free web hit counter Skocz do zawartości
kuba4388

Blizna / Bisanga / Zgolona głowa

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

nie mogłem się oprzeć pare dni temu i ogoliłem sobie głowę. O dziwo, czuje się dobrze i zastanawiam się, co zrobić z tą paskudną blizną, jeśli chciałbym to robić częściej? Przeszczep włosów w bliznę się przyjmie? Mikrocoś tam - te korpki na 2 lata na głowie odpada. Coś jeszcze? Są jakieś metody?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie ten kanal na yt (jeden z lepszych) - gosc mial kilka operacji strip i zrobil fue na blizne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz sobie ten kanal na yt (jeden z lepszych) - gosc mial kilka operacji strip i zrobil fue na blizne

 

 

Dzięki, sprawdzę kanał.

 

-- 24 kwie 2020, 14:21 --

 

Pokazesz jak wyglada przod?

 

Takie udało mi się zrobić. Mam nadzieję, że będziesz ustatysfakcjonowany.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przod spoko wyglada wygolony! Jakby nie ta szrama po stripie na pewno 100x lepiej miec linie i golic sie na 0 niz nie miec tego zarysu...

Moze zrob mikropigmentacje na razie a z czasem fue w to i juz... dlaczego podjales decyzje ciecia na 0? Kuracji nie chcesz,przestala dzialac, brakuje donoru do pokrycia lysiny?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przod spoko wyglada wygolony! Jakby nie ta szrama po stripie na pewno 100x lepiej miec linie i golic sie na 0 niz nie miec tego zarysu...

Moze zrob mikropigmentacje na razie a z czasem fue w to i juz... dlaczego podjales decyzje ciecia na 0? Kuracji nie chcesz,przestala dzialac, brakuje donoru do pokrycia lysiny?

 

Brak dostępu do dobrego fryzjera. Mam takie włosy, że nie mogę iść do byle kogo. Jak jestem dobrze obcięty to i placek na górze tak bardzo nie przeszkadza teraz taki okres, że stwierdziłem, że sieknę się na zero. Pierwszy raz w sumie po zabiegu i pełnym zagojeniu. Czuje się ok, choć było dziwnie :D Jak zapuszczę włosy to blizna nie jest widoczna tak bardzo (chyba, że pseudo fryzjer wygoli), mimo tego że teraz tak wygląda, to efekt tego, że włosy mają 1mm albo nieznacznie więcej. Mam na oku 2-3 tureckie kliniki i wybiorę się tam może jeszcze w tym roku jak się uda uzupełnić góre, chociaż na cuda nie liczę, ale może uda się nie świecić koroną. Przy okazji może z brody wyciągną mi jakieś grafty i wszczepią w bliznę? Tam i tak cena jest od zabiegu, więc czemu nie? Jak myślicie, zgodzą się?

 

Jako ciekawostkę powiem, że odstawiłem minoxidil już ponad pół roku temu. Miałem obawy, ale niewiele się zmieniło, chociaż włosy były lepsze jakościowo dzięki niemu. Teraz zastępuję go wcierką Jandą, lub innymi naturalnymi środkami.

 

Pozdrowienia dla wszystkich, życzę powodzenia w walce z łysieniem!

 

-- 24 kwie 2020, 15:13 --

 

a masz zdjecie po zabiegu z miejscem wszczepu ?

 

 

Tak

 

-- 24 kwie 2020, 15:20 --

 

a masz zdjecie po zabiegu z miejscem wszczepu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to git. Dzialaj ,bo widac, ze warto. Nie ma co sie poddawac. Dobrze masz a kolejnym ht jak zniwelujesz szrame i gore dogescisz bedzie nielicho. Juz 2x bylem obciety na 0 i mam nadzieje,ze wiecej nie bede musial. Wlosy to jednak wlosy


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cooo za linia chłopie... Po największych i najgorszych torturach bym się na coś takiego Nie zgodził

 

Cooo za linia chłopie... Po największych i najgorszych torturach bym się na coś takiego Nie zgodził

 

Jest jaka jest. Gdybym miał możliwość przeszczepu większej ilości graftów - to linia byłaby przede wszystkim niższa, ale i lepsza. Równiejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból, niestety do momentu kiedy nie nastąpi technika klonowania/wytwarzania graftow dopóty ht nigdy nie będzie metoda idealna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile bylo graftow w tym stripie ?

 

3200

 

-- 24 kwie 2020, 17:28 --

 

Znam ten ból, niestety do momentu kiedy nie nastąpi technika klonowania/wytwarzania graftow dopóty ht nigdy nie będzie metoda idealna

 

Zanosi się na coś takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety nie, klonowanie pozostaje marzeniem

 

jedyne na co sie zanosi to przymusowe szczepienia

 

J*bani, tylko o to chodzi w tym całym zamieszaniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kuba jesli mozesz wrzuc jeszcze zdjecie z efektem koncowym i dłuzszymi włosami z góry dzieki

 

Dodawałem relacje po zabiegu. Rzuć okiem na moim profilu, powinno wciąż być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przod spoko wyglada wygolony! Jakby nie ta szrama po stripie na pewno 100x lepiej miec linie i golic sie na 0 niz nie miec tego zarysu...

