free web hit counter Skocz do zawartości
cifparalotniarz

23 lata, czy to androgenówka?

Rekomendowane odpowiedzi

A czy dzięki terapii jest szansa na odratowanie zminiaturyzowanych włosów? Np. tych malutkich w kątach zakol, które już ledwo zipią, ale nadal się trzymają?

 

Like that ? Or more ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o język, pomyliłem miejsca, kąt zakoli/bok języka, widzę poprostu że włosy na języku robią się zminiaturyzowane, coraz mniejsze i rzadsze


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś wyraźnie ''tych malutkich w kątach zakol''... ale język znacznie łatwiej odbudować niż zakola, czy kąty bądź zwał jak zwał.

 

A zobacz, może być more n more n more... (tylko tak dla ciekawostki).


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z mojego źródła mam możliwość uzyskania finasterydu ale pod nazwą Apo-Fina, również ma stężenie 5 mg, czy będzie jakaś różnica jeśli będę brać to a nie proscar? Są jakiekolwiek różnice w tych wszystkich lekach z finem? Czy jeśli będę brał np. paczkę apo-fina to mogę później bez konsekwencji przejść na proscar?


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziel na 4 i będzie okej, a później to zalecam iść do dermatologa na nfz (chyba że nie jesteś biednym studentem) na spokojnie i ogarnąć receptę na dawkę 1mg. Nie ma pitolenia z dzieleniem i jestes pewny że wsysasz właściwą dawkę (chociaz właściwa dawka to pojęcie wzgledne..) :P Finahit kosztuje od 13 zl, jakieś finapile itd podobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie, wiem że fin najlepiej działa na koronę, a co w miarę dobrze działa na przód? Dokładniej na język, bo na nim widzę największą miniaturyzację i wygląda bardzo nieciekawie, wiem że znalazłbym info na forum ale za 4 dni obrona więc średnio z czasem a chciałbym jak najszybciej rozpocząć kurację.


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin też działa na przód - język i zakola, ale słabiej. Żeby odbudować przód i zagęścić język to prawdopodobnie musiałbyś dołożyć do fina wcierkę z CB albo minox + CB. Można też połączyć fina z dutem + CB/minoks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem po konsultacji u dermatologa, ziomek ogarnięty, odrazu powiedział że androgenówka i że działa na to tylko fin, przepisał mi jakiś finachit, mówił że niby lepiej brać 1mg tabletki, ale nie wiem co wybrać bo mam już załatwione inne 5mg, i nie wiem które brać, te 5 wychodzą ekonomiczniej, będzie jakaś różnica? Przepisał też komplet badań, ale co ciekawe nie widzę tu ani wolnego testosteronu ani DHT, następna wizyta za 2 miesiące, wrzucam zdjęcie badań, które zlecił zrobić.


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie miałem testo wolnego ani DHT, to raczej sam dla siebie można zrobić. PSA chyba tylko ważne bo fin wpływa na te wskaźniki. No i próby wątrobowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fin blokuje konwersje z T do DHT, więc są to również ważne hormony które powinny zostać zbadane, PSA jest to sprawdzenie czy nie masz raka jądra bo Fin może zafałszować wyniki, w przypadku gdybyś go miał a zacząłbyś brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PSA jest to sprawdzenie czy nie masz raka jądra bo Fin może zafałszować wyniki, w przypadku gdybyś go miał a zacząłbyś brać.

 

Raka prostaty...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija 25 dni brania fina, uboków brak, włosy jak leciały tak lecą, stan na głowie się pogorszył, czekam aż fin się odpali, zastanawiam się nad dodaniem czegoś do kuracji, zastanawiam się pomiędzy CB a saba hydro, co myślicie na ten temat?


