free web hit counter Skocz do zawartości
maxm

Dr Feriduni 1000 GR, trochę pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Forum czytam od jakiegoś czasu. Mam 34 lata, odżywiam się dobrze, kondycja włosów nie jest jakaś tragiczna. Linie mam od urodzenia taką jaką mam, ostatnimi laty może te włosy z przodu straciły na "sile". Gdy zapuściłem trochę włosy bardziej można było zauważyć, że z przodu włosy straciły na jakości. Jako nastolatek na zakolach miałem tylko meszek, później meszek zniknął i taki stan rzeczy utrzymuje się mam wrażenie całe moje życie.

 

Jeśli chodzi o ten temat w rodzinie, niektórzy stracili włosy na górze w wieku 40-50 lat, innym poleciały tylko na zakolach, boki wszyscy zachowali

 

Ostatnio na mokrych włosach zauważyłem przerzedzenie na koronie. Nie wiem czy tak też zawsze w sumie nie miałem, nie przejmowałem się tym specjalnie.

Nie biorę aktualnie żadnej chemii i teraz zastanawiam się czy nie zacząć (standardowe obawy zdrowie / libido itp). Warto już zaczynać?

 

Co do przeszczepu rozważałem tylko opcje pewne, żadnych pół środków więc padło na Feriduniego. Wysłałem do niego zapytanie i dostałem trochę niejasną odpowiedź z "luźną" propozycja 1000 GR, z wskazaniem że musi to najpierw zobaczyć. Pomyślałem, trochę mało.

 

Chciałbym mieć linie jak najbardziej zbliżoną do tego co ma Vivek (pewnie większość zna ten przypadek), jego relacja mnie zmotywowała do drążenia tego tematu.

 

Zrobiłem kilka zdjęć na mokro i po wysuszeniu włosów. Ostatnie foto jest sprzed roku na dłuższych włosach.

Co sądzicie?

 

https://imgur.com/a/PCJkGXm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponował na to 1k graftów ? U Ciebie na jedno zakole pójdzie więcej. Komedia. Dalej wierzcie w mit cudotwórców naciągających naiwnych na szmal. Opcji pewnych w ch.plastycznej i w ogóle w medycynie nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba Feriduni mial gorszy dzien. Na linie, zakola to z 2-2.5 k a jak korona rowniez to 3-3.5k graftow.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinieneś mówić na konsultacji że tyko dense pack chcesz i na całym obszarze biorczym, bo inaczej to masz go w dupie i żeby przepłacać za zapałki wbite w gówno.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może wysłałem mu trochę mniej oczywiste zdjęcia niż te które wkleiłem teraz Wam.

 

Tak jak piszecie, dla mnie to 3K GR żeby to zrobić raz a dobrze. Tylko czy warto przy takim ruchu iść jeszcze w jakieś eksperymenty hormonalne i cukierki?

 

@antydhtor

Dokładnie, dense pack, albo nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ przecież internet głosi,że Feriduni wykonuje jedynie dens packa bo inaczej nie umie a gorsze dni to mają tylko w tanich klinikach gdzie HT przez to jest loterią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko czy warto przy takim ruchu iść jeszcze w jakieś eksperymenty hormonalne i cukierki?

 

A to to już musisz podjąć decyzję sam. W każdym razie ludzie stosuję różne leki i przy bardzo różnym stanie - czasami gorszym a czasami lepszym, i różne efekty mają, ale chemia generalnie zawsze pomaga choćby tylko miała zatrzymać czy spowolnić ten proces.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skonsultuj swój przypadek jeszcze raz. Wyślij mu zdjęcia, które dobrze określają twój problem. Możesz zaznaczyć na zdjęciach linie jaką byś chciał osiągnąć. Napisz że chcesz obniżyć zakola i zrobić tył, jeśli chcesz zrobić tył. Na pewno doktor jeszcze raz oceni twój przypadek. Może to wina zdjęć, które mu wysłałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2020 o 21:08, majki3 napisał:

panowie co to jest dens pack? jak z terminami u Feriduniego? Jakies obnizki cen w pandemii?

