free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Hair Loss Cure 2020 Możliwości które miały być na rok 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy dobrze, że wiele lekarstw i możliwości miało być w tym roku. Czy będzie - czas pokaże mamy bowiem już półrocze.

Można w tym wątku prowadzić dyskusje nt. tego co jest jak i tego czego nie ma, a co miało być - taki ogólny wątek zbiorczy podsumowujący.

 

Jednak muszę się pochwalić tym, że jeszcze 4 lata temu także o mnie pisano.

 

https://www.hairlosscure2020.com/brief- ... july-2016/ - ''antydhtor started an extremely interesting thread with a great title in March, and he updates it regularly. I only noticed the thread in June.''

 

Bo jednak antydhtor włosy ma, - także na czole na obszarze juszejpa, a oni nie mają.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anty, dostałeś bana na hairlosstalk?


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko bana, admin z HLT usunął też wszystkie moje posty i cache, choć zazwyczaj tylko banuje ludzi i nie usuwa ich postów. Chyba wszedłem mu za mocno na ambicje i się ugryzł w dupe zagryzając wargi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A opowiedziałbyś w skrócie dlaczego tak się stało? To chyba rzadko się zdarza, żeby tak "radykalnie" zbanować użytkownika


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak bardzo chętnie.

 

Admin HLT zrobił to z dwóch powodów.

 

 

1. Bo promowałem tam Polskę i polskiego lekarza od HT - konkretnie Andrzeja Przybylskiego (za co mi zresztą odpowiednio ''podziękował'' na forum... nie warto było i chyba nie warto być dobrym człowiekiem ani nikomu pomagać), i ludzie zaczęli się interesować jego ofertą - szczególnie tanim BHT (a było to wtedy 1,6 € za graft), byli to ludzie głównie z Niemiec więc ''rzut kamieniem'' do Polski, i było realnym że chcieli tu przyjeżdżać na HT, i pisali do mnie w tej sprawie. Niektórzy nawet może by chcieli abym został konsultantem czy tłumaczem przy zabiegach.

 

2. Bo byłem skrajnie przeciwny uprawianiu na HLT perfidnej bezwzględnej cenzury w wątkach lekarzy/klinik z którymi admin zmowę ma, i głośno się temu sprzeciwiałem oraz uświadamiałem o tym forumowiczów i otwierałem im oczy nt tego co za polityka panuje na HLT. A jest tam taka cenzura uprawiana, bo każdy post każdy jeden napisany we wątkach lekarzy/klinik z którymi admin ma zmowę, musi bezwzględnie przejść moderację zanim w ogóle zostanie opublikowany i nawet nie jest wyświetlany zanim go nie przeczyta i nie ocenzuruje jakiś moderator! A żeby było ciekawiej to moderatorami tam są czy byli także ludzie z tych klinik z którymi admin ma zmowę...

Rozpowiadałem także niewygodne adminowi fakty, np. w jaki sposób utrudnia on dostęp do witryny niewygodnym forumowiczom, a robi to i sam się o tym przekonałem bo zanim mnie zbanował takie coś właśnie zastosował - to była jakaś blokada na IP i/lub przekierowanie aby latało po całym świecie i muliło, bo wysłanie posta wówczas zajmowało 40 minut a i tak udawało się wysłać 2 razy na 10 prób. Forumowicze pisali do mnie z tym problemem i szczerze mówiąc nie wierzyłem im myśląc że mają coś ze sprzętem nie tak albo problemy z internetem, lub że są przewrażliwieni, a później okazało się to prawdą jak admin to samo zastosował także wobec mnie zanim mnie zbanował i posty usunął. Generalnie admin HLT banuje także ludzi bez powodu, szczególnie tych co mają jakimś łatwym sposobem dobre efekty leczenia, jak np. @Miracle który to jest też adminem tureckiego forum.

 

 

Także jestem pewien że chodziło głównie o interesy admina, bo zanim to zacząłem robić, to admin nigdy wcześniej nic do mnie nie miał, i to nie chodziło (jak może wielu myśli) ani o mój wątek i jego popularność ani o może jakieś kontrowersje ze mną związane i z moją kuracją czy podejściem do tego wszystkiego jak i ogólnie do lekarzy, ani o bluzgi.

 

No ale to wątek nie o tym, zatem proszę się wypowiadać w temacie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nic z klonowania włosów dr tsuji, mieli wypuścić na rynek swój produkt w 2020, ale to chyba była ściema...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może prace zostały wstrzymane i opóźni się debiut nowego cudownego produktu z powodu korona chujrusa...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba udało się im sklonować ludzkie włosy, w czym jeszcze jest problem? nie moga tego włosa powielić wiele razy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wierzę w to co widzę. A widziałem tylko ludzkie włosy wszczepione myszy, a to nic nadzwyczajnego.

