free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siema, bylem na finie 2 mies ale rzucilem uboki mnie meczyly mega

teraz wchodze na Ru raz dziennie do tego minox rano wieczor..

wyczytaem duzo o nakluwaniu glowy iglami, co ma duzy wplyw na walke z lysieniem

pytanie teraz dermaroller 1,5mm igly a ilosc igiel 192 czy 540? MAM DLUGIE WLOSY!!!! uzywal ktos?

ew dermatempel tez slyszalem ze ok i nie rwie wlosow..? korzystal ktos?

mysle ze posiedze z pol roku i zobaczymy czy sa efekty.. jak RU nie pomoze to sie chyba poddaje ew top fin zostaje

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie dermastempel jest wygodniejszy w użyciu, mam taki z regulacją długości igieł, łatwiej to dezynfekować niż dermaroller, no i igły wchodzą pod kątem 90 stopni co dla włosów będzie chyba lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dermaroller na mokre wlosy i nic nie rwie.

Moze sprobuj jesc fina 1mg co 3 dzien, to jest rzekomo najbardziej optymalny skuteczny sposob brania, ktory redukuje mozliwie uboki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bralem 0,5mg codziennie i porazka.. libido praktycznie 0 , konar tez slabo, bol w jadrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, alabala napisał:

Dermaroller na mokre wlosy i nic nie rwie.

Moze sprobuj jesc fina 1mg co 3 dzien, to jest rzekomo najbardziej optymalny skuteczny sposob brania, ktory redukuje mozliwie uboki.

a jakie igly? 1,5? 192 czy 540?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, hejrandzo napisał:

Dla mnie dermastempel jest wygodniejszy w użyciu, mam taki z regulacją długości igieł, łatwiej to dezynfekować niż dermaroller, no i igły wchodzą pod kątem 90 stopni co dla włosów będzie chyba lepsze

jak dezynfekujesz? i co ile wykonujesz zabieg? i ile ci zajmuje?

masz jakies fotki ? dlugo w tym siedzisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,5 mm, 540 igie ł. 

Raz w tygodniu z rana w sobote albo niedziele na mokra glowe.

Przed uzyciem, czyszcze pod bieżaca gorąca woda, a nastepnie wyparzam we wrzątku kilka minut.

Nie upubliczniam sie :) tak na powaznie, z 2 lata.

image.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, guliq napisał:

jak dezynfekujesz? i co ile wykonujesz zabieg? i ile ci zajmuje?

masz jakies fotki ? dlugo w tym siedzisz?

Dezynfekuje alkoholem, jest to o tyle wygodne przy dermastemplu, że łatwiej zamoczyć w nim wszystkie igły niż przy rollerze.

Używam tego raz w tygodniu przy igłach długości 1,5mm, generalnie staram się stosować zaleceń takiego gościa znanego z youtube, jego kanał to MorePlatesMoreDates, mega ogarnięty gość z ogromną wiedzą co do wypadania włosów.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, hejrandzo napisał:

MorePlatesMoreDates

hehe - znam goscia jeszcze z czasów jak jego kanal byl skupiony 100% na kulturystyce (stad nazwa). Faktycznie co do wlosow to testowal wiele i ma sporo fajnych porad :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, alabala napisał:

1,5 mm, 540 igie ł. 

Raz w tygodniu z rana w sobote albo niedziele na mokra glowe.

Przed uzyciem, czyszcze pod bieżaca gorąca woda, a nastepnie wyparzam we wrzątku kilka minut.

Nie upubliczniam sie :) tak na powaznie, z 2 lata.

image.png

kurcze, ja mam dlugie wlosy.. ludzie pisza ze szarpie..

chyba stempel zamowie ten z regulacja https://www.beauty-direct.pl/product-pol-10163-DERMA-STEMPEL-regulacja-dlugosci-igiel.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, galed12 napisał:

Tak w ogóle to skąd bierzesz RU i z czym ono jest wymieszane? alkohol czy kb sol? 

