free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Dział/tematy Historie sukcesów (Success Stories)

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zadać pytanie forumowiczom jak i Administracji dlaczego właściwie nie ma na forum działu w którym ludzie mogliby przedstawiać i opowiadać swoje historie odniesionych sukcesów w leczeniu łysienia (zarówno w leczeniu farmakologicznym jaki co do leczenia chirurgicznego - efektów przeszczepów włosów HT), lub połączenia obu, oraz zamieszczać ewidentne historie sukcesów patrząc z perspektywy czasu, czyli utrzymanych efektów po wielu wielu latach nawet po dziesiątkach lat ?

 

Czy uważacie że taki dział jest/nie jest tu potrzebny, przydałby się/lub że jest kompletnie nieprzydatny ?

 

Pytam bo to forum jest chyba jedynym z wszystkich wielkich for publicznych gdzie nie ma takiego działu, a w takim dziale jak wspomniałem powyżej, każdy mógłby się dzielić własnym sukcesem w walce z łysieniem także po latach co dodatkowo mogłoby być ciekawe. Przyznam, że sam mam też ochotę umieścić swój wątek po wielu latach.

Ja rozumiem, że poniekąd na polskim podwórku sukcesy bliźnich bardzo rażą w oczy i drażnią wielu najdelikatniej mówiąc, ale może najwyższy czas zacząć zmieniać tę mentalność - w prawdzie każde duże zagraniczne forum ma dział i ludzie dzielą się tam swoimi sukcesami.

Ponad to taki dział może mógłby pomóc unikaniu zbędnych awantur, kłótni z wyzwiskami, a nawet wymian poglądów z ludźmi niestroniącymi od pewnego rodzaju terroru w zakresie transplantacji włosów (głównie chodzi o kwestie wysokości i kształtu linii) itd. bo po prostu zaglądały by tam głównie tylko osoby, których by to interesowało jak i ludzie, którzy chcą iść i idą po sukces i tacy, którzy dobrze wiedzą czego chcą i czego wymagają. A kogo by to nie interesowało, to po prostu nie zaglądałby tam.

 

Wszystkie sukcesy w jednym miejscu (lub np. osobno co leczenia farmakologicznego i chirurgicznego - jeśli niektórzy woleli by to tak rozgraniczyć) - moim zdaniem świetna inicjatywa i wątki bez stron zbędnych dyskusji. Także z przyczyny możliwości wstawiania w jednym miejscu wątków po latach z tego samego nicka odnośnie potwierdzenia swoich sukcesów i dzielenia się tym z innymi.

 

Co myślicie?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...