free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy czystość 98.11% jest wystarczająca w przypadku AHK-Cu ?

 

Tak,

 

ale wiadomo że im wyższa tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiecie gdzie można kupować ahk-cu w Polsce?? Bo u nas to tylko Folligen który zawiera losowe peptydy które tylko w bardzo malutkim stopniu pomogą, a produkt Tricomin to śmiech, mniej jak 1% mnie nie rajcuje..... Osobiścvie chciałbym stosować przynajmniej 3%. Z tego co widzę większość kupuje zza granicy ciekawe czy w Polsce też mamy. A może w sklepiku forumowym http://www.edt.com.pl/reschem/ kiedyś będzie taka oferta?? np. z gotowym produktem do stosowania?


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiecie gdzie można kupować ahk-cu w Polsce?? Bo u nas to tylko Folligen który zawiera losowe peptydy które tylko w bardzo malutkim stopniu pomogą, a produkt Tricomin to śmiech, mniej jak 1% mnie nie rajcuje..... Osobiścvie chciałbym stosować przynajmniej 3%. Z tego co widzę większość kupuje zza granicy ciekawe czy w Polsce też mamy. A może w sklepiku forumowym http://www.edt.com.pl/reschem/ kiedyś będzie taka oferta?? np. z gotowym produktem do stosowania?

 

Ziom bodajze wspominal , ze probowal dostac po pieniadzach to AHK, ale nie ma takiej mozliwosci. Niestety obecna cena do osiaganych efektow nie jest w ogole oplacalna stad tez nie posiada tego w sklepie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli tylko zamówienia zza granicy, a szkoda osobiście jestem już tak zmęczony walka z tym problemem że kurwica mnie strzela ;P zatrzymać to świństwie jest w miarę prosto ale zapewnić odrost niewykonalne. Co roku obiecują nam koniec problemów i nic....... Ile było tekstów o rozwiązaniu problemu łysienia choćby o prostagladynie że już maja że już koniec łysienia i znowu cisza..... a z AHK-cu to też parodia czemu ktoś nie zrobi po prostu minoxidilu 5% z ahk-cu 3% (który jest blokerem alfareduktazy) + hmmm procyjanidyny b2 w jednym preparacie w pojeździe nanosomowym i by grało...... załamka


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHK-Cu, GHK-Cu są drogie, niewspółmierne do ewentualnych efektów. Poza tym, w badaniach in vitro wykazali iż trzeba trafić idealnie ze stężeniem, ponieważ zbyt wysokie/niskie stężenia w obrębie mieszka włosowego nie dawały żadnych efektów - pytanie jak to zrobić? Według mnie nierealne....

 

Dużo mówią w internecie, ale mało z tego wychodzi. Co do PGD2, PGE2 to również nie było tak kolorowo - dużo rzeczy wypłynęło gdy już testowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgodnie z badaniami cząstkowymi FDA stężenie 2,5% było ok, wiec trzeba by zrobić krem o takowym stężeniu z dobrym pojazdem, co do prostagladyny d2 to najlepiej zamęczyć przekaźnik GPR44, a nie nie sam PGD2, leki miały wejść lada chwila ale cisza jak makiem zasiał, a kremu typu Voltaren żel boje się stosować ze względu na uboki typu wypadanie włosów ;P już mi łeb pęka z czytania o łysieniu, którego od stuleci nauka nie może pokonać.....


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zgodnie z badaniami cząstkowymi FDA stężenie 2,5% było ok, wiec trzeba by zrobić krem o takowym stężeniu z dobrym pojazdem, co do prostagladyny d2 to najlepiej zamęczyć przekaźnik GPR44, a nie nie sam PGD2, leki miały wejść lada chwila ale cisza jak makiem zasiał, a kremu typu Voltaren żel boje się stosować ze względu na uboki typu wypadanie włosów ;P już mi łeb pęka z czytania o łysieniu, którego od stuleci nauka nie może pokonać.....

