free web hit counter Skocz do zawartości
daymonfreyy

Polskie kliniki - sens przeszczepu bez chemii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

obserwuję forum od jakiegoś czasu i widzę, że generalnie panuje tu wielki pesymizm.

Nasunęło mi się kilka pytań:

1. Skąd nagonka na Kieracha? Rozumiem, że jest b. drogi i ceny pokorju ferudiniego moga niektórych odstraszać, ale w jego galerii widac przypadki, gdzie przy 1500 graftów fajnie odbudowywał linię frontową. Ktoś powie zaczeski - okej, ale przy takim efekcie co jest złego w noszeniu zaczeski?

2. Widziałem wiele postów w stylu "po >4k donor wygląda jak oskubany kurczak, a na nw5 i tak efekt zapałek wbitych w gówno", "bez chemii tylko łeb na łyso, nie ma co się oszukiwać". Gość tutaj wybrał się do rzeźników-techników z turcji, wyciągneli mu 4k przy nw4 i efekty ma naprawdę świetne (bez żadnego fina itd itp):

3. Nie rozumiem też tendencji do odradzania przeszczepu przy nw3 i zminiaturyzowanych włosach, co za problem wrzucić 2k na "kontrowersyjną" linię, a po dwóch latach jak się posypie reszta wrzucić dorzucić kolejną dwójkę-trójkę?

4.Jeśli chodzi o polskie kliniki - czy Przybylski jest rzeczywiście fenomenem? Na forum są dwa przypadki od niego, rzeczywiscie średnie, natomiast na jego filmach na yt efekty są niezłe. Poza tym próbka 2 przypadków jest dość mała, ale rozumiem, na czymś trzeba bazować.

 

Pozdrawiam i życzę przede wszytkim dobrego humoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

obserwuję forum od jakiegoś czasu i widzę, że generalnie panuje tu wielki pesymizm.

Nasunęło mi się kilka pytań:

1. Skąd nagonka na Kieracha? Rozumiem, że jest b. drogi i ceny pokorju ferudiniego moga niektórych odstraszać, ale w jego galerii widac przypadki, gdzie przy 1500 graftów fajnie odbudowywał linię frontową. Ktoś powie zaczeski - okej, ale przy takim efekcie co jest złego w noszeniu zaczeski?

2. Widziałem wiele postów w stylu "po >4k donor wygląda jak oskubany kurczak, a na nw5 i tak efekt zapałek wbitych w gówno", "bez chemii tylko łeb na łyso, nie ma co się oszukiwać". Gość tutaj wybrał się do rzeźników-techników z turcji, wyciągneli mu 4k przy nw4 i efekty ma naprawdę świetne (bez żadnego fina itd itp):

3. Nie rozumiem też tendencji do odradzania przeszczepu przy nw3 i zminiaturyzowanych włosach, co za problem wrzucić 2k na "kontrowersyjną" linię, a po dwóch latach jak się posypie reszta wrzucić dorzucić kolejną dwójkę-trójkę?

4.Jeśli chodzi o polskie kliniki - czy Przybylski jest rzeczywiście fenomenem? Na forum są dwa przypadki od niego, rzeczywiscie średnie, natomiast na jego filmach na yt efekty są niezłe. Poza tym próbka 2 przypadków jest dość mała, ale rozumiem, na czymś trzeba bazować.

 

Pozdrawiam i życzę przede wszytkim dobrego humoru!

 

 

Gość z filmu przed jego nakręceniem nie był całkowicie łysy, był obstrzyżony na zero więc ciężko stwierdzić w jakim stanie były jego włosy poza tym, skąd wiesz że nie łyka chemii? w dodatku na jednym z filmów sam twierdził że używa Minoxa a gdy przestał go stosować włosy się posypały i musiał do niego wrócić. Branie fina polega na utrzymaniu tego co już masz na głowie żebyś właśnie nie musiał robić tych poprawek co rok/dwa, Donor kiedyś się skończy i co wtedy? Tutaj większość jest realistami, a ludzie wchodzą tu bo łysienie im przeszkadza i chcą z tym walczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka kolej rzeczy panuje na forum. Każdy dąży do perfekcjonizmu , a obecnie odnośnie przeszczepów ciężko dostać klinikę trzymającą poziom.Tak samo jak na forum SFD spytasz jakie płatki masz jeść z rana podczas diety to nikt nie chce nic słyszeć oprócz płatków górskich owsianych , napiszesz z góry co zamiast płatków owsianych bo ich nie lubisz to nawet nie uzyskasz odpowiedzi

