free web hit counter Skocz do zawartości
matheoyzf

Osocza bogato płytkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy ktoś stosuje bądź stosował terapię z Osocza? Jestem po 3 zabiegu w ciągu 3 miesięcy, jak na razie nic nie widzę jakiś tam nowych odrostów mam delikatne orzeprxezedzenie na czubku plus małe zakola pytanie czy warto to stosować czy strata kasy? Do tego biorę już 19 lat dut oraz minox zew z Flut, śmieszą mnie opinie że koronę idzie uratować ją nic nie widzę nie ma jeszcze kolka ale jak krótko zetnę to widać skórę

 

-- 21 paź 2020, 21:02 --

 

Sytuacja na dzień dzisiejszy jeśli na krótko

 

-- 21 paź 2020, 21:02 --

 

 

 

-- 21 paź 2020, 21:03 --

 

 

 

-- 21 paź 2020, 21:06 --

 

Długie przed ścięciem

 

-- 21 paź 2020, 21:08 --

 

1-sciecie na krótko

Ostatnie - przed ścięciem dłuższe

 

Wiwx prośbą czy warto inwestować w osocze czy lepiej już na pszeszczep się kwalifikuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem wykonanych 6 zabiegow efekty slaby- jedyny plus to nakłuwanie które wzmacnia dzilane rożnych wcierek. Jedyna skuteczna mezoterapia to koktajle wysokoprocentowego minoxa i duta. Coraz wiecej klinik w Polsce to oferuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.10.2020 o 21:01, matheoyzf napisał:

Witam czy ktoś stosuje bądź stosował terapię z Osocza? Jestem po 3 zabiegu w ciągu 3 miesięcy, jak na razie nic nie widzę jakiś tam nowych odrostów mam delikatne orzeprxezedzenie na czubku plus małe zakola pytanie czy warto to stosować czy strata kasy? Do tego biorę już 19 lat dut oraz minox zew z Flut, śmieszą mnie opinie że koronę idzie uratować ją nic nie widzę nie ma jeszcze kolka ale jak krótko zetnę to widać skórę

Ja robilem regularnie co m-c ale tylko dlatego ze mialem za friko. Ogolnie powiedzialbym ze strata kasy, wlosy moze i faktycznie jakby w lepszej kondycji (bardziej sprezyste) pare dni po ostrzyknieciu aleto by bylo na tyle. Lepiej te kase odlozyc i zainwestowac w cos lepszego ( HT, medycyne )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...