free web hit counter Skocz do zawartości
daymonfreyy

Mikropigmentacja - efekt zagęszczenia włosów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

co sądzicie o mikropigmentacji celem zageszczenia włosów? Ktoś robił tutaj? Macie jakieś polecone kliniki, po których pigment nie staje się niebieski?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że to wielkie gówno, które włosów nie zastępuje.

 

Jak kuhwa ma mi to zagęścić włosy, skoro to nic innego jak kropki zrobione tatuażem na glacy. A włosy mają mieć kuhwa 1,2 m min. długości.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że nie zastępuje, ale nawet HT jest swego rodzaju „imitacją”. Chodzi o efekt wizualny, mniej widać prześwity i biała skórę głowy przez co włosy wydają sie byc gęstsze, brak wielkiej logiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wołałbym już implanty włosów (ze względu, że realnie zwiększają gęstość/ilość włosów na długości) lub system, niż SMP, ale dla ludzi preferujących oskrobaną glacę SMP jest najlepszym rozwiązaniem i najtańszym, lub w połączeniu z HT kiedy to nie jest w stanie i tak pokryć w miarę gęsto całego obszaru.

 

Choć SMP wykonuje się też przy długich włosach w najbardziej przerzedzonych miejscach (np. czubek głowy/vertex) tyle tylko, ze to jedynie właśnie sprawia, że skóra w tym miejscu jest zacieniowana i mniej łysina/przerzedzenie, kontrastuje z włosami mniej tym samym rzuca się w oczy. Nie mniej jednak nie sprawia to że włosów jest więcej na całej ich długości i że są ogólne objętościowo grubsze jako masa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System włosów to zwyczajnie przyklejana peruka (z naturalnych włosów jak i ze sztucznych) gęsta nawet bardzo gęsta, i częściowa na obszar łysiny lub na całą głowę, a implanty włosów to pojedyńcze sztuczne włosy, które są kotwiczone w skórze.

 

Więcej o implantach włosów tutaj: viewtopic.php?f=27&t=2115 , i tutaj: viewtopic.php?f=27&t=2437


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Dzięki, przecież te implanty zupełnie zmieniają walkę z łysieniem, donor nie jest żadnym limitem. Czemu tu na forum nikt jeszcze z tego nie korzystał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wow! Dzięki, przecież te implanty zupełnie zmieniają walkę z łysieniem, donor nie jest żadnym limitem. Czemu tu na forum nikt jeszcze z tego nie korzystał?

 

Bo nie ma pewnosci czy to się przyjmie to raz, dwa to wypada po jakimś czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od pierwszej podstawowej rzeczy - są to włosy pojedyncze i po jakimś czasie WYPADAJĄ BEZPOWROTNIE + to że nie jest to tani zabieg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zacznijmy od pierwszej podstawowej rzeczy - są to włosy pojedyncze

 

Potrójne też są.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest trwałość takich implantów?

Na ich stronie nie znalazłem potwierdzenia np. tego, że można swobodnie uprawiać sporty z tym w głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym forum z własnej praktyki nikt Ci nie odpowie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że mikropigmentacja to nie taki zły pomysł, bo o atrakcyjności w dużej mierze decyduje linia włosów. Jak ktoś ma odpowiedni kształt czaszki i chce mu się co 2 dni golić całą glacę, to może mieć dobry efekt. Ja osobiście mocno to rozważam, miałem już robione 2 przeszczepy, mam włosy na całej głowie i linię z przodu, ale przerzedzają się i nie chce mi się już walczyć. Rozważam ścięcie na 0 i mikropigmentacje.

 

Taki tatuaż nie jest na stałe, tylko na X lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 ht i nie chce sie walczyc? Bez sensu ht bylo robic. Walka na cale zycie musi byc a nie ,bo mi wie nie chce co to w ogole za podejscie. Zębów tez nie chce sie nagle myc i leczyc niech wypadaja zamienie na implanty?!

Sorry ,ale takie olewajace podejscie mnie irytuje i musialem to napisac


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zabawna odpowiedź AngelOfTheEarth. Przeszczepy były wynikiem mojej słabości i łysienia w młodym wieku, poznałem piękną dziewczynę, która mnie zaakceptowała takim jakim jestem, nawet jak dowiedziała się o przeszczepach i sama zasugerowała bym obcinał się na krótko.

 

Na wiele lat HT pomogło, ale nie mam już donoru po bokach głowy, by dobrze zagęścić całą głowę, a nie chce stosować mi się mikrowłókien. Dla mnie ta walka jest przegrana. Mam dużo włosów na ciele i brodzie, ale z tego co wiem, BHT nie jest pewny i mało kto to robi, a wolałem wydać 400k na mieszkanie. Fin nie wchodzi w grę przez skutki uboczne, minox sam nie zadziała.