 

W okresie największej utraty włosów czytałem przez średnio 7-8 godzin dziennie i nie ogarnąłem pewnie nawet cząstki tego. Były dni gdy czytałem od świtu do zmierzchu... Problemem z PGD2 jest fakt iż może być on korzystny jedynie dla osób chcących powstrzymać dalszy postęp łysienia. Ponieważ manipulacja tym przekaźnikiem uniemożliwia praktycznie uzyskanie odrostów, także jest to miecz obusieczny ; )

 

Szczerze mówiąc przeglądanie forów typu HLH, HLT jest mało miarodajne - mnóstwo bełkotu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu czytałem o gościu z zagranicznego forum stosującym volaten żel osiągną odrost włosów, ale stosował jednocześnie minox i finasteryd wie ciężko powiedzieć czy to od tego.... Powiem Ci tak jak mam czas to cały czas czytam o łysieniu, ale z kilka godzin dziennie się uzbiera, męczy mnie to że nic z tego nie wynika, nie umiem sobie poradzić z tym problemem mam jakąś wiedzę ale to stanowczo za mało, stosowałem już chyba wszystko fin, minox keto, peptydy (foligen) nawet krótko trcomin (akk-cu) ale barwnik w tym preparacie mnie uświadomił że stężenia są znikome.... i nie wiem czy dzisiejsza nauka nie chce sobie z tym poradzić czy nie umie.... chodź skoro chcą klonować człowieka, a nie umieją poradzić sobie z marnym włosem to zastanawia mnie czy rzeczywiście chcą.....


AKTUALNA KURACJA:

Zewnętrznie: Kirkland 5%, Ketoxin Forte, Nizoral 2%, Derma Roller 1,5mm, Peptydy Miedzi.

Wewnętrznie: Wódka 40%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja jeszcze dodam - szczelnie zamknięte w zamrażalce w pojemniku, niestety miałem 0,15g w papierku (odmierzone w aptece) i szlag trafił, w sensie zrobiła się maź z tego...

 

Czy chodzi o długoterminowe przechowywanie czy o krótkoterminowe również ?

Sprzedawcy AHK zalecają przechowywanie w temp. 2°C - 8 °C .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś czas temu czytałem o gościu z zagranicznego forum stosującym volaten żel osiągną odrost włosów, ale stosował jednocześnie minox i finasteryd wie ciężko powiedzieć czy to od tego.... Powiem Ci tak jak mam czas to cały czas czytam o łysieniu, ale z kilka godzin dziennie się uzbiera, męczy mnie to że nic z tego nie wynika, nie umiem sobie poradzić z tym problemem mam jakąś wiedzę ale to stanowczo za mało, stosowałem już chyba wszystko fin, minox keto, peptydy (foligen) nawet krótko trcomin (akk-cu) ale barwnik w tym preparacie mnie uświadomił że stężenia są znikome.... i nie wiem czy dzisiejsza nauka nie chce sobie z tym poradzić czy nie umie.... chodź skoro chcą klonować człowieka, a nie umieją poradzić sobie z marnym włosem to zastanawia mnie czy rzeczywiście chcą.....

 

Wg mojej opinii zdecydowanie nie chce sobie poradzić, przykre fakty są takie, że obok raka, łysienie to największy biznes w medycynie wyzyskujący zdesperowanych facetów (głównie). Myślę, że gdyby chcieli już dawno opatentowali by i wypuścili na rynek coś skutecznego i w dodatku mało szkodliwego. Przy obecnej sytuacji jedno nakręca drugie, bierzesz jakiś specyfik który ledwo co pomaga, ale pomaga, przy okazji rujnuje inne sfery zdrowia/życia i sięgasz po kolejne gówno by leczyć się na coś z czym wcześniej nie było problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jest. Finasterydem rozregulowałem sobie fazy snu, na co musiałem brać inne tabletki. Olałem włosy i naprawiłem sen. Potem jak zobaczyłem jak wyglądam prawie łysy, to się przestraszyłem i wziąłem dutasteryd, który tak bardzo zepsuł mi sen, że musiałem brać jeszcze mocniejsze leki ze skutkami ubocznymi, które przypominały działanie antyandrogenów, a że stosuję Ru, to zacząłem je o to obwiniać. Dopiero ostatnio doszedłem, że zamulało mnie jednak głównie od tych tabletek. Takie to życie łysiejącego; leki, skutki uboczne nie wiadomo potem od czego. Człowiek funkcjonuje często jak ciężko chory, chociaż de facto jest zdrowy. Jak sobie pomyślę ile cennego życiowego czasu straciłem przez to, to jakbym mógł się cofnąć w czasie o te kilka lat, to pewnie wybrałbym maszynkę lub system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sen jest bardzo dobry peptyd epitalon i ibu mk677 czy jakoś tak (tego drugiego nie pamiętam dokładnie nazwy). Ludzie po tym śpią jak dzieci, a ma też inne benefity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat na temat mk-677 (Ibutamoren) mogę się wypowiedzieć bo stosuję. To nie jest żaden peptyd tylko mimetyk. Peptydy to shit ze względu na to, że są to duże struktury molekularne i mogą powodować szereg pobocznych działań.

