free web hit counter Skocz do zawartości
slavo18035

Moderacja

Rekomendowane odpowiedzi

No i co zrobił nasz moderator z moim wpisem poniżej z przed miesiąca ? Usunął i ani słowem się do niego nie odniósł. Komedia. Tak więc, to że broni patologii i kłamstw jest faktem. Nie zależy mu przy tym na aby forum było rzetelnym źródłem jak leczyć łysienie. Ludzie mają czytać bzdury. Przypuszczałem, że tak właśnie będzie więc zapisałem sobie mój wpis aby każdy sam zobaczył jak to wygląda. Angel wyjaśnij mi powody swojego zachowania ? Boisz się czegoś ? Wklejam to raz jeszcze abyś mógł się ustosunkować i nie chować głowy w piasku bo i mojego maila zignorowałeś. Tak się mądrowałeś, że nie potrafię się zachować to wyjaśnij mi i reszcie na czym polega prowadzenie tego forum ?

 

Skoro moderatorze postanowiłeś mnie zablokować na tydzień to mam kilka pytań. Czy normalnym wg. Ciebie jest/są:

 

- obsesyjne dążenie do zmiany wyglądu, za wszelką cenę ( testując na sobie leki), kosztem swojego zdrowia;

- „rozmowa” samemu ze sobą godzinami na czacie;

- myśli samobójcze i publiczne się nimi dzielenie;

- wmawianie sobie i innym, że wyleczyło się łysienie;

- obarczanie innych (lekarzy) winą za swoją życiową sytuację;

- nienawiść do lekarzy bo na życzenie pacjenta nie robią tego co chce;

- życzenie innym choroby a nawet śmierci;

- trudności w relacjach, wulgaryzmy i agresja w stosunku do każdej osoby, która ma inne zdanie ?

 

Czy naprawdę nie zastanowiło Cię, że takiemu osobnikowi od lat ( na pewno ponad 7 ) żadna klinika nie wykonała zabiegu HT ? Że nie był na żadnej konsultacji choć tak długo tu pisze o swoim wymarzonym przeszczepie ? Nie zastanowiło Cię dlaczego komuś kto za wszelką ceną pragnie zmienić swój wygląd ( i tyle lat „szuka” kliniki, która mu to wykona) do tej pory się to nie udało pomimo, że jak pisze, jest go na to stać ?

 

Zapewne moderatorze wiesz, że zabiegi HT są regularnie wykonywane u osób trans, są kliniki gdzie zmienia się linię na życzenie, robi zabiegi plastyczne takie jak pacjent sobie tego życzy ( w tym upodabniające ludzi do zwierząt). Dlaczego w tym przypadku jest problem z wykonaniem przeszczepu tylko włosów ?

Czyżbyś nie zdawał sobie sprawy, że warunkiem koniecznym do przeprowadzenia jakiegokolwiek zabiegu chirurgicznego jest zdrowie psychiczne pacjenta ? Codziennie przeprowadzam rozmowy weryfikacyjne z pacjentami i w razie jakichkolwiek wątpliwości pacjent jest kierowany do kolejnego lekarza aby ten wydał opinię. A Ty mi tu będziesz bredził, że ja kogoś obrażam bo nie masz żadnej wiedzy lekarskiej w tych sprawach . Odpowiedz mi na jakiej podstawie twierdzisz, że ten człowiek jest zdrowy psychicznie skoro nawet sam pisał, że niejeden lekarz wysyłał go już do psychiatry ale leczenia nigdy nie podjął ?

 

Dlaczego od lat tolerowałeś na forum chamskie, wulgarne wpisy tego użytkownika, kłamstwa, hejtowanie klinik w których nigdy nie był, wmawianie innym forumowiczom, że w leczeniu łysienia można bez żadnej refleksji obniżać linię włosów, stosować chemię, że łysienie można wyleczyć ? Jest tego ogrom i żadnej reakcji z Twojej strony. Dlaczego dopiero po mojej zdecydowanej interwencji w tym roku naszła Cię refleksja, że wynikiem tego jakaś liczba młodych ludzi to czytających ma zniszczone życie bo uwierzyła w bzdury, które pozwalałeś latami temu człowiekowi tu promować ? Czy nie czytałeś tu już kilku wątków w których ludzie mają poważny problem bo po lekturze forum bezkrytycznie uwierzyli, że z linią włosów można robić co się chce ? Ilu jest takich którzy wstydzą się o tym napisać ?

