free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ziom możesz napisać coś więcej tz. na ile starcza 1g i w jakich stężeniach się to stosuje oraz z czym się to miesza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem w nowym wątku na pytanie tom555:

 

Aby AHK-Cu był efektywny w walce z łysieniem stosuje się stężenia 2,5-5%. Można użyć standardowego pojazdu alkohol/pg/woda, jak również stosować w kremie. Nie mogę stwierdzić na ile komu wystarczy porcja AHK-Cu, wszystko jest zależne od stężenia oraz dawki jaką się będzie stosować, ale mogę powiedzieć na moim przykładzie na jak długo planuję żeby mi wystarczyło: zamierzam stosować tylko na zakola, dlatego będę stosował ~0,5ml 1x dziennie, stężenie jakie zamierzam używać to ok 3%. Po przeliczeniu porcja 10g wystarczy mi na ok 22miesiące kuracji czyli ~50zł miesięcznie.

 

wklejam obszerne badanie:

http://www.dermoday.com/dosyalar/1277308389.pdf

 

oraz link z zagranicznego forum gdzie toczyła się dyskusja na temat AHK-Cu:

http://www.hairlosstalk.com/interact/vi ... 14#p632714

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stosuje od około 2 tygodni w kremie w stężeniu 3,3% czyli 3,3g na 100g ogólne kremu

pierwsze uwagi: krem koloru intensywnie niebieskiego, wchłania sie świetnie,nic nie szczypie ,uboków nie wyczułem żadnych


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Właśnie na Twoją odpowiedź Majette czekałem na poprzednim forum. Sam jestem zainteresowany ale boję się podrażnienia skóry związanego z 5% roztworem (za Dr. Pickardem).

 

Co z niebieskim dość intensywnym kolorem - nie odbarwia skóry oraz włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedz. Na dzień dzisiejszy wziąłbym 7g. Może zwiększę zamówienie później. Ale na bank to te 7g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam!

 

Właśnie na Twoją odpowiedź Majette czekałem na poprzednim forum. Sam jestem zainteresowany ale boję się podrażnienia skóry związanego z 5% roztworem (za Dr. Pickardem).

 

Co z niebieskim dość intensywnym kolorem - nie odbarwia skóry oraz włosów?

 

ja coprawda stosuje 3,33% bo podzieliłem swoje 10g na 3 równe porcje ale nie czuję żadnego podrażnienia, kompletnie, nie barwi skóry,stosuje go w kremie ,wchlania sie swietnie. Pickard w swoich produktach stosuje zupelnie inne peptydy miedzi,ahk-cu ma w kremie zupelnie inny kolor niz folligen


moja kuracja: mezoterapia igłowa 1x tyg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dr. Pickard stosuje przypadkowe peptydy miedzi. Samego AHK-Cu jest w nich znikoma ilość/bądź żadna.

 

Czyste AHK-Cu ma bardzo intensywny niebieski kolor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zasady przechowywanie i przyrządzania AHK-Cu są też tak restrykcyjne jak RU? Trzeba przechowywać w lodówce i przyrządzać co tydzień?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A zasady przechowywanie i przyrządzania AHK-Cu są też tak restrykcyjne jak RU? Trzeba przechowywać w lodówce i przyrządzać co tydzień?

 

Nie, tutaj na szczęście wygląda to zupełnie inaczej. Kupując 5g kremu zrobisz sobie z tego 100g kremu nrf 5%(w badaniach wyszło, że 2.5% ahk cu już działa, ale moim zdaniem , żeby coś więcej zdziałać i liczyć na odrosty min 5% powinno być). Z tego co się dowiedziałem, taki gotowy krem należy przechowywać w lodówce, jeżeli są dodane konserwanty a domyślam się, że każdy je dodaje, żeby jak najdłużej cieszyć się z kremu, to spokojnie kilka miesięcy powinien być dobry:).


