free web hit counter Skocz do zawartości
bertek123

Minox rano - same problemy ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Zakładam temat z problemem stosowano minoxa rano. Mam na mysli to, ze gdy użyje go rano mam poklejone włosy i wyglada to nieestetycznie będąc w pracy. Nie wiem czy ja mam tylko z tym problem i wymyślam czy wy tez tak macie a jeśli tak to jak z tym sobie radzicie ? Czy inne środki z minoxem są lepsze w walce z tym problemem ?

Proszę o pomoc


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna uznac ,ze dziala jak zel do wlosow ... stosuj go tylko w lyse miejsca badz mega rzadkie, jak bardzo skleja rozczesuj grzebieniem. Przyzwyczaisz sie z czasen,nie ma tragedii


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaris NR 10 nie skleja włosów, ale za to je brudzi - tzn. zostawia jasnozielony pył i tak mniej więcej jak łupież nawet to wygląda tylko że zielony. Ale może to będzie lepszym rozwiązaniem bo wytrzepiesz włosy przed wyjściem albo wydmuchasz ten syf sprężonym powietrzem, względnie po tym zabiegu poprawisz fryzurę grzebieniem jeśli będzie trzeba.

 

Ludzie na forach też twierdzą, że minox w piance tak nie skleja i że szybko wysycha/wchłania się, i że jest lepszy pod tym względem od zwykłych płynnych preparatów.

 

A już minox doustnie w formie tabletek nie powoduje żadnych takich problemów nigdy.

 

 

Przyzwyczaisz sie z czasen,

 

Ja się nie przyzwyczaiłem, a używałem też Polarisa NR 9 w standardowym pojeździe, który właśnie włosy sklejał. A posklejane włosy jeśli są rzadkie wyglądają jeszcze gorzej i na gorszy stan - tak samo jak mokre.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...