free web hit counter Skocz do zawartości
Szakalnet

Koronawirus a prawda

Rekomendowane odpowiedzi

Po nowym roku będzie jeszcze gorzej z epidemia

 

Nie ma żadnej epidemii. Jest propaganda. Epidemia to była w śreniowiecznej Francji gdzie trupy leżały na ulicach i brakowało ludzi w tym chętnych ludzi aby te trupy sprzątać.

 

Osobiście nie widziałem nigdy i nigdzie żadnych trupów na ulicach w skutek tej że ''epidemii'', i nie znam też nikogo chorego na tzw. ''koronawirusa'', ani nikt ze znajomych też osobiście nie zna żadnego chorego i nie słyszał o żadnym chorym od swoich znajomych....

 

A ta propaganda się znudzi ludziom, choć może potrwać jeszcze 2 czy 5 a może i 10 lat.

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po nowym roku będzie jeszcze gorzej z epidemia

 

Nie ma żadnej epidemii. Jest propaganda. Epidemia to była w śreniowiecznej Francji gdzie trupy leżały na ulicach i brakowało ludzi w tym chętnych ludzi aby te trupy sprzątać.

 

Osobiście nie widziałem nigdy i nigdzie żadnych trupów na ulicach w skutek tej że ''epidemii'', i nie znam też nikogo chorego na tzw. ''koronawirusa'', ani nikt ze znajomych też osobiście nie zna żadnego chorego i nie słyszał o żadnym chorym od swoich znajomych....

 

A ta propaganda się znudzi ludziom, choć może potrwać jeszcze 2 czy 5 a może i 10 lat.

 

Muszę się tutaj z Tobą nie zgodzić, bo znam coraz więcej przypadków osób zakażonych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Muszę się tutaj z Tobą nie zgodzić, bo znam coraz więcej przypadków osób zakażonych

 

i co tym osoba zakazonym sie dzieje ? kichaja ? maja kaszelek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po nowym roku będzie jeszcze gorzej z epidemia

 

Nie ma żadnej epidemii. Jest propaganda. Epidemia to była w śreniowiecznej Francji gdzie trupy leżały na ulicach i brakowało ludzi w tym chętnych ludzi aby te trupy sprzątać.

 

Osobiście nie widziałem nigdy i nigdzie żadnych trupów na ulicach w skutek tej że ''epidemii'', i nie znam też nikogo chorego na tzw. ''koronawirusa'', ani nikt ze znajomych też osobiście nie zna żadnego chorego i nie słyszał o żadnym chorym od swoich znajomych....

 

A ta propaganda się znudzi ludziom, choć może potrwać jeszcze 2 czy 5 a może i 10 lat.

 

To, że nazywany pewne zjawisko pandemia nie musi się wiązać ze śmiertelnością choroby lecz z jej występowaniem, a występuje na całym świecie dlatego nazywana jest pandemią.

Błagam, na listosc boska, skończcie doszukiwać się we wszystkim propagandy, teorii spiskowych czy innej próby zniewolenia narodu. Nie wiem ile osób ma jeszcze umrzeć żeby niektórzy w końcu przyznali, że hej, to serio istnieje, to serio jest problem. Mam nadzieję, że nikt z waszych bliskich nie będzie przechodził tego w ciężki sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, że nazywany pewne zjawisko pandemia nie musi się wiązać ze śmiertelnością choroby lecz z jej występowaniem, a występuje na całym świecie dlatego nazywana jest pandemią.

Błagam, na listosc boska, skończcie doszukiwać się we wszystkim propagandy, teorii spiskowych czy innej próby zniewolenia narodu. Nie wiem ile osób ma jeszcze umrzeć żeby niektórzy w końcu przyznali, że hej, to serio istnieje, to serio jest problem. Mam nadzieję, że nikt z waszych bliskich nie będzie przechodził tego w ciężki sposób.