Mk-677 zostało tak stworzone aby działać selektywnie (stąd też często środek ten zalicza sie do SARM, co jest błędem).

Mk-677 powoduje zwiększoną produkcję twojego włąsnego GH i IGF-1 dlatego nie jest możliwy shutdown, nie potrzeba też robić odbloku.

Zalety - takie jak przy stosowaniu iniekcyjnego growth hormone.

- Lepsza regeneracja

- Lepszy sen (ale uwaga tu skutek uboczny mk-677, niektórzy ludzie mają bardzo zryte sny. W dodatku sny te bardzo dobrze się pamięta następnego dnia)

- Włosy i paznokcie rosną jak szalone

- Można na tym zbudować trochę mieśnia przy odpowiedniej diecie, ale najważniejszy jest fakt, że nasila się lipoliza (spalanie tłuszczu)

- środek ten jest super żeby robić recomp i jako anty-aging.

- Nie jest to substancja która zdziała cuda po 4-6 tygodniach. Wymagana jest dłuższa suplementacja min 6 miesięcy.

 

Jak będę miał chwilę to podlinkuje badania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odgrzebuję stary temat z nadzieją, że ktoś pomoże

Właśnie doszła do mnie paczka z tym:

https://goo.gl/ajJfmY

jest to roztwór AHK-Cu, zalecane dozowanie to 2.5% - 5%. Z tego co czytam, większość osób kupowała raczej peptydy w formie proszku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Odgrzebuję stary temat z nadzieją, że ktoś pomoże

Właśnie doszła do mnie paczka z tym:

https://goo.gl/ajJfmY

jest to roztwór AHK-Cu, zalecane dozowanie to 2.5% - 5%. Z tego co czytam, większość osób kupowała raczej peptydy w formie proszku?

 

Jak te peptydy malenac z tego ebaya działaja?

Z tego co widze to tam jest 15 ml 100% za 23 $ wiec wg moich szybkich wyliczeń masz 300 ml 5% jak to rozdzeińczysz, wiec wychodzi mega tanio, juz nie jak tu wcześniej pisali 50 zl miesiecznie. Tylko jesli by sotosowac 5% raz dziennie po 1 ml to wydzie jakieś 100 zł kuracji ale na cały rok. Nie mam racji?

 

Drugie pytanie do wszystkich - zauważył ktoś może podczas stosowania peptydów jakieś cofnięcie siwienia włosów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można moją opine brac pod uwage bo nie łysieje znacznie i nigdy nie brałem niczego mocniejszego, ale teraz widze ze odstawiajac AHK-Cu wlosy zaczely mi bardziej wypadac i zakola sie odnowiły, wiec zamowie sobie jeszcze flaszeczke

 

Ale czad poprzedniego posta w tym temacie pisalem dokladnie rok temu gdzie mowilem ze flaszeczka wystarczy na cały rok :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@JayBravura w jakim pojeździe używasz i w jakim stężeniu?

Z góry dzięki za odp i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można to łączyć.z minoxem? Myślisz że nadaje się pojazd z minoxa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...