free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A czy te peptydy dzialają też na osoby, którym włosy wypadły nie z powodu androgenowego?

 

Ja w sumie całkiem sporo włosów odzyskałam, a miałam takie, że ledwo przykrywały skórę. Ciężko z odrostem, odrastają już chyba 4 rok!, a nadal wszystko nie zarosło . U mnie prawopodobnie odrost jest spowolniony przez leki - nie ma możliwości odstawienia. Myślicie zatem, że tepeptydy, to dobre rozwiązanie?

 

Koszt chyba ogromny, ile impreza kosztuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Peptydów tych praktycznie w Polsce jeszcze nikt nie stosuje. Peptydy miedzi są dostępne w folligenie, ale to nie są te AHK, tylko przypadkowe które nie mają wpływu na łysienie, oraz w tricomin, z tym że w tricomin jest ich minimalna ilośc ok. 0,17%, a żeby były skuteczne trzeba stezenia conajmniej 2,5%...

 

Cena jest obecnie 30$/g

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdzę, że tak nie jest, bo wiadomo , ze jak na kogoś dobrze podziała to i 2.5% będzie działać i bedą odrosty, ale nie spotkałem się jeszcze z takim przypadkiem. Zazwyczaj 5-10% stosują i mają super efekty

 

Mógłbyś podać jakieś linki do osób, które miały te super efekty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nawet jakbyś dostał link to nie byłbyś w stanie ich obejrzeć bo były to osoby z prywatnego forum... Tam ludzie chętnie wymieniali się informacjami, oraz pokazywali efekty/lub ich brak i naprawdę spora grupa osób chwaliła sobie AHK-Cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nawet jakbyś dostał link to nie byłbyś w stanie ich obejrzeć bo były to osoby z prywatnego forum... Tam ludzie chętnie wymieniali się informacjami, oraz pokazywali efekty/lub ich brak i naprawdę spora grupa osób chwaliła sobie AHK-Cu

 

ziom1990,

są na tamtym forum ludzie, którzy odzyskali linię włosów( z postrzępionej) ?

Mam dosyć duże zakola, ale one jeszcze by uszły, gdyby nie to, że nie mam już linii włosów, tylko jakieś postrzępione g..no

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Ci powiedzieć jak będzie działał na Ciebie dany specyfik. Też mam zakola i mam nadzieje że właśnie AHK-Cu pomoże mi odbudować dobrą linię włosów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę Ci powiedzieć jak będzie działał na Ciebie dany specyfik

 

Pytałem czy AHK ma w ogóle taką potencjalną zdolność, a nie czy będzie działał akurat w moim przypadku. Ale skoro też masz nadzieję na odbudowanie linii, to wnoszę, że ludzie z prywatnego forum mieli w tym zakresie jakieś efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie tylko z prywatnego forum, ale na HLH oraz HLT też to stosują.

 

matekk na takie pytanie to nie za bardzo można dać jakąkolwiek wypowiedź. Mogę gdybać ale tylko w swoim przypadku bo wiem na czym stoję i jak chcę przeciwdziałać łysieniu. Nie jestem Tobą. Nie wiem jak wygląda Twoja 'postrzępiona linia włosów', mogę Ci jedynie powiedzieć że AHK-Cu działa, stymulująco, przeciwzapalnie, oraz odwraca proces apoptozy (co mnie najbardziej przekonuje do niego)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
...odwraca proces apoptozy (co mnie najbardziej przekonuje do niego)

 

Odwraca fibrozę/włóknienie (ang. fibrosis) czyli proces degradacji tkanek wokół mieszka włosowego, polegający na gromadzeniu się nadmiernych ilości kolagenu w tkankach.

W skutek czego mieszki pozbawione są dostępu do substancji odżywczych, otoczone "zwyrodniałą" tkanką.

 

Dla porównania typowe leki przeciw łysieniu, jak: finasteryd, dutasteryd, RU58841, minoxidil, nie odwracają fibrozy i dlatego AHK-Cu jest tak unikalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli wprowadzałem ludzi w błąd z tą apoptozą? Jestem prawie pewny że czytałem o tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AHK-Cu zapobiega apoptozie, natomiast odwraca fibrozę/włóknienie oraz ma działanie przeciwzapalne i stymulujące.

 

Co do apoptozy: http://www.hairloss-reversible.com/discus/messages/1/3736.html

 

w jakim stopniu zapobiega apoptozie i w jakim stopniu odwraca fibrozę/włóknienie - bo trzeba uważać żeby to nie był zwykły chwyt marketingowy, bo jeśli zapobiega i odwraca w np. 2 % to znaczącej roli to nie odgrywa, ale zawsze mogą napisać DUMNIE I REPREZENTATYWNIE że ZAPOBIEGA I ODWRACA. Zgodzicie się ze mną ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

w jakim stopniu zapobiega apoptozie i w jakim stopniu odwraca fibrozę/włóknienie - bo trzeba uważać żeby to nie był zwykły chwyt marketingowy, bo jeśli zapobiega i odwraca w np. 2 % to znaczącej roli to nie odgrywa, ale zawsze mogą napisać DUMNIE I REPREZENTATYWNIE że ZAPOBIEGA I ODWRACA. Zgodzicie się ze mną ?

