free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

10 lat dut 10 lat minox

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, chciałbym o poradę, pisałem tutaj w we wrześniu, bo mam problemu już 10 lat, głównie czubek i przód dokładnie linia, zawsze jadłem duta co 4 dni ale od września biorę codziennie, muszę przyznać że zadziałało korona czyli tył się zagescil już nie widać że miałbym słabe włosy, ale a to przód linia no kuzwaa nic nie poszło w sensie jakiś odrost, tylko Postepuje łysienie , staram się coś, ie nie również stosować 2raxy chodź nie zawsze wyjdzie minoks 5 z flutamid em 4 tabsy, no i nic wypadają nawet tegrube włosy s przodu, a jeszcze był taki czas ze te bardzo cienkie mi ubywaly,.. Zalamka wygląda to chujowo takie nierówności, jakbym wzial i ręcznie wyrywal, czyżby już przegrałem? I tylko czeka mnie przeszczep na włosy? Pomóżcie łysienie to najgorsza kurwa mam 32 lat, nie potrafię się z tym pogodzić, ma łysienie wyglądam dobrze jak vinturbo diesel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze facet masz dobre wlosy co Ty panikujesz jak baba... to tutaj co drugi powinien dawno powiesić się... naprawdę niektorzy na forum przesadzaja i na sile marnuja sobie zycie kompleksami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka Panowie wiem ze Panikuje jak baba ,lecz irytuje mnie linia wlosow ,rzadzizna totalna ,dawniej mialem niska Linie i full wlosow,a teraz jakies pojedyncze , pytanie czy flutamid moze mi robic lipe na glowie z minoxem czy jest to mozliwwe ? bo nie moge tego zatrzymac z biegiem czasu jest ich mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznam że biorę prawie rok izotex już końcówka kuracji, bo miałem problem z trądzikiem i przetłuszczanie, teraz tego problemu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuracja izotekiem trwa rok czasu ? jak ze skutkami ubocznymi z tym lekiem w twoim wypadku ? miałeś problem z łzs ? może wstaw jakieś zdjęcie po 2 miesiącach od poprzedniego co wrzuciłeś może ktoś swoje 5gr dołoży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...