I nie wiem (bo nie mam takiej pewności - bo niby skąd) czy to były włosy sklonowane czy zwyczajnie pobrane człowiekowi i na pokaz wszczepione myszy.

 

Choć nie twierdzę, że klonowanie włosów nie jest w żaden sposób możliwe, bo przecież podobno całą owcę sklonowali, jednak jeśli chodzi o klonowanie ludzi (i ich części ciała - choćby tylko włosy), ich modyfikację genetyczną, jakiekolwiek grzebanie przy genach, to ma to i zawsze będzie miało skrajnych przeciwników, którzy nie tylko ryja drą przeciw temu, ale i wygrażają i zabraniają tego, i to nie tylko kościół katolicki, czy islam, ale także wśród tych rządzących, jak i wśród wpływowych biznesmenów, którzy będą widzieli w tym stratę dla innych bardziej opłacalnych długofalowo biznesów. Pewnie wiele rzeczy jest już możliwe i może być możliwe, ale nie robi się tego, a takich naukowców zapaleńców i odkrywców jak i same metody czy skuteczne leki zamiata się pod dywan pod jakimś tam pretekstem i tyle.

Być może kiedyś loty zostaną przełamane, będą inni ludzie o innej mentalności wśród władz jak i wśród zwykłych ludzi (w końcu średniowieczny ciemnogród też się jednak skończył), ale w mojej opinii nie nastąpi to prędzej niż w następnym wieku, albo bardziej realne za 300 lat.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja tam wierzę w to co widzę. A widziałem tylko ludzkie włosy wszczepione myszy, a to nic nadzwyczajnego.

I nie wiem (bo nie mam takiej pewności - bo niby skąd) czy to były włosy sklonowane czy zwyczajnie pobrane człowiekowi i na pokaz wszczepione myszy.

 

Choć nie twierdzę, że klonowanie włosów nie jest w żaden sposób możliwe, bo przecież podobno całą owcę sklonowali, jednak jeśli chodzi o klonowanie ludzi (i ich części ciała - choćby tylko włosy), ich modyfikację genetyczną, jakiekolwiek grzebanie przy genach, to ma to i zawsze będzie miało skrajnych przeciwników, którzy nie tylko ryja drą przeciw temu, ale i wygrażają i zabraniają tego, i to nie tylko kościół katolicki, czy islam, ale także wśród tych rządzących, jak i wśród wpływowych biznesmenów, którzy będą widzieli w tym stratę dla innych bardziej opłacalnych długofalowo biznesów. Pewnie wiele rzeczy jest już możliwe i może być możliwe, ale nie robi się tego, a takich naukowców zapaleńców i odkrywców jak i same metody czy skuteczne leki zamiata się pod dywan pod jakimś tam pretekstem i tyle.

Być może kiedyś loty zostaną przełamane, będą inni ludzie o innej mentalności wśród władz jak i wśród zwykłych ludzi (w końcu średniowieczny ciemnogród też się jednak skończył), ale w mojej opinii nie nastąpi to prędzej niż w następnym wieku, albo bardziej realne za 300 lat.

to właściwie co robi dr Tsuji? udaje, że wynalazł lek na łysienie? przecież to bez sensu, podał jeszcze datę wejścia na rynek coś ok 2022 roku jeśli dobrze pamiętam..po co to wszystko w takim razie skoro twierdzisz, ze nic nie zmieni się przez conajmniej jeden wiek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie osądzam i nie wiem czy on to udaje czy nie udaje. Żyję tylko przeświadczony wieloma faktami, a takich cudownych dat i cudownych leków było już mnogo w ostatnich 15 latach - właściwie co chwilę.

I nie wiem czy to jest bez sensu czy z sensem, bo wiesz to co dla jednego jest bez sensu dla drugiego czy dla wielu będzie miało bardzo duży sens, i odwrotnie. Być może on ma dobre zamiary i chce pomóc milionom ludzi na świecie oczywiście zarabiając przy tym, ale czy mu na to inni pozwolą jeszcze... - tak jak napisałem powyżej. Poza tym na tym świecie są też ludzie, którym zależy tylko na rozgłosie, że coś zrobili czy próbowali zrobić itd. - nie twierdzę, że tak jest w jego przypadku, ale ile to już było cudownych leków na łysienie....

