free web hit counter Skocz do zawartości
Patro1995

Jackstronghair metropolmed , szukam ludzi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam myślę o zabiegu pod koniec stycznia , albo już postawić na ten luty bo to co się dzieje z tymi obostrzeniami to masakra , jak chce ktoś lecieć to proszę się odzywać zawsze to raźniej we dwoje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, aby nie zakładać nowego tematu podepnę się pod kolegę. Miałem lecieć z innym Polakiem do Aishy 12-15 stycznia ale on musiał zrezygnować. Jakby ktoś byłby chętny wskoczyć na jego miejsce to zapraszam, we dwójkę rażniej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, tony1988 napisał:

Ja się wybieram na 99% do metropolmed 5-7 stycznia dał mi dobra cenę. 

jaka cena dostales za ile graftów? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za 4000-4500 graftow zaproponowali 1590 euro. Cena bardzo kusząca ale mimo wszystko zdecydowałem się na Aishe za 1000 euro więcej. Zdecydowała u mnie "renoma" Aishy jak na turecka klinikę. Jest sporo relacji na różnych forach - nie trafiłem jeszcze na negatywna, wszyscy chwalą. Dodatkowo dostałem zapewnienie, że jedna z tych dwóch babeczek co tam są na zdjęciach przy pacjentach od x lat będzie brala udział w moim zabiegu a to też ważne.  Na temat Jack Strong ciężko było coś znaleźć, może z 2 relacje widziałem. No ale 4 koła by zostały w kieszeni. Powiem tak - gdyby mnie było stać na tylko na Jackstrong a na Aishe bym się musiał zapożyczać czy inne ceregiele to pewnie też bym się na nich zdecydował.

Edytowane przez Domuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domuji dobry i mądry wybór. A cebulaczki zamiast patrzeć na relacje zabiegów oraz kompetencje merytoryczne to nie! Tylko cena! Cena najważniejsza Kurłłła 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aisha fajna robote robi co pokazano u nas na forum rowniez. Mam nadzieje, ze Twoj zabieg bedzie tez super udany. Ja w marcu lece na konsultacje do Couto, potem termin oczekiwania na zabieg ponad rok ale nie zmieniam planow choc przyznam ze przez chwile zastanawialem sie tez na Aisha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.12.2020 o 08:31, Caraos napisał:

jaka cena dostales za ile graftów? 

Mi zapromowali do 6000 graftow. Ale tyle mi niepotrzebne bo ja tylko zakola wiec mysle ze 3000-4000 max cena1100euro za to samo co jackstrong chce 1590 tylko ja załatwiałem bezpośrednio z pracownikiem metropolmed z pominięciem polskiego pośrednika. 

Edytowane przez tony1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Motoda fue. Pochwale się może jakiś wątek zaloze. Zobaczymy jak będzie. Narazie jest tak. Całe czoło Noi robi się powoli gniazdko. 
 

tylko od dziś Turcja wprowadziła obowiązkowe ujemne pcr 😕 i tak do 1 marca

11A0F6FF-731C-403D-B5A2-5C61F544EB10.jpeg

Edytowane przez tony1988

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Matrix_neo94 napisał:

I ty chcesz na to 3 tys graftow? Hahahahaha

Ile mi zrobią tyle zrobią w umówie mam do 6000.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...