free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

Beratung przed przeszczep na co zwrócić uwagę

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 21.8 będę miał pierwsze spotkanie w Niemczech w sprawie przeszczepu, teraz pytanie na co zwrócić uwagę, na wstępie pisaliśmy online to wycenili 2 500 euro za mały ubytek wydaje mi się że za dużo, może na żywo będzie inna Gatka. Głównie obniżyć linie +delikatnie zagescic przód oraz delikatnie z tyłu pytanie ile to grafow wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki maly ubytek? Tak bardzo obnizenie linii i wypelnienie korony to chyba z 4000 graftow chcesz ladowac inaczej tego nie widze. Za 2500 euro to niczym w niskobudzetowkach tureckich


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary każdy robi co chece ale jeżeli korona leci ci w kierunku nw 7 linia też postrzępiona więc na typ łysienia jak u schetyny nie masz co liczyć, więc takie obniżenie lini bez porządnej chemii to jedyne o co możemy cię prosić to nie znikaj z forum przez najbliższe 5 lat bo przynajmniej ja chcę to zobaczyć jak będzie to wyglądało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam 21.8 będę miał pierwsze spotkanie w Niemczech w sprawie przeszczepu, teraz pytanie na co zwrócić uwagę, na wstępie pisaliśmy online to wycenili 2 500 euro za mały ubytek wydaje mi się że za dużo,

 

Masz na myśli ilość graftów czy cenę ?

 

Bo jeśli ilość graftów, to to nie jest wcale dużo aby obniżyć linię jak narysowałeś, a o dogęszczeniu przerzedzeń na górze nie mówiąc, a jeśli masz natomiast na myśli cenę, to to też chyba nie jest dużo jak na niemiecką klinikę.

 

 

korona leci ci w kierunku nw 7

 

Nie przesadzaj, leci co najwyżej na NW 5 patrząc po zdjęciach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie chemia słabo działa biorę ponad rok dut 0.5 codziennie , zdjęcie w krótkich włosach korony z przed roku i teraz w dloxsxych, chodź łącznie biorę dute prawie 10 lat, a. Brałem tabsa co 4 dzień, i minox 5% prawie 10 lat, teraz skończyłem brać również roczna kuracje izotexem, może przez to też leciały włosy, nie wiem, pytanie czy z brody można śmiało popierać bo mam gęsta jak Arab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na mnie chemia słabo działa biorę ponad rok dut 0.5 codziennie

 

Na mnie też słabo dut działał, a brałem regularnie przez ponad dwa lata codziennie, w tym przez 1,5 roku po dwie kapsułki na dzień. Ale nie o tym, mógłbyś powiedzieć ile cm będzie od brwi do tej narysowanej linii, i ile od brwi do aktualnej linii?

 

pytanie czy z brody można śmiało popierać bo mam gęsta jak Arab

 

A dlaczego nie można by było ? Tylko nie każda klinika się tym zajmuje i nie każda dobrze, a poza tym to grafty BHT lepiej jest wymieszać ze zwykłymi i wszczepiać tylko na koronę - tam mniej się rzucają w oczy niż na linii czy tuż za nią na przodzie.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto się decydować na jakąś tańszą klinikę odnośnie rekonstrukcji lini oraz taką jaką chcesz linie to wyjdzie prawie 5k graftów więc nie za dużo Ci zostanie jeśli łysienie dalej postąpi to niewiele poradzisz w przyszłości , ale rób jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapodaj ru badz cb dodatkowo na korone skoro sam dut nie daje rady. Powinno zagescic , u mnie takie polaczenie pomoglo na korone wiec warto sprobowac.

Co do ht kazdy ma swoja taktyke. Twoja mega ryzykowna,ale zrobisz jak uwazasz


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się gdy miałem normalnie wszystkie włosy ale lojotok oraz dużo włosów fazie telogenowych zwróciło mi uwagę że muszę coś działać zarejestrowałemsię na tym forum czyt zacząłem od razu fin później dut, ale z roku na rok delikatnie mi ubywało, przez te lata, każdy kto się nie zna myśli żeam normalne włosy delikatnego wilka na korona jak widać oraz zakola, ale ja wiem swoje, linia włosów posła ok półtora cm, chuj zakola nie robią tragedii ale ta linia z wiekiem ubywa i jest postrzępiona, ręce mi opadają słabo to wygląda ciężko coś ułożyć z takich włosów, najgorsze jest to czy brać dalej duta oraz czy może tak minoxidil pierdoli włosy, bo jak mówię nic na plus tylko z wiekiem ubywa, dlatego myślę o przeszczepie

 

-- 12 sie 2020, 14:51 --

 

