free web hit counter Skocz do zawartości
kokos9900

Finasteryd a powiększone piersi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, w tym tygodniu rozpocząłem kuracje finasterydem. Po konsultacji z lekarzem ustaliliśmy 3 mg tygodniowo. Zdaniem lekarza codzienna dawka 1 mg w moim przypadku nie będzie potrzebna. Kieruje Panowie do Was pytanie ponieważ, zostałem poinformowany o wszystkich efektach ubocznych. Natomiast nie zostałem poinformowany o tym że podczas leczenia finasterydem mogą powiększyć się piersi. Nie ukrywam jest to dla mnie sporym problemem, ponieważ ćwiczę regularnie na siłowni, mam w miarę wysportowane ciało i ewentualne powiększenie piersi byłoby dla mnie sporym problemem. Czy może ktoś z Was na grupie po leczeniu finasterydem miał powiększone piersi , gruczoły sutkowe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wiele osob ma powiekszone piersi a nie stosuja zadnej kuracji. Wiec nie przejmowalbym sie tym az tak. Jezeli cwiczysz to na pewno jakos znaczaco nie bedzie to sie roznic nawet jak mialy by delikatnie urosnac w co watpie,ze tak sie stanie przy zdrowym odzywianiu i trybie zycia


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po konsultacji z lekarzem ustaliliśmy 3 mg tygodniowo. Zdaniem lekarza codzienna dawka 1 mg w moim przypadku nie będzie potrzebna.

 

Widocznie lekarz czuł w kościach, że będziesz ''płakał'' o uboki tego typu jak to zazwyczaj przeważnie koksiki i pewnie wie to z doświadczenia. Bo normalnie to raczej przepisują chociaż ten 1 mg dziennie tak jest zatwierdzone. I co ciekawe, bo największa pula ludzi usuwających gino chirurgicznie, lub biorących na to leki, to koksy. Także jestem pewien, że lekarz to wiedział i dlatego kazał brać tylko 3 mg tygodniowo choć wyraźnie jest w ulotce i informacji dla lekarza, że dawkowanie jest 1 mg codziennie.

 

O i mówisz ''ustaliliście''... - szkoda, że ze mną lekarze nie chcieli nic ustalić.... i sam sobie ustaliłem (musiałem ustalić), że w moim przypadku będzie potrzebna kastracja chemiczna a nawet MAB/CAB i wspomaganie jeszcze dodatkowo estrogenami. Ale cóż tacy są lekarze, nie pomagają każdemu...

 

Kieruje Panowie do Was pytanie ponieważ, zostałem poinformowany o wszystkich efektach ubocznych. Natomiast nie zostałem poinformowany o tym że podczas leczenia finasterydem mogą powiększyć się piersi.

 

Jeśli zostałeś poinformowany o wszystkich możliwych efektach ubocznych to nie mogło być, że akurat o tym możliwym uboku lekarz nie poinformował, a może po prostu nie poinformował celowo bo nie chciał stwarzać u Ciebie dodatkowego efektu nocebo, gdyż wiedział, że statystycznie to koksiki najczęściej usuwają zaś gino. Ale pomijając to czy lekarz celowo o tym nie poinformował, czy akurat o tym uboku zapomniał powiedzieć, to ulotki chyba umiesz czytać i rozumiesz język polski, i czytałeś ? Stary no nie żal się tu, że lekarz Ci o tym uboku nie powiedział, tylko jeśli uważasz to za jego błąd to powiedz mu o tym i tyle.

 

Czy może ktoś z Was na grupie po leczeniu finasterydem miał powiększone piersi , gruczoły sutkowe ?

 

Mam powiększone piersi i same gruczoły też, ale mam to w dupie (tak samo jak większość koksików ma łysienie w dupie - na tej zasadzie), ale mam to nie od finasterydu tylko od dużo mocniejszej kuracji. Nic z tym nie robię (bo wszystkie leki na to szkodzą włosom a już na pewno w przypadku łysienia), a jedynie przykładam zimne przedmioty - co doraźnie pomaga, rozciągam to lekkimi ćwiczeniami, maskuję odpowiednio dobraną odzieżą a także o specjalnym takim przeznaczeniu jak np. podkoszulki wyszczuplające itd., a jak będzie mnie to wkuhwiać to usunę chirurgicznie. Myślę też a nawet jestem przekonany, że mam z tym gorszy problem od Ciebie, i że za dużo wyolbrzymiasz ten problem jak to zazwyczaj koksy...

 

A to co napisał Angel to też prawda, wielu ma powiększenie piersi bez żadnej kuracji tak po prostu, albo dostaje z wiekiem i z obżarstwa, lub są też z natury otyli, albo nawet dostają to w okresie dojrzewania i to zostaje.