 

Uwierz mi, że mocno walczyłem i spróbowałem wszystkiego. Uważam, że najlepszą walką z łysieniem, jest akceptacja swojego wyglądu i ogolenie się na 0. Jeśli ktoś nie ma kiepskiej sytuacji i przeszczepiając 4000 graftów może rozwiązać problem na stałe albo na bardzo długo - jasne, ale sterydy, wcierki są stratą czasu i walką z wiatrakami, do tego mogącą skutkować poważnymi skutkami ubocznymi.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I zabronisz mi się kastrować i robić HT i linie po środku wysokości czoła ? - tak jak lekarze ?

El pelo perfecto o muerte!

 

A jakby baba mi rządziła to bym wykopał na zbity pysk i tyle.

 

I takiego *** ja wierzę, że mocno walczyłeś i że próbowałeś wszystkiego, bo wszystkiego to ja nawet nie próbowałem.

 

A łyse ludzie, którzy nie chcą walczyć niech siedzą cicho.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem na to forum, bo interesuje mnie mikropigmentacja Napisałem tylko swoje zdanie, bo zostałem wywołany do tablicy

 

Jakbym miał pewność, że BHT rozwiązałoby mój problem, to wydałbym 150k pln nawet się nie zastanawiając. Niestety, jestem jebnięty na punkcie włosów tak jak wszyscy ludzie tutaj, ale po 10 latach walki po prostu się odechciało. Kto chce walczyć, niech walczy.

 

3 przeszczepy włosów(1 mały, nie liczę), finasteryd, minoxidil, Ru, szampony, ziołowe wcierki, suplementy, krioterapia, medytacja i inne gówna. Może można coś jeszcze spróbować, np. uciąc sobie jaja i zmienić płeć. Ja podziękuję.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mów za siebie i za tych którzy uważają że są jebnięci na punkcie włosów, bo ja jebnięty nie jestem na tym punkcie, a tylko chcę spełniać swoje marzenia i oczekiwania, nikomu nie szkodzę przy tym ani nikogo do niczego nie zmuszam, natomiast lekarze zmuszają mnie abym nie był szczęśliwy i zadowolony.

 

I zrób sobie te pigmentacje i pokaż na forum jaki jesteś zadowolony (bo jeszcze chyba nikt nie pokazał ani relacji w czasie nie robił), ale nie siej propagandy, że tak trzeba i że to najlepsze jest dla każdego itd.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkodzisz offtopując, razem z moderatorem jakby nie patrzeć. To wy przysrywacie się do mojego postu, bo oburzyłem kogoś tym, że nie chce mi się walczyć i chcę się ściąć na 0.

 

Ktoś już wrzucał zdjęcia, relację zrobię po wykonanym zabiegu.

 

Nie pokażę natomiast jaki jestem zadowolony, bo nie wyślę swojego pięknego uśmiechu, gdyż dbam o prywatność. Wyślę natomiast zdjęcie swojej łysej glacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co chcesz ode mnie albo od moderatora? A to chyba nie jest jakieś dziwne, bo to forum po to jest aby skupiać ludzi którzy walaczą z łysieniem....

 

I ja nie widzę nic dziwnego, ani złego w tym co moderator napisał, i podzielam jego zdanie, a jak się komuś czegoś nie chce i dbać o coś np. o włosy, to niech o zęby też przestanie dbać, bo w końcu i tak na starość raczej je straci i to będzie też walka z wiatrakami i strata czasu i pieniędzy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mów za siebie i za tych którzy uważają że są jebnięci na punkcie włosów, bo ja jebnięty nie jestem na tym punkcie, a tylko chcę spełniać swoje marzenia i oczekiwania, nikomu nie szkodzę przy tym ani nikogo do niczego nie zmuszam, natomiast lekarze zmuszają mnie abym nie był szczęśliwy i zadowolony.

 

I zrób sobie te pigmentacje i pokaż na forum jaki jesteś zadowolony (bo jeszcze chyba nikt nie pokazał ani relacji w czasie nie robił), ale nie siej propagandy, że tak trzeba i że to najlepsze jest dla każdego itd.

 

Nie wiem po co w pewnym stopniu zaśmiecasz to forum i ciągle wypisujesz o swojej kastraci , ale nikogo to zbytnio nie obchodzi bo musisz to pojąć , że 99% tego forum walczy na zasadzie zdrowego rozsądku i chcąc zachować granice pomiędzy skutkami ubocznymi , a efektami w kuracji. Skoro dla większości osób co walczy o włosy nie ma rozwiązania to starają się chociaż w jakiś sposób polepszyć swoją atrakcyjność itp.

