free web hit counter Skocz do zawartości
andre391

Niezadowalający efekt - reklamacja itp.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to jest od strony prawnej przy przeszczepie, dają formularz, umowę, że akceptujemy ryzyko, że przeszczep za np. 10-20-30 tysięcy złotych może się nie przyjąć? Ostatnio znany youtuber zrobił sobie jeden za 15 000 zł i nie był zadowolony, później powtórzył zabieg w innej klinice, wydał chyba 35 000 zł i mówił, że jakby co nie poszło to zwrot kasy. Pytam bo każdy ma inny organizm, pomijam już to, że przy przeszczepie trzeba walczyć o swoją wersję nowej linii włosów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wiele razy na forum wałkowane w różnych tematach. Klient zabiegów medycyny estetycznej/chirurgii plastycznej nie ma żadnych praw. A względne oddanie pieniędzy czy ich części - co się BARDZO rzadko zdarza, lub oferta zabiegu poprawkowego, to tylko łaska czytaj ''dobra'' wola klinik/lekarzy, a często to tylko coś w rodzaju zamknięcia mordy klientowi - czyli np. masz tu dodatkowo 300 graftów za darmo i spie*dalaj.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to co Anty napisal ma sie do realiow. Jednak nie jestem przekonany do tego czy komukolwiek kase jakas udalo sie odzyskac? Pewnie maxymalnie poprawka i tyle.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jednak nie jestem przekonany do tego czy komukolwiek kase jakas udalo sie odzyskac? Pewnie maxymalnie poprawka i tyle.

 

Przybylski cały czas utrzymuje, że oddaje kasę, a czy kiedykolwiek komuś oddał to nie słyszałem ani nie czytałem na tym forum.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...