 

A jeśli to jest dla Ciebie większym problemem niż łysienie to musisz wybrać tak aby być zadowolonym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego się wypowiadasz na zasadzie każda osoba ćwicząca na siłowni to koks ? Przecież ludzie walczący o swoje włosy to robią to z reguły bo dbają o siebie , sylwetkę , higienę , zdrowie ,włosy itp..

Ja też ćwiczę na siłowni i dopiero jestem na początkującym etapie i do 'koksika' to mi daleko i nawet nie mam zamiaru tak wyglądać , ale twoje podejście jest trochę dziwne na ten temat Ja osobiście również źle bym się czuł mając problemy z powiększonymi piersiami czy tam z otłuszczoną sylwetkę więc takie pytania nt. ew. skutków ubocznych jest całkiem normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego się wypowiadasz na zasadzie każda osoba ćwicząca na siłowni to koks ?

 

Bo w dupie mam sport, a tym bardziej taki ''sport'', a w dzisiejszych czasach jest taka propaganda tego ''sportu'', że pewnie niedługo będą każdemu przystawiać gnata do makówy i zmuszać do tego ''sportu''

 

A ja mówię:

 

Nie i *uj! Chcę i będę tylko głównie leżeć w fotelu z girami na biurku i żreć ile wlezie, i nikt nie będzie mnie zmuszał do innego życia!

 

O tak chcę wyglądać!!!!!!!!!!!!!

 

0ip52feoyx54.jpg

 

 

A czytałem, że oni oprócz swojego sportu nic nie robią, tylko 12 h żrą, i 12 h śpią.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sportem to można nazwać dla tych koksów o których mówisz, a dla ludzi chcących zadbać o swoją sylwetkę i formę to po prostu jakaś aktywność fizyczna , na siłowni jest masa takich osób...z resztą o formę można zadbać w inny sposób jak np. rower czy bieganie , jak kto woli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie formą jest to co na zdjęciu powyżej. A kto tego nie rozumie to jego problem. I nie wiem jak zrobić taką formę, od lat żrę za 5 ludzi, było, że ruch ograniczyłem do min. zrezygnowałem z roweru, i zawsze i tak chudy byłem. Jak to zrobić żeby przytyć ze 120 kg ? Jak oni to robią, przecież w swojej naturze czy genetyce nie mają raczej otyłości....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że lekarz wie że powinno się stosować 1 mg dziennie, ale lekarz jest zdania że nie ma takiej potrzeby ponieważ finasteryd podawany co drugi / trzeci dzień da efekt identyczny a ryzyko skutków ubocznych będzie minimalne. Stąd zdecydowałem się ma kuracje finasterydem. Tak przeczytałem w ulotce o tym ze mogą być powiększone piersi, nie powiedział mi tego lekarz, jednak nie ma to znaczenia. Zadałem proste pytanie „ CZY KTOŚ Z WAS MA POWIĘKSZONE PIESI PO KURACJI FINASTERYDEM” tylko to mnie interesuje. Jeżeli ryzyko powiększenia piersi po kuracji finasterydem wynosi 1 na 10 000 osób to mogę być spokojny. Natomiast jeżeli okaże się ze pare /kilka osób na forum ma

Z tego powodu powiększone piersi to po prostu chyba zrezygnuje, bo ciało jest dla mnie ważne. Nie chce wyglądać jak

„Grubasek z ginekomastią”. Pozostałe efekty uboczne znam i akceptuje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lekarz jest zdania że nie ma takiej potrzeby ponieważ finasteryd podawany co drugi / trzeci dzień da efekt identyczny

 

Jeśli to dawałoby ten sam efekt w zbijaniu DHT to na BPH nie byłoby zatwierdzone 5 mg ED

 

Finasteryd ma okres półtrwania tylko 6 h zatem odpowiedz sobie czy nadaje się do brania niecodziennego...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi lekko zaczęło zatłuszczać sutki w pewnym momencie, ale to w dużej mierze była kwestia zerowego ruchu, oraz chujowej diety. Nie zrezygnowałem z fina, a wręcz przeciwnie - dodałem jeszcze RU do kuracji, ale jednocześnie zacząłem się ruszać - i problemu nie ma.

 

Pamiętaj, że to nie jest tak, że nagle z dnia na dzień obudzisz się z cyckami rozmiar C. Sutki najpierw zaczną swędzieć, później będą tkliwe/podatne na temperature (ale tym radze się nie przejmować, bo łatwo sobie wkręcić że nas swędzą) i dopiero później zacznie lekko zalewać je tłuszczem, a na sam koniec wystąpi gino - proces długotrwały, jak tylko zauważyłbyś MINIMALNE zmiany (praktycznie niewidoczne) i zrezygnujesz z fina - nic dalej nie pójdzie.

Także spokojnie, bo nie dość, że ryzyko strasznie małe, to w razie wystąpienia - odstawiasz lek i nie będziesz miał cyców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...