaka prewencja włosów. Ale z doświadczenia przed ciężkimi siłowymi wystarczał mi polaris 10 raz na 2/3 dni, ale obecnie idę 3/4 dawki codziennie, przy czym u mnie teść jest dość wysoko na poziomie ok. 29 w normie 8-30. Po zwiększeniu polarisa dalej mozolny progres w odroście, ale przejściowo trochę poleciało, natomiast nie wiem czy ostatecznie nie dorzucę na próbę fina 1mg raz na 2/3 dni.

 

widziałem że masz clobex. fajny jest ale używaj rozsądnie, daje uboki przynajmniej u mnie, po jakimś czasie łeb mnie bolał a najbardziej oczy. przeszedłem na aspirynę w szamponie, trochę szamańsko brzmi ale u mnie pozwoliło to odejść od clobexu.

 

odrost jest, trzymaj się kuracji, nie kombinuj za dużo a za jakiś czas będziesz mógł myśleć nad nową fryzurą;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Co drugie dzień smaruję skórę głowy żelem Saba - działa przeciwzapalnie. Jak kiedyś swędziały mnie włosy, teraz właściwie jak ręką odjął. Kupiłem drugą buteleczkę.

Włosy dalej rosną, język obrasta dłuższymi włoskami. Zakola z mieszkowymi włoskami, zmieniają się na bardzo cieniutkie. Widać jak ich dużo na zakolach więc jest szansa na małe chociaż pokrycie włosami.

 

Polaris Nr-10 ma być ponownie dostępny za około 2 tygodnie - nareszcie chciałoby się powiedzieć więc wracam z Minoxa 15% na Minox 16% + 0,1mg Fina.

 

Jutro idę pierwszy raz do fryzjera od paru lat na ścięcie boczków Mega ciesze się.

 

PS. Dorzucam zdjęcie bez Flasha - jak to właściwie wygląda naprawdę Mija właśnie 2 miesiąc brania Fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dwa albo trzy miesiace ttrzeba czekac zeby wiedzec czego sie spodziewac ,tempa wzrostu wlosa sie nie przyspieszy , narazie jest bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bardzo dziękuję za Wasze wsparcie.

 

Jestem świadomy, że nie odzyskam wszystkich wlosów. Jestem też świadomy, że może się wszystko popsuć i wrócić do stanu pierwotnego.

 

Jednak sam fakt, że włosy wracają po prawie 5-9 latach jest bardzo ciekawy i jestem pewny, że nadal nie odkryty przez medycynę.

 

Regularnie będę nadal tworzył posty i informował o postępach. Na pewno nie zamierzam teraz poprzestać.

 

-- 26 cze 2020, 11:20 --

 

Jaką Sabę stosujesz, z hydrokortyzonem? A poza tym to gratulacje! Masz się z czego cieszyć :P

 

Dokładnie tą. Polecam. Mając ŁZS dużo daje. Myślę, że to i adrogenówka to są powody mojej łysej pały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...