 

Dlaczego doceniasz sposób podejścia do łysienia człowieka, który testuje na sobie leki i nazywasz to kuracją a nie chorobą ? Czy takie zachowanie należy aprobować, uważając za coś normalnego, tym bardziej kiedy jest wysoce prawdopodobnym, iż skutki uboczne tej „kuracji” najprawdopodobniej eskalowały pierwotne zaburzenia ? Oczywiście, że każdy ma prawo przeżyć swoje życie jak chce ale to wcale nie oznacza, że nie trzeba i nie wolno rzeczy nazywać po imieniu. Czy nie spotkałeś się z informacjami, że osoby samodzielnie testujące leki często przypłacają to zdrowiem lub życiem ? Swojemu dziecku też pozwoliłbyś na łykanie leków jak popadnie ? Takie kwestie trzeba Ci tłumaczyć abyś zrozumiał do czego prowadzi tolerowanie takiego zachowania ? Skoro więc wg. Ciebie ja go obraziłem nazywając chorym to logiczną konsekwencją jest, że Ty go cudownie uleczyłeś i uważasz, że wszystko jest z nim ok.

 

Ty tego człowieka tu promujesz a nawet zauważyłem, że podziwiasz bo po tym ile tu z jego strony, latami było wulgaryzmów, chamstwa i obrażania trudno nie zauważyć, że już dawno powinny być podjęte w stosunku do niego kroki. Pisało o tym do Ciebie wcześniej wielu użytkowników. I co ? I nic, żadnej reakcji, pełna akceptacja. Napluł Ci też niedawno w twarz nazywając na forum gnojem i chamem a Ty to potulnie jak baranek zaakceptowałeś i nic z tym nie zrobiłeś. Zaskakująca reakcja jak na moderatora. Słyszałeś tu od kogoś tyle chamstwa i wulgaryzmów ? Wystarczyło jednak abym chorego nazwał po imieniu i szybko przystąpiłeś do akcji mnie blokując. Ani też słowem nie odniosłeś się do treści mojego maila w którym wytłumaczyłem na jakiej podstawie tego człowieka nazwałem chorym. Jaka jest więc rzeczywisty powód Twojego zachowania polegający na akceptowaniu patologicznego zachowania ?

 

To wszystko są fakty ze tego forum o których od lat doskonale wszyscy wiedzą i pomimo wielokrotnych próśb innych użytkowników o reakcję temat pomijałeś. Zastanawia więc dlaczego robisz z nas głupków i dlaczego jesteś ślepy na to co ten człowiek tu od lat wypisuje oraz jak zachowuje się w stosunku do innych ?

Jeśli jednak wg. Ciebie się mylę i obraziłem to poczytaj czym jest dysmorfofobia, psychoza maniakalno- depresyjna i nerwica natręctw a potem skonfrontuj zachowanie tego człowieka z tymi zaburzeniami. Udowodnij mi, że moje wnioski są błędne lecz nie w stylu – nie bo nie, bo ja tak uważam bo jestem moderatorem, tylko to obiektywnie uzasadnij. Wykaż, że masz rację i powody aby mnie blokować bo na tą chwilę jest to wyłącznie Twój kaprys . Lekarz nazywając chorego chorym nie obraża, a ten człowiek jest ponad wszelką wątpliwość chory niezależnie co sam uważasz. Myślę, że po prostu nie masz odwagi w nazywaniu rzeczy po imieniu, nie udawaj i nie bądź fałszywie tolerancyjny bo innym ale i jemu wyrządzasz krzywdę a siebie dyskredytujesz. Kwestia, zdrowy –chory, nie jest kwestią tolerancji czy też światopoglądu a prywatne oceny nie mają na stan zdrowia żadnego wpływu.

 

Nie trzeba było mnie blokować, bo napisałem Ci przecież, że jeśli dalej tak my być, że psychicznie chory będzie to forum nadal zarzucał swoim wpisami to możesz moje konto usunąć. Nie zamierzam oprócz ataków tego człowieka, korygowania bredni, które tu wypisuje a przez to szkodzi innym dodatkowo walczyć z moderatorem, który nie rozumie i nie chce zrozumieć spraw oczywistych w medycynie bo się z nimi z powodów osobistych nie zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Admini, moderatorzy!