 

 

Jak dla mnie to możesz nawet lecieć już dziś do USA do Gates'a i ustawiać się w kolejce już po szczepionki na koronawirusa i nie czekać aż będą do tego zmuszać. I możesz nawet zapłacić Gates'owi 100.000 dolarów i może w gratisie nawet dostaniesz Nokię.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to możesz nawet lecieć już dziś do USA do Gates'a i ustawiać się w kolejce już po szczepionki na koronawirusa i nie czekać aż będą do tego zmuszać. I możesz nawet zapłacić Gates'owi 100.000 dolarów i może w gratisie nawet dostaniesz Nokię.

 

No to się pięknie pochwaliłeś wiedzą i poziomiem jaki reprezentujesz. Wybitna jednostka, cały świat mówi źle, ale TY wiesz lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem ile osób ma jeszcze umrzeć żeby niektórzy w końcu przyznali, że hej, to serio istnieje, to serio jest problem.

 

 

A problem to rzeczywiście jest, ale problem, który to ludzie sami stworzyli aby później sprzedawać rozwiązanie tego problemu, oraz pokazywać światu jacy to oni nie są ku...a dobrzy - jak zawsze zresztą już od 1492 roku... a przy okazji być może spełnić kolejne ze swoich założeń i życzeń politycznych.

 

 

No to się pięknie pochwaliłeś wiedzą i poziomiem jaki reprezentujesz. Wybitna jednostka, cały świat mówi źle, ale TY wiesz lepiej

 

I vice versa. I tak samo mogę napisać TY wiesz lepiej...

 

Ale jak dla mnie to możesz nawet i na Judaizm przejść i Judaszem zostać.

I możesz nawet też śpiewać:

 

A kontrolowana panika (dokładanie taka jak jest teraz) była już wymyślona i testowana 100 lat temu w latach dwudziestych ub. wieku....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

I vice versa. I tak samo mogę napisać TY wiesz lepiej...

 

 

Z tym, że jeden z nas opiera swoje zdanie na faktach i badaniach naukowych a drugi na kwestionowaniu zjawiska obejmującego całą kule ziemska.

 

Możecie sobie wierzyć w płaska ziemię, możecie wierzyć w szkodliwość 5G czy w szczepionki powodujące autyzm dopóki nie jest to szkodliwe dla drugiego człowieka. Natomiast negowanie sytuacji pandemicznej jaka aktualnie trwa na świecie jest po prostu przejawem chamstwa. Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym judaizmem, no ale Ty w końcu wiesz więcej. Dorzuć jeszcze, że lekarze terroryści stoją za tym wszystkim i bingo antydhtora odchaczone na dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast negowanie sytuacji pandemicznej jaka aktualnie trwa na świecie jest po prostu przejawem skurwysyństwa

 

 

wystarczy wylaczyc telewizor i wlaczyc myslenie, a plandemia zniknie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tym, że jeden z nas opiera swoje zdanie na faktach i badaniach naukowych a drugi na kwestionowaniu zjawiska obejmującego całą kule ziemska.

 

W dupę sobie wsadźcie te całe badania naukowe z USA. Jestem więcej niż pewien, że gdyby emigracja białego człowieka nigdy nie zaistniała na czwartą część świata, to nie było teraz tzw. ''koronawirusa'' ani żadnej ''pandemii''.

 

Z tym, że jeden z nas opiera swoje zdanie na faktach i badaniach naukowych a drugi na kwestionowaniu zjawiska obejmującego całą kule ziemska.

 

A na faktach to akurat ja opieram swoje wywody, zdanie i przekonania! Ale to trzeba jeszcze znać historię świata i tzw. Ameryki, oraz historię XX wieku... aby się mądrować.

 

Możecie sobie wierzyć w płaska ziemię, możecie wierzyć w szkodliwość 5G czy w szczepionki powodujące autyzm dopóki nie jest to szkodliwe dla drugiego człowieka.

 

Jak dla mnie to możesz sobie nawet łeb wsadzić do mikrofalówki i wtedy będziesz miał nawet 10 G...

 

Natomiast negowanie sytuacji pandemicznej jaka aktualnie trwa na świecie jest po prostu przejawem skurwysyństwa.

 

Jeśli już coś jest przejawem skurwysyństwa, to rok 1492, wymordowanie rdzennych mieszkańców i następne 500 lat okupacji nad pozostałą resztką rdzennych mieszkańców tamtych ziem... Oraz sponsorowanie Hitlera przez kampanie z USA, i wiele innych takich malutkich grzeszków takich maćupkich.