Według mnie meditravel ma kilka fajnych przeszczepów np. adamz,paweł pegza czy właśnie wyżej wymienione adam bień. Tylko każdy z tych przeszczepów to reklama na yt i polecają te klinike , a ciekawe jak robią takiego szarego człowieczka , który nie chce występować publicznie w filmach. Jest jeden bardzo słaby przypadek meditravel , również reklama , ale ta osoba jest zadowolona z przeszczepu

Odnośnie braku chemii to kwestia indywidualna , utrzymasz rok włosy , może dwa ? Na finie może też czas Ci się wydłuży podwójnie więc może taki jest sens. każdy ma swoje priorytety. Ja się jest jeszcze w mało zaawansowanym stopniu łysienia i zrobić sobie np. na same zakola 1500 graftów , a po 2 latach jechać na kolejny przeszczep i tak kilkakrotnie to taki najmniej optymistyczny scenariusz i tego sam najbardziej się boje. a z każdym nowym przeszczepem rośnie szansa, że Ci jakiś nowy technik zaora donor i tyle z tego będzie dobrego. Według mnie jak ktoś jest jakoś w nw4 to jest najbardziej odpowiedni czas na przeszczep bo zawsze góra mu zostanie , a w razie w dorzuci ostatnie grafty na koronę i z prawie łysego powstaje nowy człowiek z ciekawą czupryną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,

obserwuję forum od jakiegoś czasu i widzę, że generalnie panuje tu wielki pesymizm.

Nasunęło mi się kilka pytań:

1. Skąd nagonka na Kieracha? Rozumiem, że jest b. drogi i ceny pokorju ferudiniego moga niektórych odstraszać, ale w jego galerii widac przypadki, gdzie przy 1500 graftów fajnie odbudowywał linię frontową. Ktoś powie zaczeski - okej, ale przy takim efekcie co jest złego w noszeniu zaczeski?

2. Widziałem wiele postów w stylu "po >4k donor wygląda jak oskubany kurczak, a na nw5 i tak efekt zapałek wbitych w gówno", "bez chemii tylko łeb na łyso, nie ma co się oszukiwać". Gość tutaj wybrał się do rzeźników-techników z turcji, wyciągneli mu 4k przy nw4 i efekty ma naprawdę świetne (bez żadnego fina itd itp):

3. Nie rozumiem też tendencji do odradzania przeszczepu przy nw3 i zminiaturyzowanych włosach, co za problem wrzucić 2k na "kontrowersyjną" linię, a po dwóch latach jak się posypie reszta wrzucić dorzucić kolejną dwójkę-trójkę?

4.Jeśli chodzi o polskie kliniki - czy Przybylski jest rzeczywiście fenomenem? Na forum są dwa przypadki od niego, rzeczywiscie średnie, natomiast na jego filmach na yt efekty są niezłe. Poza tym próbka 2 przypadków jest dość mała, ale rozumiem, na czymś trzeba bazować.

 

Pozdrawiam i życzę przede wszytkim dobrego humoru!

 

 

Gość z filmu przed jego nakręceniem nie był całkowicie łysy, był obstrzyżony na zero więc ciężko stwierdzić w jakim stanie były jego włosy poza tym, skąd wiesz że nie łyka chemii? w dodatku na jednym z filmów sam twierdził że używa Minoxa a gdy przestał go stosować włosy się posypały i musiał do niego wrócić. Branie fina polega na utrzymaniu tego co już masz na głowie żebyś właśnie nie musiał robić tych poprawek co rok/dwa, Donor kiedyś się skończy i co wtedy? Tutaj większość jest realistami, a ludzie wchodzą tu bo łysienie im przeszkadza i chcą z tym walczyć.