 

od goscia stad, JEGERTILBAKE

wstawial post ze sciaga z czech 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, hejrandzo napisał:

Dezynfekuje alkoholem, jest to o tyle wygodne przy dermastemplu, że łatwiej zamoczyć w nim wszystkie igły niż przy rollerze.

Używam tego raz w tygodniu przy igłach długości 1,5mm, generalnie staram się stosować zaleceń takiego gościa znanego z youtube, jego kanał to MorePlatesMoreDates, mega ogarnięty gość z ogromną wiedzą co do wypadania włosów.
 

wlasnie chyba zamowie ten stempe

jak wyglada u ciebie caly proces? lecisz po zakolach i koronie odkyrwajac wlosy tak aby igly sie wbily? ile mam tak robic? do krwi? mam dosc dlugie wlosy wiec ciezej mi sie dostac do skory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, guliq napisał:

wlasnie chyba zamowie ten stempe

jak wyglada u ciebie caly proces? lecisz po zakolach i koronie odkyrwajac wlosy tak aby igly sie wbily? ile mam tak robic? do krwi? mam dosc dlugie wlosy wiec ciezej mi sie dostac do skory

Nie stosuje tego jakoś długo bo dopiero półtora miesiąca, ale mój proces wygląda tak, że tak nakłuwam obszar zakoli i za linią, zwykle trochę śladów krwi zostaje i zaczerwieniona skóra na tym obszarze ale tylko chwilę to tak wygląda, no jednak ze względu na to zalecałbym wieczorem to robić. Długie włosy nie powinny jakoś przeszkadzać, zaczesz sobie na dwie strony i posródku nakłuwaj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, hejrandzo napisał:

Nie stosuje tego jakoś długo bo dopiero półtora miesiąca, ale mój proces wygląda tak, że tak nakłuwam obszar zakoli i za linią, zwykle trochę śladów krwi zostaje i zaczerwieniona skóra na tym obszarze ale tylko chwilę to tak wygląda, no jednak ze względu na to zalecałbym wieczorem to robić. Długie włosy nie powinny jakoś przeszkadzać, zaczesz sobie na dwie strony i posródku nakłuwaj 

odczekujesz noc i rano minox? bo chyba od razu nie bo alkohol ma 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że najlepsza opcja jest, umyć głowę wysuszuc nałożyć  minoxa  odczekać z 30min lub godzinę  i wtedy nakluwac 😀 przynajmniej ja tak robię

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, guliq napisał:

odczekujesz noc i rano minox? bo chyba od razu nie bo alkohol ma 

Po takiej sesji nakłuwania igłami 1,5mm czekam 24h z aplikowaniem miniksidilu i RU, nie wiem czy jest to wskazane (do RU raczej) ale wolę nie ryzykować jednak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dermastempel, na początku 1,5 mm ale z obawy przed uszkodzeniem mieszków i wyrywaniem włosów stosuję teraz trochę inaczej. Wysuwam 3 mm i nakłuwam delikatnie głowę, chodzi o to żeby ją podrażnić, robię tak co drugi dzień. Jednak często wyrwie takie malutkie cienkie włoski co przyznam trochę mnie irytuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Definitywnie dermastamp nie rwie włosów i dobrze działa a roller to gówno na wlosy rwie je i nie działa tak jak powinien nie nakluwa rownomiernie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tanie rollery to syf. Mają takie jakby tarcze odlane z metalu zamiast indywidualnych igieł. Te 540 "igłowe" chińskie nadają się do utylizacji. Albo kupujcie takie co mają faktyczne pojedyńcze igły a najlepiej dermastempel albo dermapen. Jak ktoś ma długie kudły to definitywnie stempel albo pen bo roller wyrywa włosy. 