Jak kontaktowałem się z kliniką początkiem września, to pierwsze wolne terminy mieli na koniec stycznia 2021. Wtedy jeszcze sporo slotów się zwalniało z wiadomych powodów i możliwe, że nadal tak jest. Sam dostałem przynajmniej kilka propozycji wcześniejszych terminów i ostatecznie poddałem się zabiegowi pod koniec października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, read_only napisał:

Jak kontaktowałem się z kliniką początkiem września, to pierwsze wolne terminy mieli na koniec stycznia 2021. Wtedy jeszcze sporo slotów się zwalniało z wiadomych powodów i możliwe, że nadal tak jest. Sam dostałem przynajmniej kilka propozycji wcześniejszych terminów i ostatecznie poddałem się zabiegowi pod koniec października.

a jak bylo z konsultacja - online czy na miejscu? Ja poczatkiem marca lece do Couto na konsulatcje bo niestety online nie robia juz :(  Feriduniego tez rozwazalem - zobacze co powiedza w Hiszpani, kto wie moze tez do doktora F sie udam na konsultacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ich stronie jest informacja, że oferują konsultacje przez Zooma. Sam miałem jedynie konsutlacje przed samym zabiegem. Wcześniej tylko otrzymałem ofertę z wyceną i mailowałem z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej tylko otrzymałem ofertę z wyceną i mailowałem z nimi.

14 godzin temu, read_only napisał:

Na ich stronie jest informacja, że oferują konsultacje przez Zooma. Sam miałem jedynie konsutlacje przed samym zabiegem. Wcześniej tylko otrzymałem ofertę z wyceną i mailowałem z nimi

Dzieks za info! a powiedz prosze - czy Feriduni jest ok wzgledem negocjacji ksztaltu linii i wysokosci jej poprowadzenia? Czy wymagal przed zabiegiem by brac fin przez jakis okres? Couto wymaga by przed zabiegiem przynajmniej pol roku a najlepiej rok brac fina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie robił problemów z linią (NW2) - to pewnie zależy od przypadku. Przy czym nie chciałem zbyt agresywnej, bo takiej nigdy nie miałem. Mi osobiście bardzo podoba się jego "domyślna" linia, którą jak widać po relacjach często proponuje. Niestety czasem przytrafia mu się prowadzić linie powyżej końca języka (jeśli dana osoba go nadal ma), przez co poniżej nowej linii zostaje parę kłaków, więc polecam na to zwracać uwagę. Tutaj przykład (mimo, że efekt ogólny sztos): https://www.hairrestorationnetwork.com/topic/46432-fue-performed-by-dr-feriduni-–-2626-fu-in-a-single-day-session/

Też słyszałem, że jest dość konserwatywny w tym względzie i w sumie jestem w stanie w to uwierzyć. Sesje rzędu 4k to u niego rzadkość, przeważają <3k.

Nie sądzę, żeby wymagał wcześniejszej kuracji finem, ale radzę dopytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, read_only napisał:

Nie sądzę, żeby wymagał wcześniejszej kuracji finem, ale radzę dopytać

Dzieki! Ja jestem po wstepnych konsultacjach online z Couto, on wymaga brania fina przed i po HT... ale oczywiscie przynajmniej po to juz mozemy robic co chcemy :)  Dzis pisalem z team'em od Feriduniego, jutro wysle im formularz plus fotki. Co do lini to zdam sie na niego choc ja poprostu chcialbym odtworzyc linie ktora mialem 10 lat temu wiec bez zadnych szalenczych obnizek czola. 

