free web hit counter Skocz do zawartości
Jose13

35 lat, zakola, prośba o opinię

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstępie, podziękowania dla wszystkich, którzy dzielą się swoimi opiniami i relacjami po przeszczepach. Po kilku latach odkładania pieniędzy postanowiłem w końcu podejść do leczenia chirurgicznego. Po raz pierwszy myślałem o tym w 2012 roku, ale - chyba słusznie - postanowiłem zaczekać. Zakola się powiększyły, ale nie tak radykalnie, jak się spodziewałem. Krótko mówiąc - idę drogą swojego ojca, który ma duże zakola, ale w wieku 60 lat wciąż grube i solidne włosy poza nimi, zero łysych miejsc na środku głowy.

 

Zastanawiałem się nad Feriduinim, ale nie wiem, czy mój budżet wytrzyma jego wymagania finansowe. Nie mam pojęcia ile graftów potrzebuję i stąd pytanie - jak uważacie? Nie zależy mi na obniżeniu linii czoła, nie mam gigantycznych wymagań co do gęstości, po wielu efektach leczenia i przykładach tutaj, wiem, że idealnie nie będzie. Chciałbym jednak "pozbyć" się zakoli.

 

W załączniku przesyłam aktualne zdjęcia.

 

Będę bardzo wdzięczny za opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować u Dr Zareva. Masz jakąś kurację farmakologiczną ? Według mnie potrzebujesz około 3000-3500 graftów żeby zrobić z tego NW2 i jeżeli nie masz wysokich wymagań to powinna być optymalna linia w takim przypadku. Jednocześnie zaznaczam, że jakimś specem od szacowania graftów i przeszczepów nie jestem, więc opinie bardziej kompetentnych mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz spróbować u Dr Zareva. Masz jakąś kurację farmakologiczną ? Według mnie potrzebujesz około 3000-3500 graftów żeby zrobić z tego NW2 i jeżeli nie masz wysokich wymagań to powinna być optymalna linia w takim przypadku. Jednocześnie zaznaczam, że jakimś specem od szacowania graftów i przeszczepów nie jestem, więc opinie bardziej kompetentnych mile widziane.

 

Nie, nie używam żadnej farmakologii. Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szczęściarzem to jest Brad Pitt albo nasz Polski Andrzej Zieliński albo Janusz Rewiński

 

Albo Ian D'Sa, czy np. Alistair Overeem, i inni im podobni przynajmniej z linii i ze stanu włosów w ogóle, i nie wspominając o ich wieku przy tym...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może skorzystaj z usług dr. Zarev. Facet jest naprawdę niezły (jak w top klinikach), ale podobno cenę ma niską. Zobacz sobie jego efekty, są świetne. Zamiast wydawać 25k na 1800 graftów (tyle zapłacisz u tych najlepszych) u niego będziesz miał zapewne efekt podobny i 2 razy więcej włosów.

 

https://www.hairtransplantation.bg/index.php/en/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamiast wydawać 25k na 1800 graftów (tyle zapłacisz u tych najlepszych) u niego będziesz miał zapewne efekt podobny i 2 razy więcej włosów.

 

Że czego...? chyba 25k ale USD albo € u tych najlepszych, bo na pewno nie ''złotych'' polskich...

 

A Zarev co prawda wychodzi bardzo tanio w stosunku jakości do ceny i nawet 2 do 3 razy taniej niż w top klinikach, ale bierze 4€ za graft czyli za np. 1800 graftów byłoby to jakieś 32000 PLN a nie 25000 PLN.

 

Ale autor tematu jak na moje potrzebuje co najmniej z 3800 graftow a nie 1800, - choć wiele zależy od linii i jego preferencji.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...