free web hit counter Skocz do zawartości
BHR Clinic

Dr. Bisanga - BHR Clinic - 4300 FUE

Rekomendowane odpowiedzi

Poniżej pzedstawiamy rezultat i krótki opis zabiegu pzez pacjenta któy pzeszed zabie na 4300 gaftów metodą FUE.

 

„Wybrałem doktora Bisangę, ponieważ zawsze byłem fanem jego naturalnie wyglądających linii włosów i, co ważniejsze, etycznego podejścia do planowania długoterminowego.

 

Dni zabiegu były długie, ale od początku do końca mijały gładko. Dr Bisanga sfinalizował projekt mojej linii włosów rano po dyskusji na temat tego, że mogę nie tolerować przyjmowania finasterydu.

 

W związku z tym narysowano względnie konserwatywną linię włosów i planowano użyć około 4000 przeszczepów, aby uzyskać lepszą oprawę mojej twarzy i wypełnić ją z powrotem w połowie skóry głowy, pozostawiając część, w której były już włosy i pokryć obszar korony.

 

Zapytałem o gęstość dawców i uważam, że była powyżej średniej przy 80+ przeszczepach na cm kwadratowy. Według doktora Bisangi mam w sumie około 8000 jednostek pęcherzykowych Fue, więc w razie potrzeby mam tochę rezewy na pzyszłość.

 

 

Pacjent zgodził się na udostępnienie zdjęć całej twazy.

 

 

Użyte grafty:-

 

1 włosowe FUs 679

2 włosowe FUs 2312

3 włosowe FUs 1600

4 włosowe FUs 709

 

 

Porównanie

 

57tNOK.png

 

 

Zdjęcia przed zabiegiem

 

Ajc0Zm.jpeg

 

p4C6uF.jpeg

 

zKMLXr.jpeg

 

px81hl.jpeg

 

 

Zabieg

 

OOvDIq.jpeg

 

U3SptC.jpeg

 

BTNx9a.jpeg

 

3urW86.jpeg

 

 

Obszar dawczy po zabiegu

 

eNGgeD.jpeg

 

gBaGQG.jpeg

 

 

3 miesiące

 

NlReYQ.jpeg

 

sz4bxh.jpeg

 

MKZ62c.jpeg

 

rCNNui.jpeg

 

cP2OPZ.jpeg

 

Ut6kVL.jpeg

 

FOazoZ.jpeg

 

 

11.5 Miesięcy

 

 

ByxI2P.png

 

 

ypKCic.png

 

cXesCt.png

 

BwF0b6.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten przypadek to jeden z lepszych jakie udaje sie uzyskac czy cos normalnego?
wyszlo calkiem ladnie.
Jaka cena i dlaczego tak drogo ? ☺️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...