 

No właśnie o to mi chodzi, że gość ma fajny efekt, a doboru na uzupełnienie np korony jeszcze starczy. Przy scenariuszu zatrzymania się na nw5 doboru więcej nie potrzeba. Mowil sam, ze nie łyka chemii. No i wlasnie tu jest klucz, ludziom łysienie przeszkadza i chcą walczyć, a mam wrażenie ze od wiekszosci postów tutaj można dostać jedynie depresji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed swoim zabiegiem, jakos w pazdzierniku tak dla hecy rozeslalem swoje zdjecia z zapytaniem o ilosc graftow do wiekszosci polskich klinik w tym tez do Kieracha, oprocz Przybylskiego, z niego akurat jaj nie chcialem sobie robic, ku mojemu zdziwieniu werdykt Polskich "specow" byl praktycznie jednoglosny 1800 graftow, Kierach oszacowal mnie na 1400-1800 graftow, gdybym sie zgodzil na taka śladową ilosc graftow i zrobil zabieg, to bylby faktycznie efekt zapalek wbitych w gówno, za pieniadze porownywalne do Feriduniego, moge z czystym sumieniem stwierdzic ze Kierach to zwykly dzban tak jak reszta Polskich "specow" wykluczajac oczywiscie Andrzeja

 

 

Co do zabawy w przeszczepy bez chemi, moze na chwile to jakos wygladac, kiedy donor zostanie wyczerpany a lysienie postapi pozostanie fryzura na Zidana lub na lyso a reszte uzupelnic mikropigmentacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dandinho, właśnie w tym celu wysłałem film. Gość zachowując zapas w doborze wyglada naprawdę nieźle bez chemii, jeśli dalej się posypie i zatrzyma na NW V ma czym uzupełnić, czy w jego wypadku to bez sensi? Włosów wcale nie ma jak Hiszpan, tylko przeciętny Polak. Pije do tego, czy generalnie da się przy NW V i ok. 6000 graftow uzyskać zadowalający efekt, być może z lekkimi przerzedzeniami, ale daleki od kompletnej łysiny(oskubany donor można przykryć zawsze smp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zalezy ile masz lat . jak 40 i tylko zakola to jest spora szansa ze lysienie nie bedzie tak szybko postepowalo i chemia nie jest obowiazkowa . jak masz 20 czy poczatek 30 i widzisz ze lysiejesz to chemia w wiekszosci przypadkow to jest prawie przymus i to nie jest opinia anonimow z forum tylko opinia najlepszych lekarzy od HT ktorzy widzieli w swoim zyciu niejednego ktory zostal oszpecony bo myslal ze HT wystarczy a po 5 latach za przeszczepem ma lysy placek ktory czesto nie jest zgodny z wygladem naturalnie lysiejacego goscia i po prostu sie wyglada dziwnie. Kazda topowa klinika zaleca branie lekow. Tureckie kliniki o tym nie beda wspominac bo to niewygodna prawda i nie chca staraszyc klientow. Na forum tez jest kilka osob ktore otwarcie przyznaja ze nie brali lekow i lysienie szybciej postepowalo niz mysleli.

 

Gosc z filmu nie jest mlody to raz , dwa ze nie wie czy nie bedzie dalej lysial na koronie a kazdy lekarz odradza robienie przeszczepu na korone jezeli nei bierze lekow i jest sie dosyc mlodym. Jak lysienie tam dalej bdzie postepowalo to taki ubytek po prostu bedzie z kilometra sie rzucal w oczy bo nie bedzie zgodny z naturalnym schematem lysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o Bienia to sytuacja nie jest najgorsza pomimo nie brania lekow, ma zrobiona wysoko linie z zakolami, od nw3 wzwyz, nawet jak wylysieje do spodu, to podejrzewam ze z donoru ktory mu pozostal bedzie mozna zrobic reszte nw z naturalnie wygladajacymi przeswitami prz tej lini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu nikt w takim razie nie mowi: wysoka linia Ala Bien bez leków jest tez możliwa? Wydaje mi się, że wiele osob mających zastrzeżenia do Fina byłoby taka usatysfakcjonowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zalezy od donoru, jesli jest lichy i mocno ograniczony zadna linia nie jest mozliwa, poza tym wiele osob na tym forum uwaza ze jak mieli by miec zakola po przeszczepie to wola sie ogoloic na lyso bo to strata kasy

 

 

wracajac do Bienia te zakola zrobili troche za duze i jedno zakole jest za mocno zjedzone, wedlug mnie nie ciekawie to wyglada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, to już subiektywna sprawa - ale dzięki za dyskusję. A wracając do Przybylskiego - wyjaśni ktoś skąd jego renoma mimo 2 średnich ht na tym forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego ze swoim pacjentom proponuje przyzwoita ilosc graftow, a nie okrojona czy nawet sladowa jak niektore kliniki w Pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...