free web hit counter Skocz do zawartości
qneb

Gino, trądzik, ospałość.

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Jestem mężczyzną, mam 25 lat.

Mam powiększone piersi. Podczas badania usg lekarz powiedział, że większość to tłuszcz, a gruczoły są prawie w porządku.

Z libido nie jest najlepiej, podczas stosunku faja często odmawia posłuszeńśtwa.

Trądzik towarzyszy mi od kilku lat, na który nie działają żadne tabletki ani maście.

Do tego miewam cięższe dni, zdażają się takie, że mam wielkiego doła, mimo, że nie mam powodów aby się smucić.

Jestem wiecznie przemęczony, brakuje chęci do działania.

Byłem u endokrynologa, powiedział, że taka prolaktyna to jeszcze nie jest powód do leczenia.

Wyniki

Testosteron 342,51 ng/dl 142,39 - 923,14

Progesteron 0,20 ng/ml 0,1 - 0,2

Prolaktyna 30,83 ng/ml 3,46 - 19,4

Testosteron wolny 9,29 pg/ml 1 - 28,28

Po dwóch tygodniach powtórzyłem prolaktyne w innym laboratorium i wyszło tak :

Prolaktyna 34,83 ng/ml 4,04 - 15,2

Dodam, że robiłem inne badania (lsh,tsh,tarczyca, wątroba, morfologia, glukoza itd) i wyniki były w normie.

Co powinienem teraz zrobić? Chciałbym zbić tą prolaktynę, ale lekarz mówił, że nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to według mnie chociaż chce zaznaczyć, że lekarzem nie jestem i to co napisze wynika tylko z osobistego doświadczenia to według mnie Twoim problemem jest niski wolny testosteron. Miałem podobną wartość no ciut większą i podobne objawy. Za namową kolegi z tego forum zamówiłem tongkat ali i suplementuje od prawie miesiąca. Różnica jest bardzo na +. Spróbuj może podziała i na Twoje problemy.

Wiem zostane za to zruzgany przez przeciwników testo, ale mimo wszystko ja bym spróbował.

 

Ps znalazłem badania w ktorych poziom >50pg/ml kwalifikuje sie do leczenia farmakologicznego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem zostane za to zruzgany przez przeciwników testo, ale mimo wszystko ja bym spróbował.

 

 

 

Ale ćpajcie co tam chcecie. Możecie nawet wypisywać że testo leczy łysienie - ja tam i tak swoje wiem, a forum i tak nigdy mi za dużo nie pomogło w skutecznym leczeniu łysienia. Tylko nie zabraniajcie mi się kastrować.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznasz jednak, że niski poziom testosteronu jest szkodliwy dla organizmu i źle wpływa na psychike?

Owszem zgodze sie z Twoimi twierdzeniami dt DHT bo też po wielu lekturach uznałem ten hormon za szkodliwy nie tylko na płaszczyźnie łysienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przyznasz jednak, że niski poziom testosteronu jest szkodliwy dla organizmu i źle wpływa na psychike?

 

Jest szkodliwy dla organizmu tylko w sensie uboków seksualnych oraz uboków dla koksików i sportowców, i z tych powodów faktycznie dla wielu wpływa źle na psychikę, dla mnie jednak dobrze wpływa, bo dla mnie priorytetem jest hardcorowe leczenie łysienia i budowanie masy włosowej, a biorąc pod uwagę fakt jakiegoś tam łysienia, no to jego wysoki poziom byłby dla mnie niekorzystny i problematyczny.

 

Poza tym jego niski poziom nie ma szkodliwości żadnej dla organizmu, bo jednak kastraci żyją średnio o 15 lat dłużej, a często także dożywają setki. To jest zaobserwowane i oficjalnie potwierdzone i to od wieków. A przy tym kastraci byli zawsze też dużo zdrowsi, a już na pewno nigdy nie mieli typowych androgenozależych chorób takich jak przerost prostaty czy rak prostaty, a nie tylko łysienie androgenowe.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz zadaj sobie pytanie czy miałeś podobne objawy przed stosowaniem fina czy zaczęły występować po tym jak zacząłeś suplementacje. Odnośnie tłuszczyku to trzeba ruszyć dupę i go spalić bo to normalne w tych czasach problemy z szybszym przybieraniem na wadze. Ważna jest też psychika czy sobie czasami czegoś nie wmawiasz bo to też gra dużą role. Najgorzej jest z tym libido bo trzeba znaleźć złoty środek aby łysienie możliwie zatrzymać , a i do tego kutasa mieć w gotowości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedną rzecz co do kwestii psychiki chciałem nadmienić.

