free web hit counter Skocz do zawartości
majki3

Jaką klinikę na dogęszczanie wybrać? MANUAL CZY NIE?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jak co niektórzy czytali mój temat to po nieudanym zabiegu w BHR i zlaniu tematu reklamacji odpusciłem sobie tematykę przeszczepów.

Jednak od czasu do czasu nachodzi mnie myśl aby wreszcie to poprawić. Chłopaki weźcie coś doradzcie. Wsadziłem juz 60 koła w BHR za efekt jaki był każdy może zobaczyć w tematach. Od roku przymierzam się do poprawki i liczyłem mocno na Przybylskiego ale coraz więcej pojawia się średnich opinii.

Gdzie pojechać na dogęszczanie? Tak aby donor nie był wyskubany jak u kurczaka (Marcin miał taki przypadek u Przybylskiego)

Niby linie mam już jakąś zrobioną więc zależy teraz tylko na ilośći na cm2 . Jechać do Turcji? Po kilku latach czytania tego forum widzę że i tak wszyscy po kilku latach wracają jak im się zaczyna wszystko sypać. Ta walka czasem chyba jest bez sensu ale gdy sypię się przeszczep to człowiek zmuszony poprawiać bo przerzedzenia nie wyglądają naturalnie.

 

Napiszcie chłopaki gdzie pojechali byście na dogęszczanie tak aby donor nie był wyskubany. Jeśli mam dać 20 koła i sie później denerowować to nie wiem czy nie lepiej doinwestować w coś porządnego. Feruidini? Sam nie wiem. Już raz porwałem się na przechwalone BHR i się ostro naciąłem przepłacając 2 krotnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko doradzic. Nie ma lekko. Co bys nie wybral pewnosci nigdy nie masz. Bhr dalo mega plame w Twoim przypadku.

Probowales zgolic sie na 0? Naprawde az tak zle i nienaturalnie to wyglada?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciezko doradzic. Nie ma lekko. Co bys nie wybral pewnosci nigdy nie masz. Bhr dalo mega plame w Twoim przypadku.

Probowales zgolic sie na 0? Naprawde az tak zle i nienaturalnie to wyglada?

 

 

Wlasnie przez te laty które sie nie przyjeły nie moge nawet ogolić się króciutko bo widac łyse place. Ich podejscie do reklamacji bylo beznadziejne. Dlatego szukam czegos sprawdzonego co nie zniszczy donoru a jak patrze po zabiegach innych to czesto sie zdarza ze są jak wyskubanr kurczaki. Beznadzieja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja to fakt. Ciezko obecnie wybrac, bo z wiekszosci klinik porobila sie maszynka do robienia siana a efekty i zadowolenie klienta jest drugoplanowe , mimo iz wyklada spore sumy na ten wazny zabieg.

Chyba trzeba obrac kierunek Hiszpania, z jednej strony efekty maja fajne natomiast z drugiej gestosc ich donoru oraz jakosc wlosa pozostawia wiele do zyczenia wzgledem naszych slowianskich, wiec moze nie byc tak wesolo jak to wyglada na ich przykladach.

Zakladajac,ze mialbys dobra gestosc po ht to moglbys sie golic na 0 i myslisz, ze wtedy w miare okay by to wygladalo?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Beznadzieja to fakt. Ciezko obecnie wybrac, bo z wiekszosci klinik porobila sie maszynka do robienia siana a efekty i zadowolenie klienta jest drugoplanowe , mimo iz wyklada spore sumy na ten wazny zabieg.

Chyba trzeba obrac kierunek Hiszpania, z jednej strony efekty maja fajne natomiast z drugiej gestosc ich donoru oraz jakosc wlosa pozostawia wiele do zyczenia wzgledem naszych slowianskich, wiec moze nie byc tak wesolo jak to wyglada na ich przykladach.

Zakladajac,ze mialbys dobra gestosc po ht to moglbys sie golic na 0 i myslisz, ze wtedy w miare okay by to wygladalo?