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóżmy, że sześciomiesięczna (czy dłuższa) kuracja peptydami miedzy przyniesie jakieś tam odrosty. Czy jest możliwe ich utrzymanie stosując tylko blokery? Czy raczej będzie, jak po minoxie, po kilku miesiącach wszystko poleci w kosmos... wiem że jest to pytanie z kategorii "sprawdź na sobie"... ale może ktoś już się zetknął z tym problemem na innych forach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię, od tak na to pytanie odpowiedzieć, gdyż nie spotkałem się z takim przypadkiem jeszcze, żeby ktoś, kto miał efekty zrezygnował z AHK-cu. Moim zdaniem, jeśli coś działa nie powinno się eksperymentować z porzuceniem tej rzeczy, chyba że wystąpią skutki uboczne, ale to już inna sprawa.

Również czytałem gdzieś, że AHK-cu działa na zasadzie , że po odstawieniu można utrzymać włosy blokerami, ale osobiście nie chciałbym się o tym przekonywać, gdyż uważam, że kuracja AHK-cu nie jest tak droga jakby się mogło wydawać(załóżmy że5g=5% na 100 g kremu, które by wystarczyło na same zakola 6-8 miesięcy to koszt około 80-90 zł na miesiąc a efekty mogą być naprawdę widoczne w porównaniu do placebo typu folligen/tricomin)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nie, tutaj na szczęście wygląda to zupełnie inaczej. Kupując 5g kremu zrobisz sobie z tego 100g kremu nrf 5%(w badaniach wyszło, że 2.5% ahk cu już działa, ale moim zdaniem , żeby coś więcej zdziałać i liczyć na odrosty min 5% powinno być). Z tego co się dowiedziałem, taki gotowy krem należy przechowywać w lodówce, jeżeli są dodane konserwanty a domyślam się, że każdy je dodaje, żeby jak najdłużej cieszyć się z kremu, to spokojnie kilka miesięcy powinien być dobry:).

 

 

Wcale nie trzeba używać wyższych dawek żeby liczyć na odrosty, aczkolwiek im wyższa dawka tym wiadomo że efekty powinny być wyraźniejsze. Ale są osoby dla których już 2,5% może przynosić wystarczająco dobre efekty, najważniejsze żeby po prostu nie stosować stężeń niższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie trzeba używać wyższych dawek żeby liczyć na odrosty, aczkolwiek im wyższa dawka tym wiadomo że efekty powinny być wyraźniejsze. Ale są osoby dla których już 2,5% może przynosić wystarczająco dobre efekty, najważniejsze żeby po prostu nie stosować stężeń niższych

 

Nie twierdzę, że tak nie jest, bo wiadomo , ze jak na kogoś dobrze podziała to i 2.5% będzie działać i bedą odrosty, ale nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem. Zazwyczaj 5-10% stosują i mają super efekty, w sumie minox 2% też podziała na kogoś i będzie miał odrosty, bo i to stężenie ma działać, ale stosuje większość 5%, po prostu jest większa szansa na odrost wtedy i podobnie podchodzę do tego z AHK:) Wiem, z własnego doświadczenia, żeby z tym walczyć i móc wygrać to trzeba jednak przywalić mocniej;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Toba, tylko w przypadku takich środków jak AHK-Cu dochodzi także sprawa ceny bo do tanich nie należy, ale jeśli ktoś może sobie pozwolić to jak najbardziej 5% jest wskazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie zamawiasz kremu tylko robisz sobie sam to obliczyłem, że na same zakola stosowanie AHK cu 5% to koszt około 80 zł. Myślę, że to jest nic w porównaniu do innych rzeczy, które tak naprawdę nic nie dają a tutaj masz pewne, bo wiesz co masz i ile:)

Dodajesz do tego RU 3% - w moim wypadku też 1g wystarcza na 1-1.5 miecha to koszt podobnie będzie więc razem 160 i do tego dodajesz ASC- koszt koło 20- 30 zł i masz kompletną kurację. W sumie wyjdzie Ci około 200 zł i powinno to zahamować łysienie na lata a w teorii dać jeszcze sporo odrostów- pomyślmy i przyznajmy sami, ile kasy wydaliśmy na rzeczy, które nic nie dały i z ubokami trzeba było walczyć w różnych sytuacjach, a tutaj można sprawdzoną kuracje dostać za 200 zł, która w wielu przypadkach musi pomóc;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą jak najbardziej zgadzam mówię tylko, że różnie ludzie podchodzą do tych spraw dla niektórych te 80zł dodatkowo to spory wydatek, dlatego jeśli ktoś bardzo zwraca uwagę na wydatki i nie może sobie pozwolić, to wcale nie jest powiedziane że musi stosować duże stężenia żeby mieć efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z walkąz łysieniem trzeba się liczyć z kosztami i to nie małymi;/. W sumie kurację to i za 50 zł można mieć typu fin,keto,minox , ale wiadomo na jaką liczbę osób taka kuracja działa bez uboków;/

