free web hit counter Skocz do zawartości
gorgiew

Dr Zarev

Rekomendowane odpowiedzi

Widać, że ten koleś stawia na profesjonalizm i nie chce być pyprokiem, a skoro ma już aprobatę np. Cole'a, to z pewnością wysoko zajdzie o ile w przyszłości nie przejdzie na pypractwo, masówkę i chamstwo. I pewnie też w przyszłości podniesie cenę jak będzie takim słynnym mistrzem.

I zobaczcie te grafty rzeczywiście wyglądają na bardzo cienkie perfekcyjnie pobierane na tych fotkach. I donoru nie orze tak jak niektórzy już po pobraniu 2 kgr.

Ale za tę cenę z pewnością jest wart uwagi jak najbardziej.

 

 

Oby tak nie było. Co ważne, wydaje się, że właśnie teraźniejszość i niedaleka przyszłość jest najlepszym czasem na zabieg u niego, bo jest na etapie budowania swojej pozycji, prestiżu i sukcesu. A co za tym idzie będzie się maksymalnie starał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widać, że ten koleś stawia na profesjonalizm i nie chce być pyprokiem, a skoro ma już aprobatę np. Cole'a, to z pewnością wysoko zajdzie o ile w przyszłości nie przejdzie na pypractwo, masówkę i chamstwo. I pewnie też w przyszłości podniesie cenę jak będzie takim słynnym mistrzem.

I zobaczcie te grafty rzeczywiście wyglądają na bardzo cienkie perfekcyjnie pobierane na tych fotkach. I donoru nie orze tak jak niektórzy już po pobraniu 2 kgr.

Ale za tę cenę z pewnością jest wart uwagi jak najbardziej.

Wiesz ile u niego kosztuje zabieg? (1 graft)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetnie, mam nadzieję, że zdasz relację. Ja wprawdzie ledwo co jestem po przeszczepie, ale planuję dogeszczenie na przełomie najbliższych lat i planuję zrobić je w jakimś, że się tak wyrażę, droższym miejscu niż tureckie budżetówki. Może właśnie tu.

 

Widziałem Twój wątek i moim zdaniem masz mega efekt, także tylko pozazdrościć

 

Oczywiście dodam relację. Póki co ich strona jest niestety bardzo słaba i nie działa formularz do wysyłki zdjęć. Chyba lepiej będzie się kontaktować przez instagram.

 

W ogóle zdjęcia donoru zaraz po pobraniu są niesamowite - prawie nie widać tych miejsc, gdzie pobierane były grafty. Zresztą chwalą się swoją metodą i bardzo cienkimi punchami.

 

Też do końca nie wiem jak będzie wyglądać umawianie się na zabieg bo ogólnie bazują na konsultacji na miejscu.

Parę pytań mi się nasuwa bardziej organizacyjnych, ale mam nadzieję, że szybko uda się je rozwiązać.

Jakieś kwestię logiatyczne to raczej do Sofii powinno się ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tego, co mi panie z Aishy na głowie utworzyły, żeby nie było. Po prostu wiem, że łysienie może postępować, bo nie biorę żadnej chemii, a zagęszczanie miejsc łysiejących a nie zupełnie wyłysiałych wymaga najwyraźniej więcej delikatnego podejścia. I większego budżetu. Mam plan obserwować teraz kolejny rok po przeszczepie szczególnie stan języka i pod koniec 2021 zdecyduję czy będę leciał na drugi przeszczep czy jeszcze poczekam. Bo mam też do uzupełnienia prawe zakole, gdzie włosów przyjęło się trochę mniej. Ale o tym kiedy indziej i w moim wątku.

 

Póki co daj znać jak już odbędziesz z nimi konsultacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cienki punch nie zawsze jest taki dobry... moze donor wygląda zaraz po zabiegu lepiej ale przezywalnosc graftów jest mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po efektach sądząc... pokażcie mi na jakimś forum obiektywną relację kogoś... nie jednego, dwóch ale wielu, tak jak w przypadku Marala, BHR czy HDC.. wtedy pogadamy o efektach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze że wskaźnik procent/przezywalnosc graftów to fikcja... ktoś kto wierzy że da się to obliczyć chyba nie ma pojęcia o temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo swoje przeszedłeś to już wiesz ale wielu będzie wierzyć w cuda. Ludzie idą do wiejskiego znachora leczyć raka rabarbarem, wstępują do sekty gdzie im mówią, że będą karmić się energią słońca więc co się dziwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że wielu ludzi, którzy wcześniej mieli HT u tych tu oklepanych od lat lekarzy, albo w ogóle u polskich pyproków, to jak pojawi się tylko jakiś mistrz HT a jeszcze nie taki drogi, to zawsze dupa ich będzie boleć.

 

-- 04 paź 2020, 18:22 --

 

Ludzie idą do wiejskiego znachora leczyć raka rabarbarem, wstępują do sekty gdzie im mówią, że będą karmić się energią słońca więc co się dziwić.

 

I tak samo ludzie leczą łysienie saw palmetto i innymi ziółkami, i wstępują do sekt typu ''propeciahelp'' aby głosić ''dobre'' słowo jakim to fin jest złem. I wśród nich są też lekarze...