 

Nir wygladalo by ok bo wtedy w ogole nie pojechal bym do belgii tylko odrazu cial sie ma zero ale te forum nie ostrzega przed jednym, nie mowi sie tym mlodym ludziom wchodzacym na te forum ze lepiej byc naturalnie gosciem z zakolami niz wyskubanym kurczakiem po nieudanym zabiegu. Linie w BHR mam tak zrobiona ze na samym przodzie nawtykane mocnych grubych graftów a za nimi puste place. Nawet tnąc sie kilka mm efekt bylby beznadziejny. Dlatego pojechalem tam przeplacic zeby miec zadowalajacy efekt. A prawda jest taka ze nie warto na tym oszczedzac. I teraz sie zastanawiam czy poprawiac jak najtaniej czy zainwestowac znowu i feriduni. Przeraza mnie z bandazami wyjazd za granice jak mumia w samolocie. Do belgi pojechalem samochodem a wracalem jak kosmita z zapuchnieta cala glową ze na stacji benzynowej to palcami mnie wytykali. Dzis smialo moge stwierdzic ze te przeszczepy nie sa tego warte i jak widze jakies dzieciaki co sobie delikatne zakole usuwaja albo obnizaja linie gdzie wygladaja zupelnie normalnie to zastanawiam sie czy maja wszystko w porzadku z glowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majki ma po części rację pisząc, że to forum za słabo przestrzegało przed pochopnymi zabiegami. Każdy jednak ostatecznie ma swój rozum i nie powinien bezkrytycznie bazować na tym co jest tu napisane. Niestety ale latami trollował tu Anty ( a mając kilka tyś postów na swoim koncie wzbudzał wrażenie, że ma wiedzę i niejako stał się tu nieoficjalnym moderatorem), który wbijał nowym userom, że mogą z linią robić co chcą a HT traktować jak golenie pach. Nie to abym się chwalił, bo nie o to mi chodzi ale dopiero moja ostra dyskusja z tym osobnikiem spowodowała, że narracja zmieniła się. Przez długi czas nie było też moderacji i dopiero powrót Angela to ustabilizował. Na takim forum nie może być miejsca na niemerytoryczne wpisy w stylu "wyleczyłem łysienie" bo potem ludzie młodzi okaleczają się na całe życie. Wpisy Antka to było skurwysyństwo w czystej formie bo "doradzał" innym jak i gdzie mają zrobić HT ale cwanie swojej głowy pod nóż nigdy nie położył. I co niektórzy naiwni złapali się na to i zostaną z gównem na głowie do końca życia a on ma to przecież w dupie. Dlatego od samego początku walczyłem z takim sposobem kontynuowania tego forum bo nie można biernie przyglądać się jeśli ktoś wypisuje brednie a tym bardziej temu przyklaskiwać a tak było ze strony co niektórych. Za takie wpisy powinien być natychmiastowy ban bo chirurgia to nie zabawa czyimś kosztem, to są cholernie poważne kwestie. A jak ktoś chce cudów to od tego są youtuby i insta story.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez nie trzeba byc inteligentem,zeby przewidziec lysienie. Wiadomo,jak ktos nic nie stosuje to z czasem bardziej niz pewne,ze bedzie musial sie liczyc z kolejnym ht a z czasem wykonczeniem donoru i w polowie lysym( robilem poprawke ht i w przeciagu 5 dni w asmed poznalem cos 7 kolesi i wierzcie badz nie zaden z nich kuracji nie stosuje, co sie stanie z nimi w przeciagu czasu chyba kazdy sie domysla). Jak ktos ( 12 lat myslalem o ht i to nie byla juz kwestia kasy tylko tego o czym piszecie) decyduje sie na ht to powinien miec podstawy ku temu tzw lata walki i sprobowanie kuracji na sobie jak one trzymaja mu obecny stan, czy nie ma sporych ubokow itd. Dopiero bedac rok na ducie i CB widzac brak ubokow i zatrzymany stan zdecydowalem sie na ht. Ludzie ktorzy nie mysla a robia cos bezmyslnie nie moga miec do forum pretensji lecz do siebie i swojej bezmyslnosci( samemu nie wyobrazam ,zeby miec zakola a reszta lysa stad juz majac pelny stan stosuje kuracje, mysle co w trakcie ubokow badz zaprzestanua jej dzialania, przerwania jej z jakis powodow, nawet jak zrobic ht z ostatnich 3k graftow,zeby jakos dalo sie byc lysiejacym a nie wygladajacym mega nienaturalnie). Zawsze dochodza jeszcze systemy i mikropigmentacje na okres wylysienia a pozniej plan ht w ktortm mozna by sie golic na 0. Sorry ,ale ingerencja w cokolwiek niesie za soba konsekwencje. Dam 2 przyklady