Edytowane przez emptybox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na Allegro i są jakieś jednorazowe kartridże za 20zl, czy to jakiś syf ? Polećcie jakiś produkt bo tego jest od groma 


finasteryd (androstatin) 1x 1mg od czerwiec 2016

minoxidil 5% od styczeń 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj znalazłem dobrą cenę na derma stamp polecany na forum:

29,12 zł  38%OFF | Regulowany Derma Roller kosmetyczny przyrząd do igłowania twarzy 0.25mm Titanium Dermaroller Stamp Microneedle do pielęgnacji skóry
https://a.aliexpress.com/_v5Z79p

Teraz każdy może odebrać kupon rabatowy o wartości 2$.

Wychodzi z przesyłką z Czech 33zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup dermapen z wymiennymi kartridżami. Koszt ok 100 zł na aliexpress. Nie ma co żałować. Polecam nawet najtańszy firmy Dr. Pen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam dr pen a6 (okolo 500zl) i jestem bardzo zadowolony. Teraz raczej go uzywam od czasu do czasu tylko na twarz lub pod oczy xd

Ogolnie przeszedlem przez kilka dermarollerow, dermastampow oraz dermapen i wnioski jakie wysunąłem to...

Dermapen na glowe wbijany na wieksza glebokosc z czasem to masakra i mam wrazenie ze te zabiegi unaczynily mi glowe po jakims czasie i musialem zaczac stosowac zel znieczulajacy (lub to prp spowodowalo) przed zabiegiem, ktory tak naprawde gowno dziala ale to temat rzeka. Ogolnie po dermapenie skora glowy jest dluzej zaczerwieniona i zawsze mi sie skora luszczyla przez pare dni po zabiegu i wygladalo to jak lupiez. Wbijam zwykle ma 1.5mm do 2mm na skalpie - tzn. Tak jest ustawione ale ja mam wrazenie ze czlowiek przez ten bol za delikatnie przyklada ten dermapen i igly odbijaja go od skory i on nie wchodzi tak gleboko i trzeba ustawic wieksza wartosc z gory (no chyba ze robi zabieg ktos inny i sie nie pierdzieli w tancu i przyklada mocno do skory).

Pozniej poczytałem więcej literatury o tym, ze dermarollery strzepia skórę i moga ja bliznowacic i ze lepiej wlasnie stosowac dermpen lub dermastamp ale wiece co zatoczyłem kolo... i uzywalem wyłącznie przed przeszczepem tylko dermarollera bo on sprawiał mi najmniej bolu i bylo najszybciej i najwiecej ukuc. Czyli zabieg dermarollerem jest najbardziej wydajny. Dermastamp dla mnie sie nie sprawdzil w ogole chociaz pokladalem w nim nadzieje (uzylem 2 razy). Oczywiscie zabiegi dla dermarollera czy dermastampu mozliwe sa tylko jak sie ma krotkie wlosy lub na mokro. Do tego dorzucalem zwykle ampułki do mezo po zabiegu roznych producentow np. Dives (ok 100zl za 5ml).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, gregory10014 napisał:

W ogóle jeśli chodzi o te kartridże to na ile zabiegów wystarcza taki 1? Jedno użycie i do kosza czy np. po każdorazowej dezynfekcji wystarcza on na kilka użyć? Jak to w ogóle sprawdzić czy nadaje się on do ponownego użycia po dezynfekcji?

Ty oszalales... czasem na wiekszy obszar stosowalem nawet 2 kadridze. Tam sie dostaja strzepki skory, pelno krwi to sie nie nadaje w zadnym wypadku do wielkrotnego uzytku. Szybko tepia sie igly.

A ilosc 24 czy 42 bez roznicy. Ja uzywam ten z największą iloscia czyli 42 zeby bylo jak najwięcej ukluc. Koncowka nano jest do wtlaczania substancji cos a la mlotek do schabowego. Moim zdamiem bezuzyteczne. Ja mam te koncowki ale ani razu nie zastosowalem prkatycznie.

A co do długości ja nawet ustawialem maksymalna 2.5mm zeby przebic sie do skory wlasciwej gdzie znajduja sie miedzy innymi mieszki wlosowe. Jak podaje prp to zwykle uxywam igiel 4mm i wbijam sie na 3mm.

Edytowane przez marcinn12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...