Ru jest już opatentowane? Że biorę gotowca a nie muszę się w chemika bawić? Biorę jeszcze z minoks em flutamid 4 tabsy, jedynie głowa żółta, żadnej poprawy tylko ubywa tak spokojnie, należę chyba do elity ze. Nic na mnie nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam uważasz , że dalej łysiejesz , a chcesz się pchać w taki przeszczep , który na 99% skończy się następnym i w dodatku na następne może być problem z graftami ? wstaw może zdjęcia gdzie bardziej widać od frontu jak to wygląda. W dodatku jak już taki przeszczep to tylko i wyłącznie sprawdzone kliniki i na pewno nie żadna masówka. Ja bym na twoim miejscu ewentualnie zrobić ht na koronę + linie włosów , jak już obniżać to delikatnie z 1cm i wtedy będzie spoko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wtorku zaczynam zabiegi z Osocza Bogato płytkowego, czy jak to się zwie raz w miesiącu, ponoć mega, w piątek konsultacja max 1.5 cm obniżenie Lini, niektóry, t twierdzą że za wcześnie, mam już 31 lata, to kiedy zrobię wieku 50 lat, może do tego czasu będzie coś nowego a nie będę się tak WKU.. Pytanie czy jest sens dutadtetid zmniejszyć tzn biorę codziennie a chciałbym brrac conajmniej 2 dzień, czy będzie również dział jak należy? Uboki pala trochę giętka, oraz zawiasy w głowie. Ciężko pz koncentracja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się Twoja linia włosów podoba, zagęścić ją i mnie osobiście taki efekt by mega satysfakcjonował, ale wiadomo, każdy ma inne upodobania. Życzę powodzenia, chętnie zobaczę efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema zacząłem zabiegi z Osocza B. Jestem po pierwszym zabiegu , jakieś 10 dni mam wrażenie że chyba min mniej leci, a w sumie mam zamiar raz w miesiącu robić ale mniejsza w to było w de klinice chciałem zrobić ten przeszczep odradzali mi mówili że w Turcji mogli by zrobić ale tutaj szkoda chajsu i głupota ale jak bardzo chce to by zrobili, oraz lepiej im jak ktoś ltsy jest takie miałem wrażenie oraz odradzali brać całe życie lekki bo później organizm się uodparnia itd. I że z tyłu mam normalne włosy tylko ze mam cienkie mam przyjść jak będzie porządna lipa bo tylko kasę stracę, kutwa goście co mają mega włosy robią zanizenie clini i jakiegoś problemu nie ma, no ale okey zobaczę co bedzie dalej z tym osoczem b bo ciekawie się zapowiada może coś się polepszy, daje sobie czas rok jak nie lecę do Turcji bi chciałbym mieć niska linie jak za malolata, mam teraz pytanie do was czy dutasteryd mogę brać co 2 dzień? Bo biorę już codziennie . Tzn czy będzie również dobrze działał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że w niemieckiej klinice odmówili i skierowali do Turcji ?

 

Mała rada jeśli będą dalej odmawiać. Masz kasę wal od razu do Armaniego, albo do Umar'a - bo wiadomo że zrobił jednemu kolesiowi nawet 4 cm nad brwiami, nie masz, to do Aisha, a jak chcesz średnio wydać, to szukaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie że szkoda kasy, bo w Turcji na pewno by Ci doradzili byś robił bo tak mytlko chajs się liczy ale dl0pa nas dobro klienta i ich zdaniem lepiej bym się wstrzymał bo jest jeszcze za wcześnie, pytanie teraz czy mógłbym trochę z dutasteryd em poluzować bo is roku prawie biorę codziennie dawniej co 3 lub 4 dni a teraz chciałbym chociaż co 2 dzień i pytanie czy by się w takiej sytuacji pogorszylo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reżim trzeba trzymać, i nie jest wskazane nic poluzowywać, ale jeśli już tak bardzo musisz to wyjątkowo i tylko przy ducie max co dwa dni - nie rzadziej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosuje co 4 i dziala. Zalezne od organizmu i danej osoby. Trzeba sprawdzic na sobie nikt nie odpowie za Ciebie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CB też zajebiście działa - widać było i nie tylko po Twoim przykładzie, tylko także u wielu na zagranicznych forach. Gdyby duta można było brać raz na tydzień z taką samą skutecznością jak przy dawkowaniu codziennym, to na BPH była by taka częstotliwość przyjmowania ustalona. A już nie wspomnę o ludziach co to nawet fina borą co kilka dni - i też zajebiście na nich działa...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bralem duta co 7 dni nie polecam. Dut co 4 dni i CB-03-01 codziennie u mnie sie sprawdza od 3 lat (pfu pfu nie zapeszajac).

Kazdy bloker inaczej na kazdego bedzie dzialal , RU, CB dzialaja ale nie na wszystkich. Podobnie jest z finem i dutem na jednego dut co 4 dni bedzie super dziala a innemu stosowanie codziennie fina i duta lysienie bedzie sie posuwac dalej.

Nie ma reguly na ta swinska chorobe.

Trzeba sprobowac na sobie dawki z wlasnego doswiadczenia do tego doszedlem.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wiec zostawiam jak jest, Problem lezy ,z moja glowa odkad zaczalem brac fina´steryd pozniej dut , zawuzylem ze mam problemy z koncetracja , zapamietywaniem.czesto zapominam, kurwa nie moge tego zniesc,znacie moze jakies dobre lekki na to...bez Jakis smiesznych ziolek , od przyszlego roku bede szedl na studia,nie wiem czy podolam bo czuje pustke, dawniej potrafilem z ludzmi rozmawiac , a teraz jakby ktos mi mozg odlaczyl , wierze ze to przez duta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...