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to tylko od ciebie zależy w jaki sposób chcesz potencjalizować kuracje. Na forum raczej nie ma żadnej popularnej metody łączenia dwóch lub więcej leków , która przynosi najlepsze efekty. Takim najbardziej znanym to dodanie duta do fina , a potem może CB , ale są mieszane opinie na temat CB z tego co zauważyłem...Pomyśl też przyszłościowo i finansowo czy narazie będziesz w stanie utrzymać kuracje dodając coś jeszcze i czy chcesz wydawać dodatkowe pieniądze... tak samo przyszłościowo warto coś zostawić na potem jak fin może starci na działaniu i wtedy warto coś dodać , przynajmniej ja rozpocząłem na samym finie i czekam cierpliwie do roku na rezultat , a potem będzie można myśleć co dalej , ale u mnie narazie powoli się rozwija łysienie więc nie panikuje , a ty ciągle narzekasz na wypadanie więc jesteś trochę w innej sytuacji. Musisz obrać odpowiednią strategie walki. Sabę możesz dodać bo jako dodatek raczej się sprawdzi , ale odnośnie samego wypadania to może faktycznie CB na linie włosów bo sam fin najlepiej działa na koronę , a jeśli masz agresywne łysienie to takie połączenie może być strzałem w 10tke. O ducie będzie można pomyśleć po jakimś czasie jak fin teoretycznie może się osłabić z upływem czasu , bądź jak będziesz myślał w przyszłości o przeszczepie i będziesz chciał mieć pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo osób chwali sobie dermarollery jeśli chodzi o odrosty.

Ale i tak nie ma nic lepszego niż jeden antyandrogen wewnętrzny a drugi zewnętrzny. Np fin + polaris/RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, szybka aktualizacja po dwóch miesiącach brania Fina, włosy na języku zdecydowanie się przerzedziły, wiec podjąłem drastyczną decyzję o ścięciu włosów, przy takiej fryzurze wydaje mi się że widać jakiś odrost, jednak może jest to tylko moje zbyt pozytywne podejście, w każdym razie wydaje mi się że kształt czachy jest w miarę ok, nie wyglądam jak ufolud, czego najbardziej się obawiałem. Brak uboków przy braniu Fina, niebawem zastanowię się nad odrzuceniem do kuracji czegoś na przód, ale najpierw zobaczymy jak włosy odrosną, pozdrawiam


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem niezle wyglądasz. Do tego masz zarost więc jeśli w przyszłości musiałbyś na łyso się ściąć to nie będzie to jakoś tragicznie wyglądało, w porównaniu do osób które mają głowę jak jajko i 0 zarostu.

 

Na pierwszych zdjęciach z włosami te zakola wydawały się znacznie większe a na obecnych zdjęciach widać, że są tam włosy, choć mocno przerzedzone.

Ile czasu jesteś na finie i masz może zdjęcia przez ścięciem włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile czasu jesteś na finie i masz może zdjęcia przez ścięciem włosów?

 

Fina zacząłem brać jakoś pod koniec czerwca, niestety zdjęć sprzed ścięcia nie mam bo była to decyzja bardzo spontaniczna


Fin 1mg/dzień

Zoxin Med/2x w tygodniu

BiotynA 5mg/dzień

Cynk 30mg/dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdyby dermatolog okazał się konowałem i próbował wcisnąć Ci na przykład sam Loxon, to naciskaj na receptę na finasteryd. Tylko on z rzeczy, które dermatolog może przepisać, może zaowocować spowolnieniem/zatrzymaniem łysienia androgenowego

 

Znajomy od Kapisiewicza ostatnio usłyszał że ma stosować Loxon co piątek wieczorem Także to co piszesz to racja, jeśli nie przepisze Fina ani nie zbada przynajmiej skóry głowy, jest to imitacja Dermatologa.

 

Haha, wiem, że cytuje stary post z czerwca, ale akurat przeglądam sobie różne tematy i też byłem w tym tygodniu u tego Karpisiewicza w Poznaniu i też mi powiedział, żebym raz w tygodniu stosował Loxon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...