Zobaczymy, moze finalnie uderze do Feriduniego nie do Couto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy robieniu przeszczepu na koronie ktora widac ze bedzie dalej lysiala to po prostu fin to koniecznosc.Zrobisz 1000 graftow , przez 6 miesiecy bedziesz szczesliwy , po roku dookola obszaru przeszczepu zacznie sie robic nienaturalny pierscien bo po prostu dalej lysiejesz - tutaj nie chodzi o fakt ze ktos lysieje dalej tylko ,ze jak sie robi przeszczep na obszar ktory lysieje i nie bierze niczego na zatrzymanie procesu to potem to bedzie nienaturalnie wygladalo i bedzie sie rzucac w oczy bo korona lysieje od czubka glowy a nie  czubek po przeszczepie jest niby pelny a dookola lysieje xD wyobraz sobie to i sam przyznasz ze moze to wygladac komicznie i tylko czlowiek sie komplekkkkksow nabawi.  Dlatego najlepsi lekarze od przeszczepow mowia wprost ,ze trzeba brac fina jezeli sie chce miec maksymalny efekt. Oczywiscie w turcji to jest masowka i lowienie jeleni pelna para i biora do przeszczepu kazdego czy to 20 lat czy 50 i nie wspominaja bardzo o finie bo ludzie nie lubia sluchac słonej prawdy tylko slodkich klamstw ;;) W szczegolnosci ,ze u ciebie w rodzinie jak piszesz ludziom proces lysienia przyspieszal w okolicach 40 tki.

Edytowane przez samuel666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.12.2020 o 19:29, read_only napisał:

Nie sądzę, żeby wymagał wcześniejszej kuracji finem, ale radzę dopytać.

Nie tylko nie wymaga co mówił, że branie go na łysienie w obszarze zakoli daje słabe efekty i raczej nie poleca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, jan_kasprzak_1989 napisał:

A jak cena Herr Ferudiniego?
Dalej 5 jurasów za graft?

4.75 w tym momencie. Często jednak bierze mniej - u mnie wyszło koło 3.60.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.12.2020 o 09:12, read_only napisał:

4.75 w tym momencie. Często jednak bierze mniej - u mnie wyszło koło 3.60.

wow, 3.60 u Feriduniego to super cena! dostales taka ze wzgledu na ilosc graftów? czym to bylo podyktowane? Mnie Couto krzyknal 5 wiec jakby sie udalo dostac cene jak Ty dostalem to odwolalbym Couto i uderzal do Belgii bez wahania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dodatkowe 400 graftów (względem wstępnej wyceny) nie wziął ani grosza. Dodatkowo dostałem 1k euro zniżki za to, że przejąłem zwolniony po kimś termin wypadający za jakieś 3 tygodnie. Wyszło spoko, no ale trzeba być jednak przygotowanym na pełną kwotę, choć mimo wszystko podobne historie są częste u Feriduniego. Nawet kogoś tutaj na forum też kiedyś nie policzył za bonusowe grafty.

Jeśli dobrze rozumiem, to Couto podniósł cenę?

Edytowane przez read_only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, read_only napisał:

Jeśli dobrze rozumiem, to Couto podniósł cenę?

Wiesz co, jak ja kontaktowalem sie z nimi wiosna tego roku to mowili juz 5 euro, nie wiem ile bylo wczesniej...  Napisze do Feriduniego a co tam - zobaczymy :)  Ja na konsultacje do Couto czekam niemal rok bo nie robi online 😕 potem przynajmniej rok czekania na zabieg 😕

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Caraos napisał:

Wiesz co, jak ja kontaktowalem sie z nimi wiosna tego roku to mowili juz 5 euro, nie wiem ile bylo wczesniej...

Coś poknociłem, faktycznie od dłuższego czasu ma taką stawkę. Myślałem, że jest tańszy. Tak czy siak go nie rozważałem z powodu kolejki 😄.

Mega się cieszę, że tak krótko czekałem na zabieg u Feriduniego. Na wiosnę powinno być już elegancko z włosami 🤗. Jak skończy się u mnie duck phase, to postaram się wrzucić relację. Wrzucałem ją już 2 miesiące temu, ale forum wtedy leżało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do Feriduniego, zobaczymy jak sie uda miec wczesniejszy termin niz u Couto to mozliwe ze sie zdecyduje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...