Powiem tylko tyle, że jadowity hejter znowu na mnie tu ujada oczerniając mnie do granic oraz wypisując swoje brednie na mój temat w kwestii HT jak i ogólnie. 

 

 

 

Angel, Moderator!

 

Widziałeś stosowne zdjęcia pokazujące jakie fałszywe brednie wypisuje ten człek o mnie....  zatem banuj na stałe tego forumowicza i usuwaj jego post, bo on nie przestanie tego robić i wiesz o tym doskonale. Nic sobie też nie robił z bana tymczasowego którego mu niedawno dałeś...

Edytowane przez antydhtor
spacja

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz gdzieś w temacie odniesienie aby wpis  tyczył się twojej osoby?  Mój to problem, że się z tym opisem identyfikujesz ? Ja jedynie proszę moderatora o odpowiedź bo zignorował moją wiadomość więc się nie wtrącaj. 

Edytowane przez slavo18035

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio żaden z was nie odpuści i będziecie sobie w taki sposób dogryzać w necie ? proponuje usunąć ten temat i w razie jak jeden drugiemu odpowie w jakimś temacie i znowu się zacznie jadka to ban dla tego co zaczął na 1 miesiąc , jeśli będzie to samo to 6 miesięcy i tak dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, slavo18035 napisał:

Widzisz gdzieś w temacie odniesienie aby wpis  tyczył się twojej osoby?  Mój to problem, że się z tym opisem identyfikujesz ? Ja jedynie proszę moderatora o odpowiedź bo zignorował moją wiadomość więc się nie wtrącaj. 

''Każdy kto robi sobie wrogów powinien być świadomy, że później jest płacz na spotkaniu z nimi.''

 

Przemyśl sobie ten cytat


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Krzysiek51 napisał:

Serio żaden z was nie odpuści i będziecie sobie w taki sposób dogryzać w necie ? proponuje usunąć ten temat i w razie jak jeden drugiemu odpowie w jakimś temacie i znowu się zacznie jadka to ban dla tego co zaczął na 1 miesiąc , jeśli będzie to samo to 6 miesięcy i tak dalej...

Popieram, zresztą ja sam wysunąłem taką myśl już dawno, ale maralowy konsultant jak widać nie zrozumiał i nawet mimo bana którego już raz dostał...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słusznie, że to zacytowałeś. Tego, że obrażałeś mnie i moich bliskich nie zostawiłem a problemy, które od niedawna masz i będziesz jeszcze miał przed tobą. Myślałeś, że jesteś w sieci anonimowy to się zdziwisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, slavo18035 napisał:

Słusznie, że to zacytowałeś. Tego, że obrażałeś mnie i moich bliskich nie zostawiłem a problemy, które od niedawna masz i będziesz jeszcze miał przed tobą. Myślałeś, że jesteś w sieci anonimowy to się zdziwisz.

I nawzajem, ty jeszcze nie wiesz jakie ty będziesz miał problemy...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o twojej prowokacji ciągle uprawianej na tym forum w stosunku do mnie nie wspomnę, możesz iść  do sądu jak chcesz leć już teraz może cię wysłuchają. 

 

I jak jesteś taki mądry to daj swoje dane i adres. Wtedy pogadamy i zoczymy jaki odważny jesteś trollu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, slavo18035 napisał:

Słusznie, że to zacytowałeś. Tego, że obrażałeś mnie i moich bliskich nie zostawiłem a problemy, które od niedawna masz i będziesz jeszcze miał przed tobą. Myślałeś, że jesteś w sieci anonimowy to się zdziwisz.

 

I jeszcze co do tego to wiesz dokładnie tak, już jeden mój hejter się zdziwił jak się dowiedziałem kim jest i gdzie jest i jak widzisz od lat już odpuścił jakimś dziwnym trafem ten hejt na mnie...

A mnie będzie znacznie łatwiej namierzyć ciebie (bo jesteś konsultantem), niż tamtego forumowicza z Wrocławia. 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów

I w związku z tym pytanie do lekarzy: Y cuáles deseos me vas a dar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...