 

Chamstwem jest też to, że nie daje się mi skutecznie leczyć łysienia oraz zrobić linii jaką chcę w wielu klinikach HT.

 

 

Nie mam pojęcia o co Ci chodzi z tym judaizmem, no ale Ty w końcu wiesz więcej.

 

Jakbyś choć trochę znał historie i fakty, to byś wiedział...

 

 

Dorzuć jeszcze, że lekarze terroryści stoją za tym wszystkim i bingo antydhtora odchaczone na dziś.

 

A to nieprawda, że niektórzy lekarze są terrorystami i terroryzują klientów w klinikach HT ?

 

I mam nadzieję że odhaczyłeś, bo i tak nie dasz rady nie przedstawiając żadnych argumentów na swoje teze...

 

Ale najwyraźniej potrzebujesz chamstwa w swoim życiu i wiele takich sytuacji które spotkały mnie, aby przestać bezgranicznie wierzyć i ufać, w dobro każdego bliźniego....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jestem więcej niż pewien, że gdyby emigracja białego człowieka nigdy nie zaistniała na czwartą część świata, to nie było teraz tzw. ''koronawirusa'' ani żadnej ''pandemii''.

I dlatego, że kolonizacja miała miejsce Ty będziesz negował istnienie choroby, którą posiada na tą chwilę 40mln osób a ponad milion straciło życie. Nie no spoko, pewnie chłopie. Reszty Twojego wywodu nawet nie skomentuje bo już odleciałeś jak zwykle i na tej odpowiedzi poprzestanę. Po prostu przykro mi, że niektórzy stawiają własne ego ponad zdrowie i życie innych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dlatego, że kolonizacja miała miejsce Ty będziesz negował istnienie choroby, którą posiada na tą chwilę 40mln osób a ponad milion straciło życie.

 

Hitler wybił ponad 50 mln i jakoś nie było takiej mocnej propagandy na tym globie przeciw niemu... To samo kiedy biały z europy mordował rdzennych mieszkańców czwartej części świata, a być może liczba ofiar była znacznie większa niż drugiej wojny światowej... - tutaj ilości wymordowanych są nieznane. To sobie odpowiedz lub wyobraź...

 

 

Nie no spoko, pewnie chłopie. Reszty Twojego wywodu nawet nie skomentuje bo już odleciałeś jak zwykle i na tej odpowiedzi poprzestanę. Po prostu przykro mi, że niektórzy stawiają własne ego ponad zdrowie i życie innych ludzi.

 

Tak? - Serio -? O....

 

Tylko, że mimo, że koronawirus jest na całym świecie, to jakoś nie ma na wyspie North Sentinel Island.... i na wyspie J.P. Morgan'a pewnie też nie ma obowiązku masek.

 

I co zrobisz, za np. 10, 20 lat czy 50 (jeśli będziesz żył) jak w telewizji powiedzą, że ten cały koronawirus to była właśnie propaganda i kontrolowana panika nawet jeśli ofiary też były prawdziwe, niczym teraz całe YT trąbi o spowodowaniu kontrolowanej paniki w USA 100 lat temu? Przestaniesz wierzyć wtedy w to w co teraz wierzysz?

 

Poza tym pewne rzeczy są tajne na 50 lat w takich różnych przypadkach....

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
I dlatego, że kolonizacja miała miejsce Ty będziesz negował istnienie choroby, którą posiada na tą chwilę 40mln osób a ponad milion straciło życie.

 

to jest wlasnie karmienie ludzi gownem, smierc w telewizji, jeszcze moze powiesz ze maseczki chronia przezd wirusami w tym przezd koronawirusem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest wlasnie karmienie ludzi gownem, smierc w telewizji, jeszcze moze powiesz ze maseczki chronia przezd wirusami w tym przezd koronawirusem ?