 

-- 04 paź 2020, 18:24 --

 

Zarev ma chyba 100% przeżywalność sądząc po efektach

 

U nikogo nie ma 100%, zawsze są jakieś straty, nawet u najlepszych.

 

-- 04 paź 2020, 18:26 --

 

Po efektach sądząc... pokażcie mi na jakimś forum obiektywną relację kogoś... nie jednego, dwóch ale wielu, tak jak w przypadku Marala, BHR czy HDC.. wtedy pogadamy o efektach...

 

Pogadamy wtedy jak się rozkręci na większą skalę HT u tego lekarza, bo to właściwie dopiero jego debiut.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego miałoby kogoś boleć pojawienie się kogoś kto dobrze robi HT ? Z zawiści o co ? Takie myślenie to rodzi się tylko w głowie takich co tak właśnie myślą więc jesteś tu jedyny. Chemia działa różnie i ludzie mają skutki uboczne, ty również więc nie pieprz bzdur, że ludzie na forach piszą to tylko po to aby innych przestraszyć. Ten oklepany lekarz zrobił mi ze skutkiem dogęszczanie za 9 tyś zł a nie za 40 więc jeśli już to boleć kogoś może ale w drugą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chemia działa różnie i ludzie mają skutki uboczne, ty również więc nie pieprz bzdur

 

Bzdury to ty piszesz teraz, bo moje uboki nie są od fina ani duta, tylko od mocniejszych leków, a na samym finie i później na samym ducie nie miałem żadnych uboków.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chemia działa różnie i ludzie mają skutki uboczne, ty również więc nie pieprz bzdur

 

Bzdury to ty pieprzysz teraz, bo moje uboki nie są od fina ani duta, tylko od mocniejszych leków, a na samym finie i później na samym ducie nie miałem żadnych uboków.

Zgadzam się z Antkiem. Uboków na finie i ducie absolutnie brak. Jeżeli jakieś są, to chyba jako przejaw nerwicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja po pół roku na finie przytyłem 7 kg pomimo sportowego trybu życia i żadnych zmian w stosunku do czasu przed finem, przypadek...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Relatywnie często występującymi ubokami na finie i ducie to właśnie nieco rozwodnione nasienie, mniejsza objętość ejakulatu, generalnie obniżenie "jakości" spermy i nieco łatwiejsze łapanie tkanki tłuszczowej oraz trudniejsze budowanie masy mięśniowej w sposób naturalny. Jak ktoś chce w sposób naturalny budować fajną sylwetkę to na ducie/finie będzie to niestety utrudnione i to chyba jest najgorszy ubok od tych leków, bo z libido można sobie poradzić stosując cynk, magnez, longjack'a, ashwagandhe, arginine i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to prawda, jesli kots jest wrazliwy na fina to uboki dadza o sobie znac. Ja tez doswaidczylem wzrostu tkanki tluszczowej (mimo b.aktywnego trybu zycia). Ogolnie da sie nad tym jakos panowac ale wymaga to sporo wysilku i .. konsultacji z dobrym endokrynologiem (ja troche zbijalem hormony, ktore przyczyniaja sie do odkladania tkanki tluszczowej). Napewno utrzymanie dobrej formy jest duzo ciezsze wiec jak dla kogos to priorytet to musi sie pogodzic z tym, ze bedzie inaczej...

Z jakoscia spermy - prawda, co ciekawe z libido nie mialem jakiegos duzego problemu ale sperma faktycznie mocno rozwodniona. Wraca do normy po odstawieniu ale tzreba chwilke poczekac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, forum śledzę od dawna, miałem kilkuletnią przerwę.

Do polskich włosów (rzadkich, cienkich i mających małą ilość włosów w mieszku) można spośród pacjentów Zareva porównać tylko jednego pacjenta, a raczej pacjentkę:

https://www.hairtransplantation.bg/index.php/en/results/event/results/2950Grafts

Jest to kobieta z osłabionymi włosami  po długoletnim farbowaniu i dlatego wizualnie jej włosy najbardziej przypominają nasze, polskie.

I co? Jak spojrzymy na efekty to na koronie u niej po przeszczepie nadal jest kiepsko.

Oczywiście jestem otwarty na krytykę moich spostrzeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gorgiew  Jeśli tu kiedykolwiek będziesz to proszę pokaż mi swojego juszejpa jeśli zechcesz oczywiście, nie musisz tu, możesz na pw, to chętnie zobaczę i porównam z moim, bo z pewnością nikogo innego do porównania na tym forum nie znajdę. 

A relacji kobiet to tu praktycznie na ma, a te co są to albo miały robione zakola albo obniżenie linii ale nie jakiegoś super juszejpa. A z resztą pisałem kiedyś do jednej czy dwóch nawet i nie chciały chyba porównywać swoich efektów z moimi.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jest problem z dostaniem się do niego.

Financial conditions:

Booking of new on-schedule consultations has been temporarily suspended.

Consultation off-schedule: 900 EUR*

Hair transplantation off-schedule: 9 EUR for each graft

PRP (platelet-rich plasma) therapy (for one procedure): 250 EUR

Eyebrow transplantation: 5000 - 9000 EUR

 

*Booking an off-schedule consultation is bound to a surgery price of 9 EUR for each graft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...