Moze zrob mikropigmentacje na razie a z czasem fue w to i juz... dlaczego podjales decyzje ciecia na 0? Kuracji nie chcesz,przestala dzialac, brakuje donoru do pokrycia lysiny?

 

A nie mówiłem

 

A jeszcze pytanie do założyciela tematu ile jesteś po przeszczepie i czy nie lepiej było by zgolić ci tył maszynką do golenia wtedy nie byłoby takiego kontrastu między blizną a tam gdzie rosną włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurcze przod spoko wyglada wygolony! Jakby nie ta szrama po stripie na pewno 100x lepiej miec linie i golic sie na 0 niz nie miec tego zarysu...

Moze zrob mikropigmentacje na razie a z czasem fue w to i juz... dlaczego podjales decyzje ciecia na 0? Kuracji nie chcesz,przestala dzialac, brakuje donoru do pokrycia lysiny?

 

A nie mówiłem

 

A jeszcze pytanie do założyciela tematu ile jesteś po przeszczepie i czy nie lepiej było by zgolić ci tył maszynką do golenia wtedy nie byłoby takiego kontrastu między blizną a tam gdzie rosną włosy.

 

Cześć,

 

jakieś 3-4 lata po przeszczepie. Nie, póki co czekam aż odrosną, bedę chciał coś zrobić z koroną, ale w przyszłości będzie potrzeba golenia na zero to cóż... jakoś to przezyję

 

-- 05 maja 2020, 13:28 --

 

Od początku miałem wątpliwości czy obie strony są równomierne posadzone. Tutaj jak na dłoni widać, że jednak nie. Prawa jest zdecydowanie gęstsza. Szkoda, że byłem w Brukseli w klinice pokazując się dr. Bisandze po zabiegu z prośbą o tzn 'zabieg poprawkowy', ale zostałem odesłany z kwitkiem. Tym bardziej szkoda, bo decydując się na zabieg w klinice zrobiłem to z nadzieją, że jak coś bedzie nie tak - to w cenie jest poprawka. Gadanie, że przy następnym zabiegu mogą doszczepić dodatkowe grafty z lewej strony do mnie nie trafiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co powiedział Bisanga? Dlaczego Cię odprawił jak mówisz z kwitkiem? Przecież tu ewidentnie poprawka powinna być zrobiona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bisanga i ich cale bhr upadlo jak cala gospodarka po koronie. Porazka na calego. Juz kolejna osoba, ktorej nie chca poprawki robic a nalezy sie jak nie wiem co. Coz sami sobie dolki kopia i pokazuja jak im zalezy na bylych pacjentach oraz zyskiwaniu przyszlych.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co powiedział Bisanga? Dlaczego Cię odprawił jak mówisz z kwitkiem? Przecież tu ewidentnie poprawka powinna być zrobiona!

 

 

Popatrzył na mnie wymownie 'umywając ręcę'. Mówił, że i tak mi zrobił dobra gęstość jak na mój przypadek. Tym bardziej, że mieszkałem wówczas dwie godziny pociagiem od Brukseli i mogłem podjechać w dowolnym momencie, ale nic z tym nie zrobili.

 

-- 06 maja 2020, 17:16 --

 

Bisanga i ich cale bhr upadlo jak cala gospodarka po koronie. Porazka na calego. Juz kolejna osoba, ktorej nie chca poprawki robic a nalezy sie jak nie wiem co. Coz sami sobie dolki kopia i pokazuja jak im zalezy na bylych pacjentach oraz zyskiwaniu przyszlych.

 

Też nie jest to spartolona robota, ale przy moich cienkich włosach i zaczeszcze na prawo jest widczna rzado posadzona lewa strona, co mnie niezmiennie denerwuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliznę po STRIP'ie można też rollować i z czasem stanie się ona cieńsza mniej widoczna. A co i jak to najlepiej pytaj Lion'a, bo podreperował sobie bliznę tym sposobem.

 

Poza tym tak jak mówili wcześniej tylko graftowanie metodą FUE na bliznę albo SMP. Ja bym jeszcze dodał możliwość przyciemnienia skóry na bliźnie tatuażem (w końcu SMP to też tatuaż) za pośrednictwem dobrania odpowiedniego koloru - bo blizna się nie opala, a ciemniejsza zawsze mniej będzie rzucać się w oczy.

I jeszcze jak ktoś ogólnie stosuje MTII to może mógłby się pokusić o iniekcje w bliznę....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...