free web hit counter Skocz do zawartości
Matrix_neo94

Wyzwanie 90 dni Akademia Biznesu Krzysztof Król

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie korzystałem, ale interesuje się tematem, rozwojem osobistym itp Słyszałem bardzo dobre opinie na temat tego wyzwania, nawet takie, że to najtańsza, praktyczna szkoła biznesu, przedsiębiorczości biznesowej, życiowej jaka jest. Krzysiek wydaje się być zajebistym, pozytywnym, młodym gościem, który dzięki wytrwałości, pracy, zdyscyplinowaniu osiągnął duży sukces finansowy i życiowy. A z tego co oglądałem z nim wywiady i jego filmiki to wcale lekko nie miał. Tzn musiał ciężko pracować nad osobowością żeby wykształcić w sobie prawdziwą pewność siebie rozumianą jako ogarnięcie życiowe, umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach oraz poprawę jakości budowania relacji z kobietami. Sam się zastanawiam nad przyłączeniem się do tej społeczności. Temat jest co najmniej interesujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matrix, polecam ekspertów z Bentley'a:

 

 

I muszę tu powiedzieć, że mimo iż nie jestem bogaty, to bardzo dużo mnie łączy z tym o czym on opowiada - z nawykami bogatych ludzi.

 

I tak np:

 

Przez kilkanaście ostatnich lat, nie kupiłem sobie ani jednego smartfona ani jednego, tylko używałem Nokii 6310i - przynajmniej ma kształt juszejpa i dobrze leży w dłoni, oprócz innych zalet. Dosyć niedawno kupiłem dopiero mój pierwszy smartfon w życiu, ale to tylko z powodu, że chwilowo potrzebowałem mieć internet w kieszeni oprócz telefonu.

 

Nie korzystam z kart kredytowych nawet nie mam żadnej, i wszędzie płacę tylko gotówką, choć kredyty niestety mam.

 

Nie noszę zegarków, a w życiu kupiłem sobie może dwa.

 

Chyba aby dwa razy w życiu puściłem kupon w Lotto, - tak żeby też nie powiedzieć, że nigdy nie zagrałem. A wiem i wiedziałem, że prawdopodobieństwo wygranej w Lotto wynosi 1 do prawie 14000000...

 

Nigdy nie używałem żadnego hazardu, absolutnie żadnego, mimo, że znam ludzi, którzy łącznie w życiu włożyli w automaty hazardowe może z 300000 PLN w tym jedną kobietę, która w jeden wieczór potrafiła przerżnąć 30000 PLN w hazardzie...

 

Bywało, że bawiłem się złotem i to nawet biżuterią, czasami tak dla sprawdzenia reakcji ludzi jeździłem nawet z opuszczoną szybą i wystawioną ręką w złocie na każdym palcu, ale to złoto było i tak później sprzedane i było rodzajem inwestycji.

 

Nie piję w ogóle alkoholu od kilkunastu lat - bliżej dwudziestu...

 

Potrafiłem też rzucić palenie z dania na dzień w sekundę, tak po prostu zgniatając jeszcze pół paczki i wyrzucając do kosza.

 

Przestałem też już dawno grać w gry komputerowe.

 

I pewnie jeszcze kilka rzeczy by się znalazło.

 

Samochód co prawda mam ogromny i z ogromnym widlastym silnikiem, ale nie kupiłem go dla lansu, tylko dlatego, że taki chciałem i taki lubię bo podoba mi się bryła z wyglądu, i lubię i cenię dużo miejsca wewnątrz oraz komfort jazdy z tym związany i wygodę, zarówno za kierownicą jak i na miejscu pasażera. A upierdliwość z znalezieniu miejsca do parkowania takim autem sprawia, że muszę często gdzieś o wiele dalej parkować niż przy celu, i to mnie zmusza do spaceru czyli dla zdrowotności.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...