 

 

Dokładnie. Jakby ten problem tego ''wirusa''/ ''choroby'' / czy nawet jakiejś ''broni biologicznej'' czy czegokolwiek czymkolwiek to jest, był równie wielki i poważny (i prawdziwy...) jak ta cała propaganda na temat tego na całym świecie, to wszyscy aby przeżyć, być zdrowym lub czytaj "'nie być zakażonym'', chcąc nie chcąc i nawet bez przymusu ze strony władzy musieli by chodzić cały czas zawsze i wszędzie w maskach gazowych z podłączonymi butlami z powietrzem, oraz nawet w całych kombinezonach jak astronauci czy ludzie pracujący przy radioaktywnych rzeczach, bo przecież kuhwa dotykać też niczego nie wolno i trzeba było dezynfekować ręce i rękawice nosić....

I stosy trupów na ulicach na całym świecie byłyby też jeśli ten wirus by tak zabijał jak głosi propaganda, a jednak nie ma stosów trupów na ulicach.

 

A ofiary zawsze będą jakieś widoczne w jakiejś skali, w końcu kogoś trzeba poświęcić aby propaganda była wiarygodna. Ludzie sami muszą to wszystko ''kupić''.

 

 

wystarczy wylaczyc telewizor i wlaczyc myslenie, a plandemia zniknie

 

Dokładnie tak. Ja tak zrobiłem już dawno, nie oglądam telewizji w ogóle od prawie ośmiu lat, i radia też nie słucham, a właściwie to w ogóle rzadko kiedy słuchałem.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie ciesze sie ze tutaj tez sa ludzie myslacy na tym forum i nie lykaja wszystkiego jak ludzie podpięci do maszyn

 

Sku***yny niszcza wlasnie dla 'naszego bezpieczenstwa' prace wielu pokolen. Mam nadzieje ze nie bedzie za jakis czas walki o kawalek kielbasy na ulicy jak to wszystko walnie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym proponował raczej założyć specjalny wątek nt koronawirusa i takie wszystkie posty poprzenosić.

 

Problem jest poważny i światowy, oraz problem jakiego nigdy nie było, a ludzie jakoś nie chcą za bardzo o tym rozmawiać....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o czym tu rozmawiać? To nie pierwsza na świecie epidemia, takie rzeczy się zdarzaja, nie ma co szukać teorii spiskowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i takie nakazy i zakazy, też się zdarzały zawsze w przypadku znacznie gorszych epidemii...?

 

Wiesz jak bardzo lubię prawicę kościelną, ale tutaj przyznaję im rację

 

A wiesz dlaczego? Bo jestem człowiekiem myślącym.

 

Przyznałem też rację @dandinio'wi, mimo że @dandinio moim wrogiem czy nieprzyjacielem tutaj.

 

Polecam też tak przy okazji


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie posty nt korony przenosze tutaj. Nie zasmiecajcie tematow tylko tutaj mozna pisac do woli.

Anty i inni przypominalem o jezyku i to juz setki razy wspominakem ,nie uzywajcie wulgaryzmow! Beda sypac sie bany za to ,bo nie szanujecie czyjejs pracy.

Co do rzekomego wirusa moim zdaniem zostal stworzony celowo przez czlowieka i jest specjalnie rozpowszechnione na skale swiatowa w celu wprowadzenia totalitaryzmu globalnego oraz calkowitej controli obywateli co niestety powoli im sie to udaje. Media klamia , jest wiele klanstwa podawane ,zeby ludzi wystraszyc i spowodowac panike oraz strach.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fałszywa Pandemia!

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.10.2020 o 17:28, antydhtor napisał:

Jak dla mnie to możesz nawet lecieć już dziś do USA do Gates'a i ustawiać się w kolejce już po szczepionki na koronawirusa i nie czekać aż będą do tego zmuszać. I możesz nawet zapłacić Gates'owi 100.000 dolarów i może w gratisie nawet dostaniesz Nokię.

Nostradamus...

W dniu 17.10.2020 o 15:47, antydhtor napisał:

A ta propaganda się znudzi ludziom, choć może potrwać jeszcze 2 czy 5 a może i 10 lat.

No tu jednak chcialbym abys sie pomylil ...

Znacie kogos kto umarl na ta chorobe ale tak w 100 procentach a nie przy chorobach wspolistniejacych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...