free web hit counter Skocz do zawartości
szklisty

33 lata, łysienie od 24 roku życia

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do Polarisa nr 10. Jednak wydaje mi się, że jest dla mnie najbardziej odpowiedni.

A czemu jednak 10? Po poprzednich postach widziałem że skłaniałeś się ku 11?

 

U mnie po odroście i dłuższych włosach 10 jest strasznie upierdliwa i widziałem już światełko w tunelu jak pisałeś o 11

 

Efekty super, teraz tylko nie kombinować za dużo i cieszyć się odrostem i możliwością myślenia o nowej fryzurze;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten rezultat naprawdę robi wrażenie...na pierwszej stronie wyraźnie widać, że Szklisty miał łysą glacę na poziomie NW6. Odrost osiągnął nawet na języku. A przez najbliższe 6-8 miesięcy powinno się jeszcze poprawiać. A przecież ma jeszcze możliwości potencjalizacji kuracji choćby dutasterydem, CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Polarisa nr 10. Jednak wydaje mi się, że jest dla mnie najbardziej odpowiedni.

A czemu jednak 10? Po poprzednich postach widziałem że skłaniałeś się ku 11?

 

U mnie po odroście i dłuższych włosach 10 jest strasznie upierdliwa i widziałem już światełko w tunelu jak pisałeś o 11

 

Efekty super, teraz tylko nie kombinować za dużo i cieszyć się odrostem i możliwością myślenia o nowej fryzurze;)

 

Ok trochę poczytałem badania o siarczanie minoxa - nie ma ich dużo, no ale wyniki jakieś rewelacyjne nie są. Więc na tą chwilę pozostanie mi też P10;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracam do Polarisa nr 10. Jednak wydaje mi się, że jest dla mnie najbardziej odpowiedni.

A czemu jednak 10? Po poprzednich postach widziałem że skłaniałeś się ku 11?

 

U mnie po odroście i dłuższych włosach 10 jest strasznie upierdliwa i widziałem już światełko w tunelu jak pisałeś o 11

 

Efekty super, teraz tylko nie kombinować za dużo i cieszyć się odrostem i możliwością myślenia o nowej fryzurze;)

 

Ok trochę poczytałem badania o siarczanie minoxa - nie ma ich dużo, no ale wyniki jakieś rewelacyjne nie są. Więc na tą chwilę pozostanie mi też P10;)

 

To był główny powód powrotu do 10 choć jest mega wygodna 11.

Twoja 10 ma biała czy jasno brazowy kolor? Kurcze dałbym się pokroić, że miało kolor brazowy i zostawiało zielony pył. Ten który kupiłem ma biała konsystence i jak nakładam go to jakbym robił sobie peeling. Pozostaja miałe drobinki na włosach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasno beżowy, i za każdym razem zostawia drobny pyłek/piasek od pierwszego pojemnika tak jest a używam właśnie 5, ale kupiony w kwietniu. z nowej dostawy jeszcze nie doszło więc nie wiem może coś zmienili w procesie technologicznym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jasno beżowy, i za każdym razem zostawia drobny pyłek/piasek od pierwszego pojemnika tak jest a używam właśnie 5, ale kupiony w kwietniu. z nowej dostawy jeszcze nie doszło więc nie wiem może coś zmienili w procesie technologicznym?

Kupowałem przez hairspa. Mój jest biały a przy wcieraniu odnosze wrażenie jakbym pasta smarował zakola;) Konsystencja wg mnie bardziej lejaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mówicie, że teraz tego polarisa 10 poprzerabiali etykietę jak i sam krem ?

 

Ja kiedyś stosowałem w sumie przez niecały rok, i zawsze etykieta była brązowa a krem jasnozielony, nigdy biały ani kremowy. Choć zdarzały się wersje gęstsze oraz rzadsze i bardziej ''piaszczyste'' jak i bardziej lejące, ale to też może było zależne od daty produkcji i ilości czasu składowania. Preparat ten jest w bazie żelu aloesowego, a ten siłą rzeczy natury jest kuhwa zielony.

 

Czy preparat ten ma ciągle tę samą bazę i w ogóle składniki, czy są jakieś zmiany?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak nowa partia ale z poprzedniej wszystkie moje były identyczne

 

konsystencja według mnie jest dużo gęstsza na dole, ja teraz rozrabiam i tak w aloesie więc całość wyciągam z pudełka

 

w składnikach to ja tam aloesu nie widziałem...chyba że czegoś nie doczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w składnikach to ja tam aloesu nie widziałem...chyba że czegoś nie doczytałem

 

''Aloe Vera Gel'' - jest wyszczególnione na pierwszym miejscu wśród składników (a przynajmniej było na produktach z przed trzech lat), i jest to baza tego produktu.

 

 

konsystencja według mnie jest dużo gęstsza na dole,

 

To prawda, jest to zauważalne (ale to tylko potwierdza to co napisałem, że część zawartości osiada z czasem w tym produkcie), i ja zawsze dodatkowo mieszałem to przed użyciem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Aloe Vera Gel'' - jest wyszczególnione na pierwszym miejscu wśród składników (a przynajmniej było na produktach z przed trzech lat), i jest to baza tego produktu.

sprawdziłem, masz rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

''Aloe Vera Gel'' - jest wyszczególnione na pierwszym miejscu wśród składników (a przynajmniej było na produktach z przed trzech lat), i jest to baza tego produktu.

sprawdziłem, masz rację

 

W tych nowych Polarisach 10 też Aloe Vera pierwszym składnikiem. Dodatkowo zauważyłem, że moje opakowanie nie ma w środku instrukcji obsługi (na wewnętrznych ściankach). Zniknęła też informacja o przeznaczeniu polarisa (tabela z typami łysienia i zaznaczonym przeznaczeniem typu łysienia).

