free web hit counter Skocz do zawartości
kjnm

Lekka i bezpieczna kuracja

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Jestem z tych co wiedzą że będą łysi ale chcą to odwlec. Moim celem jest jakieś 3-5lat. Priorytetem jest dla mnie brak uboków. Stąd moje pytanie czy np. sam Saba gel i olej emu są w stanie cokolwiek spowolnić. I czy są znane jakieś ich uboki? Znacie jakieś inne bezpieczne spowalniacze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak ktoś świadomie nie chce brać/stosować finasterydu, dutasterydu, CB czy innych chemicznych leków to pozostają wcierki typu Revivogen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z z zupełnie bezpiecznych blokerów to Spironolakton stosowany zewnętrznie. Ewentualnie nizoral w kremie, tyle ze przy stosowaniu saba gel nizoral odpada. Działać to będzie ale czy na tyle by zahamować łysienie? szanse na to są nie duże ale może ty akurat je masz, spróbuj nic nie tracisz.

 

Ten cel kilu lat mocno mnie rozśmieszył, też tak sobie mówiłem jak miałem 22 lata, kiedy zauważyłem że łysieje, dziś już prawie 28 i co nadal chce mieć tak samo włosy jak wtedy. Każdy to przerabiał, chciało mi się płakać na mysl o finie czy RU, broniłem sie rękami i nogami przed nimi, a dziś już mam kilkuletnie doświadczenie z nimi. Zycie łysielca jest cięzkie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz w miarę bezpiecznie i zachować to co masz to ja na twoim miejscu bym użył Saba gel z minoxidilem zewnętrznie lub oralnie jak średnio zadziała(jak się boisz uboków od oralnego to nawet 1 mg bierz codziennie/co drugi dzień, swoje dwa groszę do poprawy włosów to wniesie na pewno a uboków raczej od tego nie dostaniesz). Jeśli zewnętrznie minoxidil używasz to możesz nawet zmniejszyć dawkę do raz dziennie czy nawet mniej niż 1 ml roztworu 5% i używać np tylko na zakola, bo Saba gel ma tretynoinę(kwas retinowy) która sama pomaga na łysienie plus potencjalizuje działanie minoxidilu - przez co ta sama dawka ma większy efekt przez co można mniejszą dawkę używać plus jeśli to nie wystarczy to dodałbym też RU58841.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jakie uboki chodzi? Doustny minoxidil 2 x dziennie dawka ok 2.5 mg daje po ok 6 mc efekty lepsze niz finasteryd. Tak podobno twierdzi tajski lekarz ktory leczy tak ludzi od 20lat. Nie ma ubokow seksualnych poniewaz nie ingeruja w hormony natomiast dla bezpieczenstwa wymaga podawania z betablocekerem i lekiem moczopednym. Czyli masz juz 3 rozne leki

 

-- 06 cze 2020, 13:36 --

 

Mozesz tez sprobowac terapii ovg. Zobatrz kanal Stephana ktory monitorowal progres przez kilkanascie miesiecy. Jedynym ubokiem jest smrud ale moze to dla ciebie nie problem

 

-- 06 cze 2020, 13:36 --

 

Smród oczywiscie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze spróbować 15% minoxidilu z alzetic acit. Jest prawie tak skuteczny jak minox 5 % z finem. Poczytaj sobie o dr Lee formula.

Dr Lee pierwszy zaproponował taka kombinacje i jego wcierka miala bardzo duzo pozytywnych opinii. Niestety taki skład nie byl FDA approved i dobrali mu sie do dupy.

Dopiero po latach wznowiono produkcje tej wcierki. Mysle ze jak dobrze zareagujesz to możesz mieć jakies efekty na ten czas o którym piszesz. Jeżeli jeszcze polaczysz to z

doustną palmą + korzeń pokrzywy plus astaxnatyną możesz miec spoko kuracje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...