Ale tak, wiem bardzo dobrze co masz na myśli i też się zgodzę, lepiej spróbować i stosować 2.5% niż nic, też się liczę z każdym groszem, bo za wiele na te włosy wydaje, ale też jestem zdania , że to wciąż mniej niż przeszczep i łatwiej utrzymać niż później odzyskać;) Poza tym pieniądze są i ich nie ma i dalej są a o włosach tylko można napisać są i i ich nie ma;/

 

+ Właśnie jeszcze chcę dodać coś o tym stężeniu AHK-cu dlaczego 5% a nie 2.5%, bo mi się przypomniało ;d. Chodzi o to, że 2.5% należy używać 2x dziennie a 5% 1x dziennie, żeby były dobre efekty, stąd też nie było sensu, żebym stosował 2.5% 2x dziennie, bo i tak wystarczająco kremów w mojej kuracji będzie:)

Jednak zaznaczam też, że 100x lepiej stosować 2.5% AHK-cu niż jakieś wszystkie wzięte folligeny/tricominy, bo nawet przy takim stężeniu 1x dziennie plus dobry bloker i można mieć przy odrobinie szczęścia zadowalające efekty, jedynie badania ludzi na pewnym forum wykazały to co napisałem wyżej;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście wrzucić jakieś linki do ciekawych materiałów o AHK-Cu: jakieś pozytywne historie, zasadę działania lub cokolwiek interesującego? O ile oczywiście macie coś "pod ręką"

Nie mam za wiele czasu by wyszukać wiarygodne informacje, jak pewnie wielu ludzi. A mogło by to pomóc w zebraniu chętnych do zamówienia.

Sam poważnie zastanawiam się nad wzięciem dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną to najlepsze badanie masz podane w pierwszym poście Odnośnie osób które chwaliły AHK, to na prywatnym forum było sporo takowych, ale teraz jest zamknięte, mnie bardzo zachęca fakt praktycznie żadnych skutków ubocznych i to że z czasem nie spada jego efektywność, jak w przypadku minoxidilu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się starzeję i zwyczajnie nie zauważyłem tego postu. Dzięki i sorki za zaśmiecanie głupimi pytaniami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virusek akurat na ahk cu możesz się pisać śmiało, pomaga na odrost w wielu przypadkach a w większości zachodzą widoczne zmiany , które potwierdzają Ci, którzy używają:) Polecam używanie 5% 1 x dziennie wraz z mocnym blokerem typu RU/Rum czy CB. Wtedy jest największe prawdopodobieństwo nie tylko zatrzymania , ale też sporego odzyskania włosów...

 

P.S. Witam na forum, wreszcie wszedłeś, bo dawno już Ci pisałem o nim , ale pewnie przez te ciężkie studia czasu nie było;)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki - właśnie mi się coś przypomniało. Czy spotkaliście się (lub czytaliście) z problemem iż po użyciu peptydów miedzi wychodziła komuś opryszczka?

 

Kilka lat temu stosowałem krótko (4tyg) Folligen lotion i przez 4 tygodnie dostałem 4 razy opryszczkę na wargach - w różnych miejscach. Pamiętam że zarzuciłem stosowanie po tym okresie i problem ustąpił. Słyszeliście o czymś podobnym? Nie chciałbym wtopić z AHK-Cu jeśli to faktycznie było skorelowane :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie jest to praktycznie niemożliwe, peptydy miedzi działają regenerująco na skórę...

 

poza tym zawsze możesz swoją porcję komuś odsprzedać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zadam głupie pytanie ale nie znalazlem konkretnej odpowiedzi, z tego co popyrałem AHK-Cu to peptydy miedzi ?

W czym są lepsze od stosowanych już na forum ?

Jakie pozytywne efekty powinny/mogą wystąpić?

 

Ps. Narazie to nie problem narazie ale po wpisaniu AHK-Cu szukajka na forum nic nie wyszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...