 

Kiedyś przed wiekami ludzie nie wiedzieli co to testosteron, w ogóle nie wiedzieli co to hormony, nie było lekarzy, nie było takich żadnych badań, nie było medycyny, nie było uczonych ani naukowców, nie było takiej wiedzy jak jest teraz, i ludzie byli szczęśliwi o ile nie było żadnej wojny, głodu, zarazy, czy jakiegoś kataklizmu. A dzisiaj nie są szczęśliwi, mimo, że znają i mają te wszystkie dobrodziejstwa oraz wiedzą więcej na każdy temat. A co do testosteronu, to stał się dla wielu nie wiadomo czym, właściwie można by rzec że narkotykiem, bo coraz młodsi sobie go wbijają i to bez żadnego chorobowego powodu, tylko po to aby mieć go więcej, stało się to niemal kultem dla wielu, i zdarzają się przypadki, że dzieci w podstawówce czy w gimnazjum nawet sobie go wbijają, a niedługo pewnie nawet w przedszkolu będą to robić, może już robią, a na pewno rozmawiają przedszkolaki na takie tematy też - czego kiedyś nie było.

W ogóle teraz to tylko ludzie źle pierdną i zaraz lecą do lekarza.

 

Ja nigdy w życiu po lekarzach nie latałem, żadnych badań hormonalnych nie robiłem sobie nigdy - nie interesowało mnie to jak i teraz też nie mam takiej ciekawości, i tylko tyle chodziłem po lekarzach co musiałem i takie badania robiłem co musiałem bo mnie ludzie czy świat do tego zmuszali. Nawet jeśli chodzi o łysienie, to tylko trzy razy w życiu byłem u tylko dwóch lekarzy. A ludzie latają po lekarzach i mają coraz gorsze problemy a to to a to sro. Jakieś kuhwa choroby powymyślane, których fizycznie objawów nie widać, jakieś kuhwa alergie, uczulenia, kuhwa depresje itd...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem Twój punkt widzenia. To co piszesz to fakty jednak według mnie warto spróbować wszystkich rozwiązań jakiekolwiek one są. Ja mimo wszystko troche zaryzykowałem i suplementuje tongkat. Zobacze co za pół roku wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do autora nie wiem czego oczekujesz od ludzi z forum? Od zbicia prolki jest np. dostinex, ziółka odpuść bo g dają, ale problemów u Ciebie doszukiwałbym sie przepraszam, że to napiszę ale również w innych kwestiach niż tylko hormonalnych.Ale prolka może walić po samopoczuciu to bankowo. Według mnie tutaj pomocy nie znajdziesz. Jeśli jeden endo tak powiedział to idź do innego. Ja bym ją zbijał.

 

A badania estro masz?

 

-- 03 sie 2020, 20:55 --

 

Rozumiem Twój punkt widzenia. To co piszesz to fakty jednak według mnie warto spróbować wszystkich rozwiązań jakiekolwiek one są. Ja mimo wszystko troche zaryzykowałem i suplementuje tongkat. Zobacze co za pół roku wyjdzie.

tongkat to ziółko, czujesz się ok. bo zbije shgb wolny idzie do góry. Ale nie wiem czy są badania o długotrwałym wpływie na poziome testosteronu wolnego.

Na zbicie shgb jest sporo ziółek, ale większość daje dość krótkotrwały efekt, a bać się nie masz czego, bo to nie wywali Ci poziomu T do nie wiadomo jakiego poziomu, na włosy nie będzie miał absolutnie żadnego wpływu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

według mnie zdecydowanie kwestia prolaktyny. Jeżeli ktoś jest czuły na jej wysoki poziom, to ma gwarantowane problemy. u mnie delikatne podbicie ponad normę mojego laboratorium (bodajże 15,3 miałem, u ciebie bym się mieścił w widełkach nawet) zaczęło powodować lekkie zatłuszczanie sutków i problemy z libido.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...