 

Poczekamy dwa lata i zobaczymy.

 

A kto widzi w tym swoją szansę i nadzieję niech lepiej zbiera i rozmnaża pieniądze, ale niech też nie otwiera jeszcze szampana jak ludzie na HLT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nikogo nie osądzam i nie wiem czy on to udaje czy nie udaje. Żyję tylko przeświadczony wieloma faktami, a takich cudownych dat i cudownych leków było już mnogo w ostatnich 15 latach - właściwie co chwilę.

I nie wiem czy to jest bez sensu czy z sensem, bo wiesz to co dla jednego jest bez sensu dla drugiego czy dla wielu będzie miało bardzo duży sens, i odwrotnie. Być może on ma dobre zamiary i chce pomóc milionom ludzi na świecie oczywiście zarabiając przy tym, ale czy mu na to inni pozwolą jeszcze... - tak jak napisałem powyżej. Poza tym na tym świecie są też ludzie, którym zależy tylko na rozgłosie, że coś zrobili czy próbowali zrobić itd. - nie twierdzę, że tak jest w jego przypadku, ale ile to już było cudownych leków na łysienie....

 

Poczekamy dwa lata i zobaczymy.

 

A kto widzi w tym swoją szansę i nadzieję niech lepiej zbiera i rozmnaża pieniądze, ale niech też nie otwiera jeszcze szampana jak ludzie na HLT.

ale sam przyznasz, że nigdy nie było tak blisko sklonowania włosów jak teraz i chyba w ciągu najbliższej dekady ten problem zostanie rozwiązany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sam przyznasz, że nigdy nie było tak blisko sklonowania włosów jak teraz

 

Było, już czytałem, że w 2013 roku miało być możliwe i powszechnie dostępne klonowanie włosów... a co do tego jak to jest rzeczywiście blisko, to nie wiem, bo nie jestem Tsuji'im.

 

i chyba w ciągu najbliższej dekady ten problem zostanie rozwiązany

 

No właśnie cały czas wszystko kręci się koło ''chyba''.

 

Ja po prostu wolę być miło zaskoczony, niż nie miło rozczarowany. Może to inne podejście od Twojego, ale takie jest moje.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale sam przyznasz, że nigdy nie było tak blisko sklonowania włosów jak teraz

 

Było, już czytałem, że w 2013 roku miało być możliwe i powszechnie dostępne klonowanie włosów... a co do tego jak to jest rzeczywiście blisko, to nie wiem, bo nie jestem Tsuji'im.

 

i chyba w ciągu najbliższej dekady ten problem zostanie rozwiązany

 

No właśnie cały czas wszystko kręci się koło ''chyba''.

 

Ja po prostu wolę być miło zaskoczony, niż nie miło rozczarowany. Może to inne podejście od Twojego, ale takie jest moje.

nad klonowaniem nie pracuje tylko tsuji, jest jeszcze stemson, teraz dr koehler, tissuse, loreal, ja mam podobne podejście jak Ty też w 2013 się rozczarowałem i jestem sceptyczny do tych terminów, ale podobno w japonii dotrzymują słowa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno w japonii dotrzymują słowa:)

 

I oby tak było także w tym przypadku i odnośnie tego.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale podobno w japonii dotrzymują słowa:)

 

I oby tak było także w tym przypadku i odnośnie tego.

też mam taką nadzieję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Frog777, widzę że jesteś całkiem nowy na forum. Ja sam nie wchodziłem tu z dobre 5 lat. Ale muszę Cię zmartwić. My tu żyjemy nadzieją na przełom od 10 lat. Sensacyjne nagłówki o tym że klonowanie jest tuż tuż, już za 2 może 3 lata - przerabialiśmy to nie raz. Świat poszedł na przód, jesteśmy 10 lat starsi, a klonowania jak nie było tak nie ma.

Ale nadzieję zawsze warto mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cudowne leki na odrost włosów to już miały być w 2012 roku...Tak przynajmniej w 2009 sporo osób na łysienie.info myślało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuji ma zamiar robić próby na ludziach w najbliższym czasie, może tym razem coś z tego wyjdzie, Japonia to nie usa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Termin przesunięty na co najmniej 2026 rok.

https://www.hairlosscure2020.com/dr-tsujis-hair-loss-cure-in-2020-will-be-costly/

Ja pamiętam jeszcze stare forum, do którego dołączyłem w 2008 roku. Od tamtej pory nie ma żadnego przełomu i w taki nie wierzę w przeciągu najbliższych lat.

Edytowane przez Chaber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...