free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiadomo... Trzeba eksperymentować, ja osobiście będę mieszał z latanoprostem lub stosował jako pojedynczy składnik

 

Ja też uważam że może to być zarówno wygodne jak i skuteczne rozwiązanie ponieważ peptydy ponoć poprawiają skuteczność stymulatora, bynajmniej minoxidilu, nie wiem jak w przypadku Lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde znalazłem tylko informację że AHK wzmacnia działanie minoxidilu poprzez nałożenie go kiedy minoxidil wyschnie. Czyli co nie można ich stosować razem ? W moim przypadku byłby Latanoprost zamiast Minoxa. Pytam bo bez sensu byłoby stosować najpierw Lat na bazie aloholu a później to samo z AHK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde znalazłem tylko informację że AHK wzmacnia działanie minoxidilu poprzez nałożenie go kiedy minoxidil wyschnie. Czyli co nie można ich stosować razem ? W moim przypadku byłby Latanoprost zamiast Minoxa. Pytam bo bez sensu byłoby stosować najpierw Lat na bazie aloholu a później to samo z AHK.

 

Nie wiadomo jak będą reagować w jednej wcierce... ale możesz próbować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś ziomu że narazie bedziesz używał tradycyjnego pojazdu alk/pg/woda, czy krem nie byłby lepszym rozwiązaniem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie byłby, ale ja już używam jeden krem (ASC-J9), a że mam ograniczoną ilość czasu jaką mogę poświęcić to nie mam innego wyjścia, a kremy mogę stosować tylko na noc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, czy ktoś się skarżył na efekty uboczne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takowym nie odczuwam, wątpię żeby przy AHK takie wystąpiły, ewentualnie niedobory cynku w organizmie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja takowym nie odczuwam, wątpię żeby przy AHK takie wystąpiły, ewentualnie niedobory cynku w organizmie....

 

Jaki cynk najlepiej kupić i jakie ilości brać??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej z pożywienia np. pestki dyni... Zjeść 2 garści dziennie i na pewno ni dojdzie do niedoborów związanych z używaniem peptydów miedzi (które jest bardzo mało prawdopodobne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym chciał dodać AHK do Emu krem to wystarczy że zmieszam AHK tylko z wodą czy jeszcze z alk i PG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy trzeba do mnie napisać do czego będzie ten krem służył, bo w zależność czy będzie to substancja rozpuszczalna w wodzie (AHK-Cu) czy w spirytusie (ASC) lub glikolu to przygotowuje inaczej bazę kremową. Jeśli byś chciał mieszać AHK to:

 

1.mieszasz 5g AHK z 15g wody

2.pogrzewasz 80g bazy kremowej

3.mieszasz wszytko razem

4.gotowe

 

Dlatego zanim ktoś się zdecyduje trzeba mi napisać (z reszta zawsze pytam) do czego będzie służyła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa informacja o właściwościach AHK:

 

Reduce DHT formation in the hair follicles – 5-alpha reductase exists in 2 forms; type 1 which function in hair follicles and type 2 which acts in prostate tissue. Follicle damaging DHT is produced in the hair follicles. Propecia (finasteride) inhibits 5-AR throughout the body and improves hair growth. But it works best on the type 2 form, and is best suited for for controlling prostate enlargement. It also must be administered by pills that spread the drug throughout the body. However, increased copper ions in the skin is better at inhibiting the type 1 5-AR that damages hair growth. Sugimoto et al (Sugimoto 1995) found that copper (II) ions could give up to a 90% inhibition of type 1 5-AR. at At 0.12 micrograms copper ion per milliliter, there was a 50% reduction in activity of type 1 alpha reductase but copper (II) ions were 10-fold less active on inhibiting the type 2 prostate type. Thus, copper ions are more specific inhibitors of 5-AR than finasteride. (18)

 

Human transdermal studies have found that concentrations up to 0.50 micrograms of copper ion can be introduced into the skin with SRCPs without skin irritation. For comparison, the blood plasma copper level is approximately 1 milligram per milliliter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ta informacja dotyczy konkretnie peptydów miedzi AHK-Cu? ASC-j9 tez blokuje typ 1 5AR,tak gdzies czytałem i działa przeciwzapalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dodam - szczelnie zamknięte w zamrażalce w pojemniku, niestety miałem 0,15g w papierku (odmierzone w aptece) i szlag trafił, w sensie zrobiła się maź z tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L-Alanyl-L-histidyl-L-lysine Cu2+ (AHK-Cu)

glycyl-L-histidyl-L-lysine Cu2+ (Ghk-cu)

 

No dobra, w takim razie można przypuszczać, że zarówno AHK jak i GHK powinny działać, skoro mają te same jony a różnią się tylko aminokwasem. A Ghk-Cu jest łatwo dostępne nawet w gotowych kremach na skórę.

Tu mini-wykład o GHK, właściwości min. anty-zapalne, przeciwzmarszczkowe i ponoć powiększa mieszki włosowe. Cóż...ten człowiek ma także produkty anty-AGA, tyle że sam jest łysy jak kolano W komentach piszą, że ktoś nawet go o to pytał i w odpowiedzi napisano mu, że produkty anty-AGA oparte na GHK-Cu działają, ale w początkowych fazach łysienia. Nie wiem sam co o tej miedzi myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powoływałbym się na Pickarta, jest on mocno związany z producentem Folligenu, więc bezstronność jest mocno wątpliwa.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W produktach doktora Picakrda nie ma nawet wystarczającej ilości GHK-Cu. On używa przypadkowe peptydy miedzie, więc nie wiemy jaka jest zawartość tych które są nam pomocne i czy w ogóle tam są. Używałem i według mnie szkoda kasy, wole ją przeznaczyć na czyste AHK-Cu, które ma udowodnione działanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy AHK powinno stosować się również na obszary, które narazie nie są przerzedzone ale jest duże prawdopodobieństwo że będą następne w kolejności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się powinno stosować na takie obszary nie tylko AHK. Jaki jest sens stosować np. ASC lub RU tylko na już łyse obszary? Ja stosuję na NW 4/5 a mam przerzedzenia na obszarze nw 2 max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...