free web hit counter Skocz do zawartości
Kuba7

plamki krwi plus żółć na pościeli

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj 12.10 miałem przeczep i spałem w opatrunku.

Dzisiaj 13.10 miałem zdjęty opatrunek rano, po czym umyto mi głowę oraz nie zakładano już opatrunku a po południu się zdrzemnąłem i po obudzeniu zobaczyłem plamki krwi wraz żółcią.

Mieliście coś takiego po przeszczepie? Jak tak, to jak długo zostawialiście śłady na pościeli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za informację.

 

Widzę,ze inni po operacji maja opaski na glowie a ja takowej nie mam. Czy to dobrze czy zle? Opuchlizna jakby mi troche na czoło zeszla i boje sie ze zejdzie na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaska ma tylko za zadanie powstrzymac schodzenie opuchlizny na twarz i oczy. Możesz sam sobie głowę czymś obwiązać na wysokości czoła. Moim zdaniem to manaspekt estetyczny, bo tak czy siak opuchlizna znika po jakimś czasie. P.s. nie śpisz i nie nosisz już opatrunku w ogóle ? Moim zdaniem powinieneś przez kilka dni mieć opatrunek i zmieniać go raz na dzień, mówię to że swojego doświadczenia


Aktualna kuracja:

- Finasteryd 1mg (Finahit)

- Hairvity

- Dermena Men (szampon)

- Zoxin Med (szampon)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opaska nie jest po to aby zatrzymać opuchliznę. Jak coś ma spuchnąć to i tak się to stanie. Jest właśnie po to aby cieknące z ran osocze nie lało się na oczy, aby nie brudzić ubrań jak się wkłada przez głowę ale też jest i po to aby zabezpieczać pole biorcze przed urazem jak się coś ubiera. Możecie zaobserwować, że po HT skóra czoła jest tłusta i to właśnie od osocza.

 

Opatrunek powinien być zdjęty dobę po zabiegu i nie powinien być więcej zakładany. To przyspiesza proces gojenia ale także zapobiega infekcjom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to najnowszy temat, od ktorego zaczalem czytanie oraz kolejne oczyszczanie forum.

Anty i Slavo juz mam dosyć ciaglego usuwania waszych klotni i wyzwisk. Forum ma sluzyc do pomagania sobie i walki z tym samym wrogiem jakim jest lysienie a nie dolewanie oliwy do ognia i szukanie kolejnych problemow.

Od jutra 16.10.2020 jak zobacze gdziekokwiek na forum wasze kolejne jechanie po sobie, wyzwiska to bedzie ban dla obu i nie mowcie ,ze nie ostrzegalem ,bo juz tyle razy, ze cierpliwosc sie konczy i to ostatni raz jest . Jezeli zobacze, ze ktos zaczal a drugi normalnie odpisal badz zamilczal to dostanie tylko ten pierwszy.

Moderator


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...