1. Na fajkach pisze co moze spotkac palacza a mimo to pali .

2.Idac do lozka z kobieta( szczegolnie nieznana, bo zachcialo nam sie przygody) tez moze nas jakas niespodzianka spotkac typu adidas czy niechciana ciaza a mimo to idziemy. Takze do kogo pozniej mamy miec pretensie- do wytworni fajek czy do produkcji gumek ,bo pekla?! Kazdy ma swoj rozum, nie znajdujmy wytlumaczen ,bo obecny swiat i czlowiek tlumaczenia wszystkiego byle nie swojej winy znajdzie we wszystkim.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeciez nie trzeba byc inteligentem,zeby przewidziec lysienie. Wiadomo,jak ktos nic nie stosuje to z czasem bardziej niz pewne,ze bedzie musial sie liczyc z kolejnym ht a z czasem wykonczeniem donoru i w polowie lysym( robilem poprawke ht i w przeciagu 5 dni w asmed poznalem cos 7 kolesi i wierzcie badz nie zaden z nich kuracji nie stosuje, co sie stanie z nimi w przeciagu czasu chyba kazdy sie domysla). Jak ktos ( 12 lat myslalem o ht i to nie byla juz kwestia kasy tylko tego o czym piszecie) decyduje sie na ht to powinien miec podstawy ku temu tzw lata walki i sprobowanie kuracji na sobie jak one trzymaja mu obecny stan, czy nie ma sporych ubokow itd. Dopiero bedac rok na ducie i CB widzac brak ubokow i zatrzymany stan zdecydowalem sie na ht. Ludzie ktorzy nie mysla a robia cos bezmyslnie nie moga miec do forum pretensji lecz do siebie i swojej bezmyslnosci( samemu nie wyobrazam ,zeby miec zakola a reszta lysa stad juz majac pelny stan stosuje kuracje, mysle co w trakcie ubokow badz zaprzestanua jej dzialania, przerwania jej z jakis powodow, nawet jak zrobic ht z ostatnich 3k graftow,zeby jakos dalo sie byc lysiejacym a nie wygladajacym mega nienaturalnie). Zawsze dochodza jeszcze systemy i mikropigmentacje na okres wylysienia a pozniej plan ht w ktortm mozna by sie golic na 0. Sorry ,ale ingerencja w cokolwiek niesie za soba konsekwencje. Dam 2 przyklady

1. Na fajkach pisze co moze spotkac palacza a mimo to pali .

2.Idac do lozka z kobieta( szczegolnie nieznana, bo zachcialo nam sie przygody) tez moze nas jakas niespodzianka spotkac typu adidas czy niechciana ciaza a mimo to idziemy. Takze do kogo pozniej mamy miec pretensie- do wytworni fajek czy do produkcji gumek ,bo pekla?! Kazdy ma swoj rozum, nie znajdujmy wytlumaczen ,bo obecny swiat i czlowiek tlumaczenia wszystkiego byle nie swojej winy znajdzie we wszystkim.

 

Masz w zupelnosci racje ale bardziej mi chodzilo o to ze ht jest dosyc mloda dziedzina i tak naprawde nie wiadomo czy przeszczepione wlosy wytrzymaja 10 lat od przeszczepu skoro wracaja ludzie na forum po 4 latach z postami ze im wszystko leci. Niestety w klinikach nikt tym 20 i 30 latkom nie powie ze za 10 lat z tego przeszczepu moze nie wiele zostać a pozniej to juz tylko zostaje heroiczna walka zeby nie wygladac jak laleczka chucky. Taka jest niestety prawda, problem jest zeby przeszczep kilka lat utrzymac a co dopiero 10 i 20 lat. Pozniej glowa połatana raz przod raz tył i wszystko przerzedzone ze ci wszyscy po ht beda przechodzic zalamania, jeszcze gdyby ten donor byl odnawialny ale niestety przyjdzie dzien ze nie bedzie jiz z czego pobierac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ht jest w modzie od dobrych 20 lat. Rzadko kto przychodzi na forum mowiac ,ze wlosy po ht mu wypadly. Raczej tylko tacy co reszta(objeta lysieniem) im wypadla a i tacy nie przychodza zbyt czesto ,bo gola sie na 0 i zapominaja o wszystkim. Watpie, zeby przeszczepione wlosy wypadly. Z wiekiem moze sie przerzadza jak i donor jednak powinny zostac tam gdzie juz masz pelen odrost po roku na x lat.Jak donor przerzedzony to warto zrobic mikropigmentacje tam w dziurki i golic na 0 , bardziej przejmowal bym sie przodem,bo nie wyobrazam sobie golenia zakoli a reszta lysa. To mega nienaturalnie musi dopiero wygladac i dziwacznie z rogami chodzic. Trzeba koniecznie uzupelnic w takim przypadku jezyk i mozna golic na 0 takie nw 3 wygladajac niczym stary Ronaldo z Brazyli xd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angel zawsze zostaje jeszcze depilacja laserowa, żeby się pozbyć to co zostało posadzone. Gdzieś czytałem że włosy z głowy najłatwiej usunąć ze względu na cykl włosa.