 

Do autora to fajnie jakbyś wstawił jakieś zdjęcia itp. bo jeśli jesteś po 3 przeszczepach to chyba nie jesteś w najgorszej sytuacji ? co to były za zabiegi i gdzie wykonane ? Jak decydujesz się na mikropigmentacje to znajdź dobrych specjalistów bo to różnie bywa , czasami te pigmenty zmieniają kolor i zostaniesz z czymś fioletowym na głowie , a dopiero wtedy możesz mieć problem Odnośnie mikropigmentacji to fajnym przykładem jest Waldemar Kasta-raper/prezenter artystyczny KSW , też ma na głowie mikropigmentacje i jakoś nie wygląda to najgorzej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci dlaczego. Bo im bardziej mi czegoś zabraniają i coś utrudniają, to ja tym bardziej jestem z tego dumny i zadowolony, że tak robię. I mówisz, że nikogo to zbytnio nie obchodzi - mylisz się, bo byli na tym forum tacy co strasznie do mnie o to pluli..., ale ja dodam jeszcze taką małą wisienkę na torcie, że forumowicz, który do mnie pluł kiedy napisałem w swoim wątku o tym, że użyłem lekarstwa do kastracji chemicznej, i wielki przeciwnik takich leków, sam teraz stosuje bądź chce stosować estradiol w celu leczenia łysienia. A o lekarzach to nawet nie wspomnę, bo skoro nie interesowałoby ich to to przepisali by mi leki jakie chcę. Ale dobra skończmy ten wątek i poczekajmy na fotki łysej wytatuowanej kropkami glacy i miejmy nadzieję że tusz będzie długo trzymał kolor i nie stanie się szybko niebieski.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nawet nie chodzi o to , ale nie rozumiesz pewnej kwesti bo ty już x lat masz taką kuracje i dla Ciebie jest to coś normalnego i i się do tego przyzwyczaiłeś , a są ludzie , którzy chociaż w jakiś sposób chcą zachować swoją atrakcyjność i próbują różnych form walki z tym , ale nigdy takiej , która by skutkowała ubokami w sferze seksualnej... I dla większości jest to czymś normalnym , a u Ciebie ta granica została już dawno przesunięta , ale po prostu nikogo to nie obchodzi bo każdy walczy na swój sposób i przynajmniej większość osób to nie obchodzi , że ktoś się kastruje itp... Chłop normalnie napisał swoją sytuacje w jakiej jest i zamiast mu poradzić i z ciekawości się dowiedzieć gdzie miał niby te przeszczepy to wypisujesz jakieś bzdety o sobie , które nie mają żadnego przełożenia na temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj nie właź na mnie z bzdetami, bo ja też kiedyś się tu pierwszy raz logowałem, i mi nikt tu nic dobrze nie doradzał. Nawet jeśli chodzi o HT a nie samo leczenie farmakologiczne. I ich racja była słuszna i jedyna do póki się nie wkurwiłem i pewnych rzeczy nie pokazałem np. jeśli chodzi o możliwości HT czy inne rzeczy i łączenie technik.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale co chcesz ode mnie albo od moderatora? A to chyba nie jest jakieś dziwne, bo to forum po to jest aby skupiać ludzi którzy walaczą z łysieniem....

 

I ja nie widzę nic dziwnego, ani złego w tym co moderator napisał, i podzielam jego zdanie, a jak się komuś czegoś nie chce i dbać o coś np. o włosy, to niech o zęby też przestanie dbać, bo w końcu i tak na starość raczej je straci i to będzie też walka z wiatrakami i strata czasu i pieniędzy.

 

To jest temat o mikropigmentacji, gdzie oczekiwałem odpowiedzi związanych z mikropigmentacją, a nie moją niechęcią do stosowania innych zabiegów. Argument o zębach jest idiotyczny, bo bez włosów chodzi pełno ludzi i dla mnie zaczeski, układanie fryzur, smarowanie codziennie czymś głowy i ryzykowanie impotencją, depresją, ginekomastią, insomnią, problemami z pamięcią, nie jest warte włosów na głowie, bo ostatecznie mając włosy, ale mając również zjebane zdrowie i brak libido, nie poprawi jakości życie, wręcz przeciwnie. Kwestia priorytetów, każdy niech robi co chce.

 

Nie będę pisał o swojej wcześniejszej walce i HT, bo to nie ma sensu, nie wrócę do tego. Interesuje mnie tylko mikropigmentacja i chciałbym się coś więcej dowiedzieć od kogoś, kto stosował ją w praktyce. Wydaje mi się, że włosy na całej głowie + mirko, mogą dać ciekawy efekt.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...