free web hit counter Skocz do zawartości
gorgiew

Dr Zarev

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, właśnie z Jasiem ostatnio dostrzegliśmy tego doktora viewtopic.php?f=23&t=117&p=61177#p61177 , i wydaje się być rzeczywiście mega godnym zainteresowania jeśli chodzi o wybór kliniki/lekarza HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tylko klonowanie graftow i można się do tego doktorka wybierać, ciekawe czy można sobie wybrać linie jaka się chce czy zostaje ona narzucona z góry bez możliwości zmiany i "negocjacji" jak u Marala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorgiew, a co chcesz tam robić HT ?

 

 

ciekawe czy można sobie wybrać linie jaka się chce czy zostaje ona narzucona z góry bez możliwości zmiany i "negocjacji" jak u Marala

 

Jak Gorgiew wybierze tę klinikę, to się tego dowiemy, a zakładam, że chce juszejpa albo i tak coś niskiego bez recesji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że jak za takiego specjalistę cena nie jest jakaś wysoka, rzeklbym ze nawet tania patrząc na takie rezultaty, mało kto może pochwalić się takimi umiejętnościami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorgiew, a co chcesz tam robić HT ?

W związku z brakiem postępu w badaniach nad lekami przeszczep wydaje się koniecznością, a z racji dość specyficznych włosów szukam tylko naprawdę dobrych specjalistów.

 

Zarev wydaje się chyba najlepszym ze specjalistów, przy którym wszystko co udało mi się znaleźć w sieci wymięka. Niemniej nie zależy mi na mega przeszczepach, ale na ogromnej dbałości o donor i wysokiej przeżywalności. Do tej pory po głowie chodził mi STRIP, ale Zarev osiąga podobne efekty robiąc FUE. Cena jednak jest trochę wyższa niż moje aktualne możliwości. Na chwilę obecną stać mnie na Przybylskiego, więc jeżeli się zdecyduję na Zareva to trochę muszę dozbierać.

 

Martwi mnie tylko to, że na jego stronie, gdzie prezentuje rezultaty, brakuje osób o cienkich i jasnych włosach.

 

Jak Gorgiew wybierze tę klinikę, to się tego dowiemy, a zakładam, że chce juszejpa albo i tak coś niskiego bez recesji.

 

Tak, to czego szukam to przynajmniej semi-juszejpa; niestety z racji pogorszenia stanu włosw w ciągu ostatnich dwóch lat, mam trochę mniejsze oczekiwania. Choć jeżeli lekarze nie robiliby problemów, aby robić 100% przeszczepy i zgadzaliby się na robienie irokezów, a nie udawali, że neozaczeska jest super, to wszelkie moje wątpliwości by zniknęły

 

Myślę że jak za takiego specjalistę cena nie jest jakaś wysoka, rzeklbym ze nawet tania patrząc na takie rezultaty, mało kto może pochwalić się takimi umiejętnościami

 

W porównaniu z innymi wartymi uwagi specjalistami jest w średniej, a biorąc pod uwagę umiejętności to jest wręcz tani, ale dla przeciętnych rodaków wciąż za drogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega ma efekty. Fajnie jak ktos przetarlby szlaki i zobaczylibysmy jak efekt wyglada z naszego polskiego owlosienia.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarev STRIP'a też robi na długich włosach, i czy w ogóle robi STRIP'a ?

 

 

Martwi mnie tylko to, że na jego stronie, gdzie prezentuje rezultaty, brakuje osób o cienkich i jasnych włosach.

 

A to to jest już standard prawie we wszystkich klinikach...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorgiew, a powiedz czy masz już oszacowaną jakąś ilość graftów na juszejpa w jakiejś klinice czy klinikach ?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gorgiew, a powiedz czy masz już oszacowaną jakąś ilość graftów na juszejpa w jakiejś klinice czy klinikach ?

Niestety nie. Ale przewiduję około 3000 graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wstawisz jakieś fotki albo zdasz relacje z zabiegu jak już będziesz po? - to jest interesujące dla mnie, bo chyba jesteś na tym forum jedyną osobą, która chce zrobić juszejpa.

Mnie szacowali średnio na ok. 2500 graftów, ale może mam mniejszy ubytek. Trochę mało mi się to wydaje, ale mówili też, że może okazać się, że więcej graftów będzie potrzeba.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rezultaty tego dr Zareva są szokująco dobre. Nawet jak wiele z pokazanych osób miało bardzo dobre albo wybitne wręcz donory, to i tak są to wspaniałe efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać, że ten koleś stawia na profesjonalizm i nie chce być pyprokiem, a skoro ma już aprobatę np. Cole'a, to z pewnością wysoko zajdzie o ile w przyszłości nie przejdzie na pypractwo, masówkę i chamstwo. I pewnie też w przyszłości podniesie cenę jak będzie takim słynnym mistrzem.

I zobaczcie te grafty rzeczywiście wyglądają na bardzo cienkie perfekcyjnie pobierane na tych fotkach. I donoru nie orze tak jak niektórzy już po pobraniu 2 kgr.

Ale za tę cenę z pewnością jest wart uwagi jak najbardziej.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, mam nadzieję, że zdasz relację. Ja wprawdzie ledwo co jestem po przeszczepie, ale planuję dogeszczenie na przełomie najbliższych lat i planuję zrobić je w jakimś, że się tak wyrażę, droższym miejscu niż tureckie budżetówki. Może właśnie tu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...