 

Oczywiście, sama pompka nadal nie działa także ten element pozostał nie zmieniony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zniknęła też informacja o przeznaczeniu polarisa (tabela z typami łysienia i zaznaczonym przeznaczeniem typu łysienia).

 

A bo oni wiedzą, że antydhtor stosował to na linię/zakola i na czoło, a nie jak to ta informacja zawierała, że produkt jest przeznaczony tylko dla mężczyzn z łysieniem NW 4 i NW 5

 

 

Oczywiście, sama pompka nadal nie działa także ten element pozostał nie zmieniony

 

Czasami działa , albo działa na kilka użyć (generalnie zalepia się gęstą konsystencją tego kremu, a nawet psuje się gdy uporczywie próbujesz dalej na zatkanym pompować), dlatego zawsze warto trzymać pompki z wcześniej zużytych opakowań i przekładać sobie, albo nakładać produkt w inny sposób. Poza tym pompka i tak nie wypompowywuje wszystkiego (jak ma to raczej miejsce w płynnych preparatach) i nawet ok 1/4 pozostaje jeszcze na dnie w pojemniku oraz na ściankach bocznych, więc i trzeba wybierać czymś tam w inny sposób...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, sama pompka nadal nie działa także ten element pozostał nie zmieniony

dlatego ja wyciągam od razu do pojemnika na mocz rozrabiam z aloesem holika 3 części polarisa na 1 holiki i później nakładam strzykawką np. 2militrową. po pewnym czasie zatykające się pompki są tak denerwujące że szkoda zabawy z tym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie szklisty gratuluje rezultatow, szkoda ze ja nie moglem pocieszyc sie chociaz 50%-owym rezultatem tego co ty osiagnales w rok a ja po 1.5 w zasadzie nadal jestem w tym samym punkcie (tylko zewnetrznie fin + minox7%). Zainspirowales mnie by przejsc na kuracje laczona fin wewn + fin/minox zewnetrznie. Mam pytanie:

 

- Jakie stezenie finasterydu jest w Polarisie 11 bo bie podali na stronie hairspa? 1mg?

- Kiedy nakladasz polaris, rano czy wieczorem? Wygodniej chyba wieczorem jednak problem w tym ze mam lojotokowa skore i wieczorem na scalpie mam juz film sebum ktory moze ograniczac dzialanie czegokolwiek aplikowanego zewnetrznie. To moze byc tez powod dlaczego moja kuracja przyniosla marne rezultaty - zawsze aplikowalem wieczorem. Rano przed praca mam zbyt malo czasu by czekac godzine az wszystko sie wsiaknie i wysuszy.

- Miales/masz jakies skutki uboczne? (erekcja/cycki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaloze sie ze bez rolowania efekty byly by o polowe mniejsze. Wlosy nie mialy by sily sie przebic przez zwlókniala skore. Dodatkowo jak sam autor watku potwierdzil badaniami utorzyla sie siec nowych naczynek krwionosnych. Mysle ze jak juz odrosnie co ma odrosnac to fin Ci wystarczy wewnetrznie ale rolowanie powinno sie ciagle powtarzac.

 

-- 15 wrz 2020, 20:10 --

 

Najlepsze jest to ze fin aplikowany zewnetrznie raz dziennie obiża serum dht w skalpie o ok 70% a 2xd o 50%.

 

-- 15 wrz 2020, 20:12 --

 

Midnight_Man moze spróbuj ruskiej turbowcierki: Min 15% + Dut + Azelaic Acide

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze jest to ze fin aplikowany zewnetrznie raz dziennie obiża serum dht w skalpie o ok 70% a 2xd o 50%.

 

Są jakieś rzetelne badania i podstawy na to, czy to tylko pitolenie jakiegoś ''microdoser'a'' albo organizacji takich jak np. propeciahelp itp. ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby to nie były badania z USA, bo tych nie uznaję.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm... To bedzie ciezko. Gdzies jeszcze widzialem hinduskie badania odnosnie morr f 5% i wydaje mi sie ze tam tez byla wzmianka o tym. No poszperam.

Ps choc ostatnio tez czytalem ze minox 1 x dziennie daje prawie identyczne efekty co 2 x i jedynym powodem zeby robic to 2 x dziennie jest dotarcie do wiekszej powierzchni na skorze glowy ( za pierwszym razem mozna pominac pewien obszar)

 

-- 15 wrz 2020, 22:27 --

 

Ale cos w tym musi byc poniewaz od kiedy zaczalem brac fina 3 x tyg vs topic to widze pogorszenie. I najlepiej na mnie dzialal wlasnorecznie rozkruszony proscar w polarisie 07. Morr f ma niby liposomy ktore moim zdaniem zmniejszaja efekt samego fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale cos w tym musi byc poniewaz od kiedy zaczalem brac fina 3 x tyg vs topic to widze pogorszenie.

 

Bo fina się bierze codziennie, a przynajmniej jeśli się rozsądnie myśli nt tego leku i chce się mieć efekty. A tego topical to pewnie stosowałeś codziennie...

 

 

Ps choc ostatnio tez czytalem ze minox 1 x dziennie daje prawie identyczne efekty co 2 x i jedynym powodem zeby robic to 2 x dziennie jest dotarcie do wiekszej powierzchni na skorze glowy ( za pierwszym razem mozna pominac pewien obszar)

 

A minoxa powinno się stosować zewnętrznie 2 razy dziennie najlepiej co 12 h.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szklisty pewnie już tak zarósł, że zapomniał o forum . Mam nadzieje, że jeszcze się tu pokaże żeby pokazać fryz, bo to aż przyjemnie patrzeć na taki odrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...