I jeżeli łysienie dalej postępuje a nie masz donoru lub włosów skąd możesz przeszczepić to chyba to najlepsze wyjście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watpie ,ze najlepsze wyjscie. Zarys linii na 0 na pewno lepiej wygladac bedzie niz nic. Chodzi o.to ,zeby ten zarys jakos zaplanowac. Jednak mam nadzieje,ze to nie bedzie nigdy konieczne i utrzymam obecne owlosienie na zawsze juz xd


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego Ci życzymy. Ja również uważam , że taka decyzja musi być mega przemyślana i podstawą takiego zabiegu jest jakaś kuracja i według mnie sama obserwacja co się dzieje na głowie podczas kuracji również powinna trwać nawet z 2 lata , a dopiero potem można zdecydować się na przeszczep , chyba , że kogoś interesuje mieć pełen zarys na rok , może 2 lata i zaczynające się dziury za zakolami bo już był ktoś na forum ostatnio co się żalił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Watpie ,ze najlepsze wyjscie. Zarys linii na 0 na pewno lepiej wygladac bedzie niz nic. Chodzi o.to ,zeby ten zarys jakos zaplanowac. Jednak mam nadzieje,ze to nie bedzie nigdy konieczne i utrzymam obecne owlosienie na zawsze juz xd

 

Nie u wszystkich, https://parade.com/872730/paulettecohn/ ... -restless/

 

Moim zdaniem on (Shemar Moore) wygląda b. dobrze na łyso, a goli się tak bo ma siwe włosy, wychodzi na to że najważniejsze to zrobić dobrą klate zapuścić leki zarost na brodzie i będzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tez zależy kiedy zdjęcia się robi ja mam kumpla który goli się codziennie i nie widać żadnego włoska, ale jak pochlaliśmy dwa dni i nie było się kiedy ogolić to było widać taki zarys linii.

Ojciec jego był łysy na obszarze nw4 więc jak ma micro to na pewno b. dobrze zrobione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcinekk I Ty możesz zostać Murzynem, wszystko jest do zrobienia, ino trzeba chcieć i trzeba pracować nad tym.

 

Ten bardzo chciał, i zaraz widać że uszczęśliwiło go to.

 

500x1000px-LL-55626d72_melanotan20overdone2.png?41d9ba

 

Zresztą wiem sam po sobie jak to uszczęśliwia (tak samo jak odrost przy łysieniu), tylko ja celuję w efekt Kolumbijsko- Rdzenno-Amerykański.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Murzyńskie rysy i kolor skory zawsze będą lepiej wyglądać z łysą pałą od białych.

Nie zawsze popatrz na jednego z bardziej znanych aktorów,

https://demotywatory.pl/4802617/Dwie-si ... nalezieniu

A kolejne jak miał jeszcze włosy i na moje te drugie lepsze

https://bezuzyteczna.pl/tak-wygladal-kiedys-lysy-246288

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.06.2020 o 11:42, Krzysiek51 napisał:

I tego Ci życzymy. Ja również uważam , że taka decyzja musi być mega przemyślana i podstawą takiego zabiegu jest jakaś kuracja i według mnie sama obserwacja co się dzieje na głowie podczas kuracji również powinna trwać nawet z 2 lata , a dopiero potem można zdecydować się na przeszczep , chyba , że kogoś interesuje mieć pełen zarys na rok , może 2 lata i zaczynające się dziury za zakolami bo już był ktoś na forum ostatnio co się żalił

Możesz podać info kto się żalił na taka sytuacje? Sam się zastanawiam nad drugim HT i zacząłem czytać wasze komentarze i no właśnie nie chciałbym mieć takiej sytuacji. Pytanie na szybko co polecasz na Zatrzymanie łysienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ktoś pisał, jeżeli nie masz problemów z pieniędzmi to uderz to Feriduniego bądź kogoś z tej półki. Poprawianie po nieudanym zabiegu to cięższy temat i jak zdecydujesz się na poprawkę to uderz już do kogoś dobrego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytam takie tematy to czasem wymiękam, u mnie 6 rok lecą włosy (aktualnie prawie 31) i lecą dość spokojnie, niebawem wchodzę na fina i będę go brał przez rok zanim zdecyduję czy będę poprawiał włosy już czy jeszcze poczekam - to tak offtop.
Jeżeli pieniądze to nie bariera to uderzaj tylko w TOPkę, Feriduni lub Couto, ale do tego drugiego z tego co się orientuję to kolejka jest już do 2024... Dobre rezultaty mają też pacjenci dr Bruno Ferreiry (ponoć uczył się od Couto) i założył klinikę w Portugalii, nieco tańszy niż poprzednicy, ale po historii gościa z kanału Mr. Rolandas raczej też umieścił bym go wysoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...