 

Głupotę piszesz, tego się tak nie określa, to nie jest gra komputerowa z poziomem trudności. Widzę że strasznie chcesz znaleźć powód dla którego tego nie kupować, dlatego Ci mówię że lepiej jak poczekasz i my najpierw zobaczymy jakie będą efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupotę piszesz, tego się tak nie określa, to nie jest gra komputerowa z poziomem trudności. Widzę że strasznie chcesz znaleźć powód dla którego tego nie kupować, dlatego Ci mówię że lepiej jak poczekasz i my najpierw zobaczymy jakie będą efekty

 

No właśnie nie, popatrz na te wszystkie reklamy w tv. Przykład pierwszy lepszy to krem przeciwzmarszczkowy - "zapobiega starzeniu się skóry" - ale pokaż mi której kobiecie w wieku 40 lat zapobiegł temu starzeniu się skóry. Tak samo jest z tym sławnym DX2 - może i ma składniki co zapobiegają łysieniu - ale to że w warunkach klinicznych dane składniki tego szamponu wykazują w jakimś tam stopniu działanie przeciw "łysieniu", w praktyce nie oznacza że zacznę go stosować i już nie ma problemu, tak jak to mówią w reklamie. Czysta analogia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko że tam jest komercja, a tutaj sam tworzysz środki które będziesz stosował w dawkach które w badaniach rzeczywiście wykazywały dobre efekty.

 

Pokażę Ci to na przykładzie TRICOMIN, który też zawiera w swoim składzie AHK-Cu. A więc badani były już w 2 fazie testów, używali stężeń wyższych niż 1% i okazało się pomocne w walce z łysieniem, tylko co zrobiła firma produkująca TRICOMIN? Zastosowała w swoim środku stężenie 0,17% które nie ma kompletnie wpływu na proces łysienia? A dlaczego tak zrobiła? Bo takowe firmy komercyjne wcale nie chcą żebyś zatrzymał swoje łysienie, chcą na Tobie kosić kasę jak najdłużej, a że dochodzi także problem efektów ubocznych, przy AHK praktycznie zerowy, ale gdyby 1 osoba na 1 000 000 zgłosiła takowy problem to jest duże prawdopodobieństwo że firma by upadła, dlatego stosują tak małe stężenia (chyba że jest to wielomiliardowa firma jak merc od propeci, która jest w stanie się wybronić za duże pieniądze, a że jest to jedyny środek o takim działaniu zatwierdzony przez FDA i tak łatwo dostępny to wiadomo że zawsze znajdą się następne miliony osób które będą to stosować).

 

Mam nadzieję że opisałem to zrozumiale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe tu już sobie trochę dopowiedziałeś z tym wybronieniem przez wielomiliardowego mercka, bo jeśli by był środek co rzeczywiście pomaga na łysienie, to na pewno ktoś by to wykorzystał, a jeden przypadek na pewno by nie doprowadził do jego upadku. No ale jedno jest pewne sprawa jest trudna, zawiła i wielopłaszczyznowa, którą można skwitować w kilku słowach - chu*nia z grzybnią - bo jak sam o swoją dupe ktoś nie zadba to faktycznie inni tego nie zrobią. Przykład to Propecia gdzie dopiero ostatnio dodali do ulotki trwałe zmiany (ktoś mi to na forum tu powiedział -sam tego nie widziałem). Wcześniej tego tam nie było - pytanie czy specjalnie to zataili czy po prostu nie dopatrzyli w badaniach... Ogólnie można to porównać do sytuacji z obowiązkowymi szczepieniami. Każdy mówi nikt nic nie wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GHK-Cu nie ma żadnego wpływu na proces łysienia wiadomo że są różne peptydy ale z obecnie znanych, przebadanych i mogących nam pomóc w walce z łysieniem są właśnie AHK-Cu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany zamówieniem, ale mam trochę wątpliwości. Przede wszystkim, czy absolutnie konieczne jest stosowanie AHK-Cu codziennie? Mam taki tryb życia, że myję włosy co drugi dzień, do tego używam nanogenu na koronę (tam chciałbym stosować AHK-Cu).

 

Czy stosowanie 5% AHK-Cu co drugi dzień ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że raczej codziennie, co drugi dzień ni będzie miało jako tako znaczącego wpływu na proces łysienia, co najwyżej na regenerację skóry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wiadomo czy można AHK mieszać z Ru i ASC w pojeździe z Emu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiadomo... Trzeba eksperymentować, ja osobiście będę mieszał z latanoprostem lub stosował jako pojedynczy składnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest realizowane. Następne pewnie za pół roku Ale może ktoś Ci odsprzeda część

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...